06.07.2020.
 
 
Menu główne
Aktualności
Terminarz rozgrywek
Związek
Sędziowie
Plażówka
Pobierz
Kluby
Galeria
O stronie
Rozgrywki
Aktualności
KOMUNIKAT Z KLUBOWEGO TURNIEJU MINI PIŁKI SIATKOWEJ CHŁOPCÓW W kategorii DWÓJEK kl.4 Drukuj Wyślij znajomemu

Nowosądecki

Terenowy Związek Piłki Siatkowej w Nowym Sączu

 

 

KOMUNIKAT

Z KLUBOWEGO TURNIEJU MINI PIŁKI SIATKOWEJ CHŁOPCÓW

W kategorii DWÓJEK  kl.4-Małopolska Wschód

KINDER + SPORT 2019/2020

 

Turniej został rozegrani w dniu 21.12.2019 w Nowym Sączu

 

Organizator:

 -Małopolski Związek Piłki Siatkowej w Krakowie

 -Terenowy Związek Piłki Siatkowej w Nowym Sączu

 

Gospodarz turnieju- SKPS DUNAJEC NOWY SĄCZ –Leszek Macheta

Kierownik zawodów-  Grażyna Cempa Pulit

 

Do zawodów zgłosiło się  18  zespołów ,podzielono na grupy ,w grupach zagrano” każdy z każdym „ do 15 pkt sety.

lp

Klub

Ilość zespołów

Trenerzy

1

2

3

4

5

 

SKPS Dunajec Nowy Sącz

GKPS Gorlice

LKS Bobowa

TS Podhalański Czarny Dunajec

UKS Jedynka Biecz

 

Leszek Macheta

Tomasz Chmura

Iwona Ćwikła

 

Bartosz Niemiec

 

Informacje dla Trenerów;

  1. Obowiązkiem trenerów jest zapoznać się z Regulaminem Rozgrywek –strona MZPS w Krakowie
  2. Turnieje rozgrywane są ; eliminacje Rejonowe do końca kwietnia, Finał Woj.do końca maja ,Finał Ogólnopolski –czerwiec-lipiec.
  3. Dopuszczalna jest zmiana zawodnika wyłącznie z powodu kontuzji, choroby
  4. Zmiana dokonywana jest tylko w obrębie klubu.
  5. Połączenie zawodników z dwóch klubów jest możliwe tylko wtedy przed pierwszym turniejem w innym przypadku jest to dyskwalifikacja zespołu.
  6. Dokumenty uprawniające do gry;
  7. Ważne badania lekarskie zawodnika lub pisemna zgoda rodzica (druk)
  8. Imienna lista zawodnika potwierdzona przez klub (druk)
  9. Ważna legitymacja szkolna zawodnika lub paszport
  10. Gospodarz turnieju ligowego zapewnia; halę sportową, wylepienie boisk, szatnie dla zawodników, obsadę sędziowską ( mogą sędziować instruktorzy, nauczyciele WF, zawodnicy grający w piłkę siatkową )
  11. Startowe za sezon wynosi 100 zł. od klubu ,wpłaty na konto Związku.

 

 

 

 

WYNIKI TURNIEJU

I LIGA

zespół

1

2

3

4

5

6

pkt

sety

miejsce

Dunajec1

xx

0-2

0-2

2-0

2-0

2-0

6

6-4

3

Biecz2

2-0

xx

0-2

2-0

2-0

2-0

8

8-2

2

Biecz1

2-0

2-0

xx

2-0

2-0

2-0

10

10-0

1

Bobowa2

0-2

0-2

0-2

xx

0-2

0-2

0

0-10

6

Bobowa1

0-2

0-2

0-2

2-0

xx

2-0

4

4-6

4

Biecz3

0-2

0-2

0-2

2-0

0-2

xx

2

2-8

5

II LIGA

zespół

1

2

3

4

5

pkt

sety

miejsce

Dunajec2

xx

0-2

0-2

2-0

2-0

4

4-4

3

Gorlice1

2-0

xx

2-0

2-0

2-0

8

8-0

1

Dunajec3

2-0

0-2

xx

2-0

2-0

6

6-2

2

Gorlice2

0-2

0-2

0-2

xx

0-2

0

0-8

5

Bobowa3

0-2

0-2

0-2

2-0

xx

2

2-6

4

III LIGA  A

Zespół

1

2

3

4

pkt

sety

miejsce

Dunajec4

xx

2-0

2-0

2-0

6

6-0

1

Bobowa4

0-2

xx

0-2

2-1

2

2-5

3

Gorlice5

0-2

2-0

xx

2-0

4

4-2

2

Gorlice4

0-2

1-2

0-2

xx

0

1-6

4

III LIGA B

zespół

1

2

3

4

pkt

sety

miejsce

Gorlice3

xx

2-0

0-2

0-2

2

2-4

3

Dunajec5

0-2

xx

0-2

1-2

0

1-6

4

Podhalański1

2-0

2-0

xx

2-1

6

6-1

1

Podhalański2

2-0

2-1

1-2

xx

4

5-3

2

Mecze o miejsca

zespoły

Kolejność

1/Dunajec 4-Podhalański 1-0-2

2/Gorlice5- Podhalański-2 2-0

3/Bobowa4- Gorlice 3- 0-2

4/ Gorlice 4- Dunajec 5- 0-2

1/Podhalański1

2/Dunajec 4

3/Gorlice 5

4/Podhalański 2

5/Gorlice3

6/Bobowa 4

7/Dunajec 5

8/Gorlice 4

Terminarz

30.11

Bobowa

LKS Bobowa

Iwona Ćwikła

 

21.12 9,00

Nowy Sącz

Dunajec

Leszek Macheta

 

18.01.20

Gorlice

GKPS

Tomasz Chmura

 

22.02.20

Biecz

Jedynka Biecz

Bartłomiej Niemiec

 

21.03.20

Bobowa

LKS Bobowa

Iwona Ćwikła

 

26.04.20

Bobowa

Finał Rejonu

Ćwikła, Popardowski

 

maj

 

Finał WOJEWÓDZKI

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

II  TURNIEJ LIGOWY  ODBYŁ SIĘ W GORLICACH

Gospodarz- GKPS  Gorlice-

Kierownik zawodów- Tomasz Chmura

 

WYNIKI TURNIEJU DWÓJEK  18.01.2020

 

LIGA  1

zespół

1

2

3

4

5

pkt

sety

miejsce

Biecz 1

xx

2-0

2-0

2-0

2-0

8

8-0

1

Biecz 2

0-2

xx

1-2

2-0

2-0

6

5-4

3

Dunajec1

0-2

2-1

xx

2-0

2-0

7

6-3

2

Bobowa1

0-2

0-2

0-2

xx

0-2

4

0-8

5

GKPS 1

0-2

0-2

1-2

2-0

xx

5

2-6

4

 

LIGA  2

zespół

1

2

3

4

5

pkt

sety

miejsce

Biecz 3

xx

2-0

0-2

0-2

0-2

5

2-6

4

Bobowa2

0-2

xx

1-2

0-2

0-2

4

1-8

5

Dunajec 3

2-0

2-1

xx

0-2

1-2

6

5-5

3

Dunajec2

2-0

2-0

2-0

xx

2-0

8

8-0

1

TSPodhalański1

2-0

2-0

2-1

0-2

xx

7

6-3

2

 

LIGA 3

zespół

1

2

3

4

5

pkt

sety

miejsce

GKPS 2

xx

2-0

2-0

2-1

2-0

8

8-1

1

Dunajec4

0-2

xx

2-0

2-0

2-1

7

6-3

2

GKPS 5

0-2

0-2

xx

0-2

2-1

5

2-7

4

TSPodhalański2

1-2

0-2

2-0

xx

2-0

6

5-4

3

Bobowa 3

0-2

1-2

1-2

0-2

Xx

6

4-4

5

 

LIGA 4

zespół

1

2

3

4

5

pkt

sety

miejsce

GKPS 3

xx

0-2

0-2

0-2

 

3

0-6

4

Dunajec 5

2-0

xx

2-0

2-0

 

6

6-0

1

GKPS 4

2-0

0-2

xx

2-1

 

5

4-3

2

GKPS 6

2-0

0-2

1-2

xx

 

4

3-4

3

 

 

 

 

 

xx

 

 

 

 

kolejność po turnieju

I LIGA

II LIGA

III LIGA

IV LIGA

1/ Biecz 1

2/ Biecz 2

3/ Dunajec 1

4/ Gorlice 1

5/ Bobowa 1

 

1/ Dunajec2

2 Podhalański1

3/ Dunajec 3

4/ Biecz 3

5/ Bobowa 2

 

1/ Gorlice 2

2/ Dunajec 4

3/ Podhalański2

4/ Gorlice 5

5/ Bobowa 3

1/ Dunajec 5

2/ Gorlice 4

3/ Gorlice 6

4/ Gorlice 3

5/

 

 

 

 

 

 

 

III TURNIEJ LIGOWY ODBYŁ SIĘ W BIECZU W DNIU 22 LUTEGO 2020

Gospodarz turnieju – UKS JEDYNKA BIECZ

Kierownik zawodów- Bartłomiej Niemiec

 

WYNIKI W LIGACH

LIGA 1

pkt

sety

LIGA  2

 

 

Biecz2

8

8-0

Biecz3

8

8-2

Gorlice 1

6

6-3

Bobowa1

6

7-3

Dunajec 2

4

5-5

Dunajec 3

4

7-4

Biecz 1

2

3-6

Gorlice 2

2

2-6

Dunajec 1

0

0-8

Podhalański1

0

0-8

 

 

 

 

 

 

LIGA 3

 

 

LIGA 4

 

 

Bobowa2

8

8-1

Bobowa3

6

6-1

Dunajec 4

6

6-3

Gorlice3

4

4-5

Dunajec 5

4

5-2

Gorlice 4

2

4-4

Gorlice 5

2

3-6

Gorlice 6

0

0-6

Podhalański2

0

0-8

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PONKTACJA  ZESPOŁÓW

lp

zespół

21.12.19

Nowy Sącz

18.01.20

Gorlice

22.02.20

Biecz

21.03.20

Bobowa

26.04.20

Bobowa

Razem

1

Biecz 1

100

100

94

 

 

 

2

Biecz 2

97

97

100

 

 

 

3

Dunajec 1

95

95

93

 

 

 

4

Bobowa1

94

93

91

 

 

 

5

Biecz 3

93

89

92

 

 

 

6

Bobowa 2

92

88

87

 

 

 

7

Gorlice 1

91

94

97

 

 

 

8

Dunajec 3

90

90

90

 

 

 

9

Dunajec 2

89

92

95

 

 

 

10

Bobowa3

88

83

82

 

 

 

11

Gorlice 2

87

87

89

 

 

 

12

Podhalański 1

86

91

88

 

 

 

13

Dunajec 4

85

86

86

 

 

 

14

Gorlice 5

84

84

84

 

 

 

15

Podhalański 2

83

85

83

 

 

 

16

Gorlice3

82

79

81

 

 

 

17

Bobowa 4

81

0

0

 

 

 

18

Dunajec 5

80

82

85

 

 

 

19

Gorlice 4

79

81

80

 

 

 

20

Gorlice 6

 

80

79

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

IV  TURNIEJ LIGOWY ODBĘDZIE SIĘ  W BOBOWEJ w dniu 21 marca 20

GOSPODARZ TURNIEJU- LKS BOBOWA

 

Podział do Lig;

I LIGA

II LIGA

III LIGA

IV LIGA

1/Biecz 2

2/Gorlice 1

3/Dunajec 2

4/Biecz 1

5/Biecz 3

1/ Dunajec 1

2/Bobowa1

3/Dunajec 3

4/Gorlice2

5/Bobowa2

1/Podhalański 1

2/Dunajec 4

3/Dunajec 5

4/Gorlice 5

5/Bobowa 3

1/Podhalański 2

2/Gorlice3

3/Gorlice 4

4/ Gorlice 6

 

 

 

 

 

Nowy Sącz

 TZPS – Grażyna Cempa Pulit

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »