06.07.2020.
 
 
Menu główne
Aktualności
Terminarz rozgrywek
Związek
Sędziowie
Plażówka
Pobierz
Kluby
Galeria
O stronie
Rozgrywki
Aktualności
KOMUNIKAT Z klubowego turnieju mini piłki siatkowej w kategorii -3-ek dziewcząt Kl.5- Drukuj Wyślij znajomemu

                             KOMUNIKAT

     Z  klubowego turnieju mini piłki siatkowej

w kategorii -3-ek dziewcząt Kl.5-

eliminacje wojewódzkie-Rejon I

 

 

         „KINDER + SPORT” – 2019-2020

 

Turniej rozegranego w dniu 22.02.2020  Muszyna

 

 

Organizator: Terenowy Związek Piłki Siatkowej w Nowym Sączu

Gospodarz turnieju: UKS GÓRAL MUSZYNA 

Kierownik zawodów: Dorota Sopata

 

Zawody sędziowały: zawodniczki klubowe

 

Do zawodów zgłosiło się  9 klubów, 24    zespołów ,  76   zawodniczek

LP

Klub

Ilość zespołów

Trener

 

1/ Sandecja Nowy Sącz

 

2/ KRS Ekstrim Gorlice

 

3/ UKS Dwójka Krynica Z-Muszyna

 

4/ MOS  Limanowa

 

5/MUKS Poprad Stary Sącz

 

6/KS Gorce Nowy Targ

 

7/MKS Podkarpacie Bobowa

 

8 /Dunajec Nowy Sącz

 

9/UKS Góral Muszyna

 

 

Mateusz Szlachcic

 

Wojciech Zapłata

 

Dawid Gomółka

 

Aneta Adamczyk

 

Rejowski  Maciej

 

Katarzyna Krasińska

 

Jadwiga Wiejaczka

 

Arkadiusz Dylowicz

Kinga Mężyk

 

Dorota Sopata

Informacje dla trenerów

1/ Obowiązek trenerów jest zapoznać się z Regulaminem rozgrywek –strona MZPS w Krakowie

2/Turnieje rozgrywane są ; eliminacje Rejonowe do końca kwietnia, Finały Woj. do końca maja, Finał Ogólnopolski czerwiec/lipiec

3/ Dopuszczalna jest zmiana zawodniczki wyłącznie z powodu kontuzji, choroby ale tylko w obrębie klubu.

4/ Połączenie  zawodników z dwóch klubów jest możliwe tylko wtedy przed pierwszym turniejem w innym przypadku jest to dyskwalifikacja zespołu.

5/Dokumenty uprawniające do gry;

-ważne badanie lekarskie zawodnika lub pisemna zgoda rodzica( druk)

-Imienna lista zawodniczek potwierdzona przez klub( druk)

-ważna legitymacja szkolna zawodniczki lub paszport.

6/ Gospodarz turnieju ligowego zapewnia; halę sportową, wylepienie boisk, szatnie dla zawodniczek, obsadę sędziowską ( mogą sędziować instruktorzy, nauczyciele WF, zawodnicy grający w piłkę siatkową)

7/startowe na sezon za wszystkie turnieje wynosi -100 zł od klubu.

 

 

WYNIKI TECHNICZNE W LIGACH

I LIGA                                              II LIGA

zespół

pkt

sety

miejsce

zespól

pkt

sety

miejsce

Sandecja 1

10

10-1

1

Sandecja 2

10

10-1

1

Gorce 1

8

9-2

2

Bobowa2

6

7-5/1,4

2

Piwniczna 1

6

6-4

3

Gorce 2

6

7-6/1,16

3

Poprad1

4

4-7

4

Bobowa1

4

6-7

4

Dunajec 1

2

3-9

5

Krynica1

4

6-7

5

Piwniczna 2

0

1-10

6

Gorlice1

0

 

6

III  LIGA                                           IV LIGA

zespół

pkt

sety

miejsce

zespół

pkt

sety

miejsce

Muszyna 2

8

9-2

1

 Piwniczna4                                                                                                                                                                                                                    

10

10-1

1

Piwniczna 3

8

8-2

2

Poprad2

8

9-3

2

Bobowa3

6

7-5

3

Bobowa4

6

6-5

3

Sandecja 4

6

6-5

4

Dunajec 2

4

5-6

4

Limanowa1

0

 

5

Sandecja3

2

3-8

5

Gorce 3

0

 

6

Krynica2

0

 

6

 

 

Zapraszam na stronę Związku-www.tzps-ns.pl

LIGA  I

LIGA  II

LIGA  III

LIGA  IV

1/Sandecja1

2/Gorce 1

3/Piwniczna1

4/Poprad1

5/Sandecja2

6/Bobowa2

1/Dunajec 1

2/Piwniczna 2

3/Gorce 2

4/Bobowa1

5/Muszyna 2

6/Piwniczna 3

1/Krynica 1

2/Gorlice1

3/Bobowa3

4/Sandecja 4

5/Piwniczna 4

6/Poprad 2

1/Limanowa1

2/Gorce 3

3/Bobowa4

4/Dunajec 2

5/Sandecja 3

6/Krynica2

Dwa zespoły spadają z ligi dwa awansują    

 

 

Terminarz zawodów

lp

data

miejsce

Gospodarz

Osoba

1

8.12

Muszyna

Góral Muszyna

Dorota Sopata

2

18.01.20

Limanowa

MKS Limanowa

Aneta Adamczyk

3

22.02

Muszyna

Góral Muszyna

Dorota Sopata

4

8.03

Nowy Targ

Gorce Nowy Targ

Katarzyna, Karol

5

 

 

 

 

6

kwiecień

 

 

 

7

maj

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Punktacja zespołów

lp

zespół

18.01

Limanowa

22.02

Muszyna

8.03

Nowy Targ

 

 

 

1

Sandecja1

100

100

 

 

 

 

2

Gorce 1

97

97

 

 

 

 

3

Ogniwo1

95

95

 

 

 

 

4

Poprad1

94

94

 

 

 

 

5

Ekstrim 1

93

0

 

 

 

 

6

Gorce 2

92

89

 

 

 

 

7

Ogniwo2

91

92

 

 

 

 

8

Dunajec 1

90

93

 

 

 

 

9

Krynica1

89

87

 

 

 

 

10

Bobowa1

88

88

 

 

 

 

11

Bobowa3

87

84

 

 

 

 

12

Ogniwo 3

86

85

 

 

 

 

13

Sandecja 2

85

91

 

 

 

 

14

Bobowa2

84

90

 

 

 

 

15

Limanowa1

83

0

 

 

 

 

16

Muszyna 2

82

86

 

 

 

 

17

Poprad 2

81

81

 

 

 

 

18

Sandecja 3

80

78

 

 

 

 

19

Gorce3

79

0

 

 

 

 

20

Sandecja4

78

83

 

 

 

 

21

Bobowa4

77

80

 

 

 

 

22

Krynica 2

76

0

 

 

 

 

23

Dunajec 2

75

79

 

 

 

 

24

Ogniwo 4

0

82

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

mgr Grażyna Cempa Pulit –Prezes  TZPS

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »