04.12.2020.
 
 
Menu główne
Aktualności
Terminarz rozgrywek
Związek
Sędziowie
Plażówka
Pobierz
Kluby
Galeria
O stronie
Rozgrywki
Aktualności
Komunikat Z klubowego turnieju mini piłki siatkowej w kategorii -2-ek dziewcząt Kl.4- Drukuj Wyślij znajomemu

Komunikat

Z klubowego turnieju mini piłki siatkowej

w kategorii -2-ek dziewcząt Kl.4-

eliminacje wojewódzkie-Rejon I

KINDER + SPORT” – 2019-2020


Turniej rozegranego w dniu 18.01.2020 w Limanowej

Organizator: Terenowy Związek Piłki Siatkowej w Nowym Sączu

Gospodarz turnieju: MKS LIMANOWA – Aneta Adamczyk

Kierownik zawodów: Grażyna Cempa Pulit


Zawody sędziowali: zawodniczki klubowe

Do zawodów zgłosiło się klubów 12, zespołów 39 , zawodniczek -78

LP

Klub

Ilość zespołów

Trener

 

1/ STS Sandecja Nowy Sącz


2/ KRS Ekstrim Gorlice


3/ UKS Dwójka Krynica Z.


4/ MKS Podkarpacie


5/ SKPS Dunajec Nowy Sącz


6/ KS Iskry Chełmiec


7/ KS Gorce Nowy Targ


8/MUKS Ogniwo Piwniczna Zdrój


9/ KS Podhalański


10/MKS Limanowa


11/UKS Góral Muszyna


12/ MUKS Poprad

 

 

Mateusz Szlachcic/Bartłomiej Poręba


Wojciech Zapłata


Dawid Gomółka


Magdalena Sowa


Arkadiusz Dylowicz


Aleksandra Szczygieł


Katarzyna Krasińska,

Karol Majewski

Jolanta Jochymek


Rysiek Wojtarowicz


Aneta Adamczyk


Dorota Sopata


Maciej Rejowski

TERMINARZ

lp

data

miejsce

Gospodarz

Osoba

1

16.11

Limanowa

MKS Limanowa

Aneta Adamczyk

2

18.01.20

Limanowa

MKS Limanowa

Aneta Adamczyk

3

29.02

Świniarsko

Iskry Chełmiec

Aleksandra Szczygieł

4

14.03

Bobowa

Podkarpacie Bobowa

Magdalena Sowa

5

marzec

 

 

 

6

Kwiecień

 

 

 

 

maj

 

Finał Woj.

 



WYNIKI TECHNICZNE W GRUPACH- za wygrany mecz 2 pkt,

przegrany -0 pkt,

I LIGA

zespół

1

2

3

4

5

6

pkt

sety

M

Poprad1

xx

1-2

2-1

1-2

0-2

1-2

2

5-9/0,55

5

Dunajec1

2-1

XX

0-2

0-2

0-2

2-0

4

4-7/0,57

4

Sandecja2

1-2

2-0

xx

0-2

0-2

2-0

4

5-6/0,83

3

Ogniwo3

2-1

2-0

2-0

xx

0-2

2-0

8

8-3

2

Limanowa1

2-0

2-0

2-0

2-0

xx

2-0

10

10-0

1

Dunajec2

2-1

0-2

0-2

0-2

0-2

xx

2

2-9/0,22

6

II LIGA

zespół

1

2

3

4

5

6

pkt

sety

M

Bobowa2

xx

2-0

0-2

0-2

1-2

0-2

2

3-8

5

Poprad2

0-2

xx

0-2

0-2

0-2

0-2

0

0-10

6

Limanowa3

2-0

2-0

xx

1-2

1-2

2-0

6

8-4/2

2

Limanowa2

2-0

2-0

2-1

xx

2-0

2-0

10

10-1

1

Chełmiec1

2-1

2-0

2-1

0-2

xx

0-2

6

6-6/1

4

Bobowa4

2-0

2-0

0-2

0-2

2-0

xx

6

6-4/1,5

3

III LIGA

zespół

1

2

3

4

5

6

pkt

sety

M

Krynica1

xx

1-2

0-3

0-2

0-5


0

1-8

5

Muszyna1

2-1

xx

1-2

0-2

0-2


2

3-7

4

Bobowa1

2-0

2-1

xx

1-2

2-0


6

7-3/2,3

2

Sandecja1

2-0

2-0

2-1

xx

1-2


6

7-3

1

Dunajec3

2-0

2-0

0-2

2-1

xx


6

6-3/2

3

Sandecja4

NB






0


6/0

IV LIGA

zespół

1

2

3

4

5

6

pkt

sety

M

Limanowa5

xx

0-2

0-2

0-2

0-2

0-2

0

0-10

6

Limanowa4

2-0

xx

1-2

2-0

0-2

2-0

6

7-4/1,75

2

Ogniwo4

2-0

2-1

xx

2-0

0-2

0-2

6

6-5/1,2

4

Poprad4

2-0

0-2

0-2

xx

0-2

0-2

2

2-8

5

Ogniwo2

2-0

2-0

2-0

2-0

xx

2-0

10

10-0

1

Ogniwo1

2-0

0-2

2-0

2-0

0-2

xx

6

6-4/1,5

3

V LIGA

zespół

1

2

3

4

5

6

pkt

sety

M

Sandecja3

xx

NB





0


0

Bobowa3


xx

1-2

2-0


2-1

4

5-3

2

Limanowa8


2-1

xx

2-0


2-1

6

6-1

1

Chełmiec2


0-2

0-2

xx


0-2

0

0-6

4

Poprad5

NB






0


0

Limanowa6


1-2

1-2

2-0


xx

2

4-4

3




VI LIGA A

zespół

1

2

3

4

5

pkt

sety

M

Chełmiec3

xx

0-2

2-0

0-2

0-2

2

2-6

4

Limanowa7

2-0

xx

2-0

2-0

0-2

6

6-2

2

Chełmiec5

0-2

0-2

xx

0-2

0-2

0

0-8

5

Krynica2

2-0

0-2

2-0

xx

0-2

4

4-4

3

Gorce 1

2-0

2-0

2-0

2-0

xx

8

8-0

1

VI LIGA B

zespół

1

2

3

4

pkt

sety

M

Poprad3

xx

2-0

2-0

2-1

6

6-1

1

Chełmiec4

0-2

xx

0-2

0-2

0

0-6

4

Muszyna2

0-2

2-0

xx

0-2

2

2-4

3

Dunajec4

1-2

2-0

2-0

xx

4

5-2

2

Mecze o miejsca

1/ Gorce 1- Poprad3- 2-0

2/ Limanowa 7- Dunajec 4- 2-1

3/ Krynica 2- Muszyna 2- 2-0

4/ Chełmiec 3-Chełmiec 4- 2-1



Zapraszam na stronę Związku-www.tzps-ns.pl

LIGA I

LIGA II

LIGA III

LIGA IV

1/Limanowa1

2/Ogniwo3

3/Sandecja 2

4/Dunajec 1

5/Limanowa2

6/ Limanowa3

1/Poprad1

2/ Dunajec 2

3/Bobowa4

4/Chełmiec 1

5/Sandecja1

6/Bobowa1

1/Bobowa2

2/Poprad 2

3/ Dunajec 3

4/Muszyna 1

5/ Ogniwo2

6/Limanowa 4

1/Krynica 1

2/Sandecja 4

3/Ogniwo 1

4/Ogniwo 4

5/Limanowa8

6/ Bobowa 3

 

LIGA V

LIGA VI

 

 

1/ Poprad 4

2/ Limanowa 5

3/Limanowa 6

4/Chełmiec 2

5/Gorce 1

6/Poprad 3

1/Sandecja 3

2/Poprad 5

3/Limanowa7

4/Dunajec 4

5/Krynica 2

6/Muszyna 2

7/Chełmiec 3

8/Chełmiec 4

9/ Chełmiec 5

 

 









Punktacja ZESPOŁÓW

zespół

18.01

Limanowa

29.02

 

 

 

 

 

Limanowa1

100

 

 

 

 

 

 

Ogniwo3

97

 

 

 

 

 

 

Sandecja2

95

 

 

 

 

 

 

Dunajec1

94

 

 

 

 

 

 

Poprad1

93

 

 

 

 

 

 

Dunajec2

92

 

 

 

 

 

 

Limanowa2

91

 

 

 

 

 

 

Limanowa3

90

 

 

 

 

 

 

Bobowa4

89

 

 

 

 

 

 

Chełmiec1

88

 

 

 

 

 

 

Bobowa2

87

 

 

 

 

 

 

Poprad2

86

 

 

 

 

 

 

Sandecja1

85

 

 

 

 

 

 

Bobowa1

84

 

 

 

 

 

 

Dunajec3

83

 

 

 

 

 

 

Muszyna1

82

 

 

 

 

 

 

Krynica1

81

 

 

 

 

 

 

Sandecja4

0

 

 

 

 

 

 

Ogniwo2

80

 

 

 

 

 

 

Limanowa4

79

 

 

 

 

 

 

Ogniwo1

78

 

 

 

 

 

 

Ogniwo4

77

 

 

 

 

 

 

Poprad4

76

 

 

 

 

 

 

Limanowa5

75

 

 

 

 

 

 

Limanowa8

74

 

 

 

 

 

 

Bobowa3

73

 

 

 

 

 

 

Limanowa6

72

 

 

 

 

 

 

Chełmiec2

71

 

 

 

 

 

 

Sandecja3

0

 

 

 

 

 

 

Poprad5

0

 

 

 

 

 

 

Gorce1

70

 

 

 

 

 

 

Poprad3

69

 

 

 

 

 

 

Limanowa7

68

 

 

 

 

 

 

Dunajec4

67

 

 

 

 

 

 

Krynica2

66

 

 

 

 

 

 

Muszyna2

65

 

 

 

 

 

 

Chełmiec3

64

 

 

 

 

 

 

Chełmiec4

63

 

 

 

 

 

 

Chełmiec5

62

 

 

 

 

 

 




Grażyna Cempa Pulit –Prezes TZPS

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »