06.07.2020.
 
 
Menu główne
Aktualności
Terminarz rozgrywek
Związek
Sędziowie
Plażówka
Pobierz
Kluby
Galeria
O stronie
Rozgrywki
Aktualności
KOMUNIKAT Z KLUBOWEGO TURNIEJU MINI PIŁKI SIATKOWEJ CHŁOPCÓW W kategorii Trójek kl.5 Drukuj Wyślij znajomemu

Nowosądecki

Terenowy Związek Piłki Siatkowej w Nowym Sączu

 

 

KOMUNIKAT

Z KLUBOWEGO TURNIEJU MINI PIŁKI SIATKOWEJ CHŁOPCÓW

W kategorii Trójek  kl.5-Małopolska Wschód

KINDER + SPORT 2019/2020

 

Turniej został rozegrani w dniu 21.12.2019 w Nowym Sączu

 

 

Organizator:

-Małopolski Związek Piłki Siatkowej w Krakowie

 -Terenowy Związek Piłki Siatkowej w Nowym Sączu

Gospodarz turnieju-  SKPS DUNAJEC NOWY SĄCZ – Leszek Macheta

Kierownik zawodów-  Grażyna Cempa Pulit

 

Do zawodów zgłosiło się 13 zespołów ,podzielono na grupy  ,mecze rozegrano każdy z każdym do dwóch wygranych setów ,sety do 15 pkt.

lp

Klub

Ilość

zespołów

Trenerzy

1

2

3

4

SKPS Dunajec Nowy Sącz

GKPS Gorlice

LKS Bobowa

Jedynka Biecz

TS Podhalański Czarny Dunajec

 

Leszek Macheta

Tomasz Chmura

Iwona Ćwikła

Bartłomiej Niemiec

Ryszard Wojtarowicz 606479282

Informacje dla Trenerów;

1/ Obowiązkiem trenerów jest zapoznać się z Regulaminem Rozgrywek- strona MZPS

2/Turnieje rozgrywane są ;eliminacje Rejonowe do końca kwietnia, Finał Woj. do końca maja ,Finał Ogólnopolski –czerwiec-lipiec.

3/ Dopuszczalna jest zmiana zawodnika wyłącznie z powodu kontuzji choroby

4/ Zmiana dokonywana jest tylko w obrębie klubu.

5/Połączenie zawodników z dwóch klubów jest możliwe tylko wtedy przed pierwszym turniejem w innym przypadku jest to dyskwalifikacja zespołu.

6/ Dokumenty uprawniające do gry;

7/ Ważne badania lekarskie zawodnika lub pisemna zgoda rodzica ( druk)

8/ Imienna lista zawodników potwierdzona przez klub (druk)

9/ Ważna legitymacja szkolna zawodnika lub paszport

10/ Gospodarz turnieju  ligowego zapewnia; halę sportową, wylepienie boisk, szatnie dla zawodników, obsadę sędziowską( mogą sędziować instruktorzy ,nauczyciele WF, zawodnicy grający w piłkę siatkową)

11/ Startowe za sezon wynosi 100 zł od klubu.

Treminarz

30.11

 

Bobowa

LKS BOBOWA

Paweł Popardowski, Iwona Ćwikła

21.12

 

Nowy Sącz

SKPS DUNAJEC

Leszek Macheta

18.01

 

Gorlice

GKPS

Tomasz Chmura

22.02

 

Biecz

Jedynka Biecz

Bartłomiej Niemiec

21.03

 

Bobowa

LKS Bobowa

Popardowski, Ćwikła

 

 

WYNIKI I TURNIEJU TRÓJEK 

LIGA I

zespół

1

2

3

4

5

6

pkt

sety

miejsce

Dunajec1

xx

2-0

2-1

2-0

2-0

2-0

10

10-1

1

Bobowa1

0-2

xx

2-1

2-0

0-2

2-0

6

6-5

3

Gorlice1

1-2

1-2

xx

1-2

2-0

2-0

4

7-6

4

Gorlice2

0-2

0-2

2-1

xx

0-2

2-0

4

4-7

5

Dunajec2

0-2

2-0

0-2

2-0

xx

2-0

6

6-4

2

Gorlice3

0-2

0-2

0-2

0-2

0-2

xx

0

0-10

6

LIGA II

A

 

 

B

 

 

1/Dunajec3

2/Bobowa2

3/Podhalański1

4

2

0

4-0

2-3

1-4

1/Podhalański 2

2/Biecz1

3/Dunajec 4

4/Gorlice 4

6

2

2

2

6-1

3-4

2-4

2-4

Mecze o miejsca

1/Dunajec 3- Podhalański-2- 2-0

2/ Bobowa2- Biecz 1 -1-2

3/ Podhalański1- Dunajec 4- 2-1

 

USTALENIE  LIG

I LIGA

II  LIGA

III  LIGA

1/Dunajec 1

2/Dunajec 2

3/ Bobowa1

4/ Gorlice 1

5/Dunajec 3

1/Gorlice 2

2/ Gorlice 3

3/Podhalański 2

4/Biecz 1

1/Bobowa 2

2/Podhalański 1

3/Dunajec 4

4/ Gorlice 4

 

II TURNIEJ LIGOWY  TRÓJEK ODBYŁ SIĘ  W GORLICACH

w dniu 18.01.2020

Gospodarzem turnieju – był GKPS – Tomasz Chmura

 

WYNIKI TURNIEJU TRÓJEK 18.01.2020

 

LIGA  1

 

zespół

1

2

3

4

5

6

pkt

sety

miejsce

Dunajec1

xx

2-0

2-0

2-1

2-0

2-0

10

10-1

1

Dunajec2

0-2

xx

0-2

0-2

2-1

2-0

7

4-7

4

Bobowa1

0-2

2-0

xx

1-2

2-0

2-0

8

7-4

3

GKPS 1

1-2

2-0

2-1

xx

2-0

2-0

9

9-3

2

GKPS 2

0-2

1-2

0-2

0-2

xx

2-0

6

3-8

5

Dunajec3

0-2

0-2

0-2

0-2

0-2

xx

5

0-10

6

                       

 

 

 

 

 

LIGA 2

 

zespól

1

2

3

4

5

6

pkt

sety

miejsce

 

GKPS 3

xx

1-2

2-0

2-1

1-2

2-1

8

8-6

3

 

Podhalański2

2-1

xx

2-0

1-2

0-2

2-0

8

7-5

2

 

Biecz1

0-2

0-2

xx

0-2

0-2

0-2

5

0-10

6

 

Bobowa2

1-2

2-1

2-0

xx

0-2

1-2

7

6-7

4

 

Podhalański2

2-1

2-0

2-0

2-0

xx

2-0

10

10-1

1

GKPS 4

1-2

0-2

2-0

2-1

0-2

xx

7

5-7

5

 

 

kolejność po turnieju

 I LIGA

II  LIGA

III LIGA

1/ Dunajec 1

2/Gorlice 1

3/ Bobowa1

4/Dunajec 2

5/Gorlice 2

6/ Dunajec 3

1/Podhalański 1

2/Podhalański 2

3/Gorlice 3

4/Bobowa 2

5/Gorlice 4

6/ Biecz1

 

 

III TURNIEJ LIGOWY TRÓJEK ODBYŁ SIĘ W BIECZU

Gospodarzem turnieju- będzie UKS Jedynka Biecz- Bartłomiej Niemiec

 

Kolejność w ligach

I LIGA

pkt

sety

II LIGA

pkt

sety

Gorlice 1

8

8-1/100

Dunajec 3

8

8-1/ 92

Dunajec 1

6

7-2/ 97

Gorlice 3

6

7-3/ 91

Bobowa1

4

4-4/ 95

Bobowa 2

4

4-6/ 90

Gorlice 2

2

2-7/ 94

Dunajec 4

2

4-6/ 89

Dunajec 2

0

1-8/ 93

Biecz 1

0

1-8/ 88

 

IV TURNIEJ LIGOWY ODBĘDZIE SIĘ W BOBOWEJ

W dniu 21 marca 20

 

Podział do lig

I  LIGA

II  LIGA

III LIGA

1/Gorlice 1

2/Dunajec 1

3/Bobowa1

4/Gorlice 2

5/ Dunajec 3

1/Dunajec 2

2/ Gorlice 3

3/Bobowa2

4/Dunajec 4

5/Biecz 1

1/ Podhalański 1

2/Podhalański 2

 

 

 

 

 

 

 

PUNKTACJA ZESPOŁÓW

lp

zespół

21.12.19

Nowy Sącz

18.01.20

Gorlice

22.02.20

Biecz

21.03.20

Bobowa

25.04.20

Bobowa

Razem

1

Dunajec1

100

100

97

 

 

 

2

Dunajec2

97

94

93

 

 

 

3

Bobowa1

95

95

95

 

 

 

4

Gorlice1

94

97

100

 

 

 

5

Gorlice2

93

93

94

 

 

 

6

Gorlice3

92

89

91

 

 

 

7

Dunajec3

91

92

92

 

 

 

8

Podhalański 2

90

90

0

 

 

 

9

Biecz 1

89

86

88

 

 

 

10

Bobowa2

88

88

90

 

 

 

11

Podhalański 1

87

91

0

 

 

 

12

Dunajec 4

86

0

89

 

 

 

13

Gorlice 4

85

87

0

 

 

 

                                                                                                                Grażyna Cempa Pulit

Prezes TZPS

 

 

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »