17.10.2019.
 
 
Menu główne
Aktualności
Terminarz rozgrywek
Związek
Sędziowie
Plażówka
Pobierz
Kluby
Galeria
O stronie
Rozgrywki
Aktualności
KOMUNIKAT Z FINAŁU WOJEWÓDZTWA MAŁOPOLSKIEGO -W MINI PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW KL4 DWÓJKI- Drukuj Wyślij znajomemu

 



KOMUNIKAT

Z FINAŁU WOJEWÓDZTWA MAŁOPOLSKIEGO

-W MINI PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW

KL4 „DWÓJKI”- KINDER +SPORT -

BOBOWA -2019


Zawody odbyły się w dniu 11 maja 2019 w Bobowej na hali sportowej Zespołu Szkół

W zawodach startowało 12 zespołów 36 zawodników i rozegrano 36 meczy.

Organizatorzy:

-Małopolski Związek Piłki Siatkowej w Krakowie

-Terenowy Związek Piłki Siatkowej w Nowym Sączu

-LKS Bobowa

Kierownik zawodów: Grażyna Cempa Pulit

Obsadę sędziowską zapewnili sędziowie z TZPS w Nowym Sączu

T.Wcześny, K.Pierzchała, M.Bogacka,A.Pilawska, K.Góral, L.Ziębowicz,K.Pilawska


Etap I – podział na grupy

Grupa A

Grupa B

Grupa C

Grupa D

Dunajec 1 N.Sącz

Jedynka Libiąż

UKS 22-3 Kraków

Kęczanin 1 Kęty

Niepołomice 1

Sparta 1 Kraków

Dunajec 2

MKS Andrychów

AMS Pcim 1

GKPS Gorlice

UKS 22-1 Kraków

LKS Bobowa


Kolejność końcowa po I Etapie

miejsce

Grupa A

Grupa B

Grupa C

Grupa D

1

Dunajec 1

Gorlice

Dunajec 2

Bobowa

2

Niepołomice

Libiąż

UKS 22-1

Kęty

3

Pcim 1

Sparta 1

UKS 22-3

Andrychów


Etap II- podział na grupy

Grupa E

Grupa F

Grupa G

A1- Dunajec 1

A2-Niepołomice

A-3-Pcim 1

B2- Libiąż

B-1 Gorlice 1

B-3-Sparta 1

C-1-Dunajec 2

C-2-UKS 22-1

C-3-UKS 22-3

D-2 Kęty

D-1- Bobowa 1

D-3- Andrychów


Kolejność końcowa po II Etapie

Grupa E

Grupa F

Grupa G

1/Dunajec 1

1/Gorlice -1

1/UKS 22-3

2/ Libiąż 1

2/ UKS 22-1

2/ Sparta 1

3/Dunajec 2

3/ Bobowa 1

3/Andrychów

4/ Kęty 1

4/ Niepołomice

4/Pcim

Etap III –Finały

O miejsca

Zespoły

Wynik

7/8- E-4- F-4

Kęty - Niepołomice

2-1

5/6- E-3-F-3

Dunajec 2- Bobowa 1

2-1

E-1- F-2

Dunajec 1- UKS 22-1

2-0

E-2- F-1

Libiąż - Gorlice

0-2

O III miejsce

Libiąż- UKS 22-1

0-2

O I miejsce-

Gorlice- Dunajec 1

0-2

OSTATECZNA KOLEJNOŚĆ ZAWODÓW

Miejsce

KLUB

Miejscowość

TRENER

Powiat

I

SKPS Dunajec 1

Nowy Sącz

Leszek Macheta

M.Nowy Sącz

II

GKPS Gorlice

Gorlice

Tomasz Chmura

Gorlicki

III

UKS 22-1

Kraków


M.Kraków

IV

Jedynka Libiąż

Libiąż


Chrzanowski

V

SKPS Dunajec 2

Nowy Sącz

Leszek Macheta

M.N.Sącz

VI

LKS Bobowa

Bobowa

Iwona Ćwikła

Gorlicki

VII

UMKS Kęczanin

Kęty

Paweł Ruchała

Oświęcimski

VIII

Niepołomice

Niepołomice


Wielicki

IX

UKS 22-3

Kraków


M.Kraków

X

UKS Sparta 1

Kraków


M.Kraków

XI

MKS Andrychów

Andrychów

Dorota Włodarczyk

Wadowicki

XII

AMS Pcim

Pcim

Natalia

Myślenicki




Najlepsze zespoły otrzymały nagrody ufundowane przez sponsora KINDER + SPORT

Wszyscy zawodnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i opaski



Awans do Mistrzostw Polski –Finał Ogólnopolski uzyskały następujące zespoły;

1miejsce- SKPS Dunajec Nowy Sącz

2 miejsce- GKPS Gorlice


Finał Ogólnopolski odbędzie się w Zabrzu.





Nowy Sącz 11.05.19

Grażyna Cempa Pulit

Prezes TZPS w Nowym Sączu


 
następny artykuł »