16.06.2019.
 
 
Menu główne
Aktualności
Terminarz rozgrywek
Związek
Sędziowie
Plażówka
Pobierz
Kluby
Galeria
O stronie
Rozgrywki
Aktualności
KOMUNIKAT Z FINAŁU WOJEWÓDZTWA MAŁOPOLSKIEGO -W MINI PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW TRÓJKI - KINDER Drukuj Wyślij znajomemu

 



KOMUNIKAT

Z FINAŁU WOJEWÓDZTWA MAŁOPOLSKIEGO

-W MINI PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW

TRÓJKI ”- KINDER +SPORT -

BOBOWA -2019


Zawody odbyły się w dniu 11 maja 2019 w Bobowej na hali sportowej Zespołu Szkół

W zawodach startowało 12 zespołów 48 zawodników i rozegrano 36 meczy.

Organizatorzy:

-Małopolski Związek Piłki Siatkowej w Krakowie

-Terenowy Związek Piłki Siatkowej w Nowym Sączu

-LKS Bobowa

Kierownik zawodów: Grażyna Cempa Pulit

Obsadę sędziowską zapewnili sędziowie z TZPS w Nowym Sączu

T. Wcześny, K. Pierzchała, M. Bogacka,A. Pilawska, K. Góral, L. Ziębowicz,K Pilawska


Etap I – podział na grupy

Grupa A

Grupa B

Grupa C

Grupa D

Dunajec 1N.Sącz

UKS 22 1 Kraków

Kęczanin Kęty 1

MKS Andrychów

Sparta 2 Kraków

Wawel Kraków

LKS Bobowa 1

Sparta 1 Kraków

Salos 1 Kraków

Dunajec 2

Jedynka Libiąż 1

GKPS Gorlice 1


Kolejność końcowa po I Etapie

miejsce

Grupa A

Grupa B

Grupa C

Grupa D

1

Dunajec 1

UKS 22-1

Kęty 1

Gorlice 1

2

Sparta 2

Wawel 1

Bobowa 1

Sparta 1

3

Salos 1

Dunajec 2

Libiąż

Andrychów


Etap II- podział na grupy

Grupa E

Grupa F

Grupa G

A-1- Dunajec 1

A-2-Sparta 2

A-3-Salos

B-2- Wawel 1

B-1- UKS 22-1

B-3-Dunajec 2

C-1- Kęty 1

C-2-Bobowa 1

C-3-Libiąż

D-2 Sparta 1

D-1-Gorlice 1

D-3-Andrychów


Kolejność końcowa po II Etapie

Grupa E

Grupa F

Grupa G

1/ Dunajec 1

1/UKS 22-1

1/Andrychów 1

2/ Sparta 1

2/Bobowa 1

2/Libiąż

3/ Kęty 1

3/Gorlice 1

3/Salos

4/ Wawel 1

4/ Sparta 2

4/ Dunajec 2

Etap III –Finały

O miejsca

Zespoły

Wynik

7/8- E-4- F-4

Wawel-1- Sparta 2

0-2

5/6- E-3-F-3

Kęty 1- Gorlice 1

0-2

E-1- F-2

Dunajec 1- Bobowa 1

2-1

E-2- F-1

Sparta 1- UKS 22-1

1-2

O III miejsce

Bobowa 1- Sparta 1

1-2

O I miejsce-

Dunajec 1- UKS 22-1

0-2

OSTATECZNA KOLEJNOŚĆ ZAWODÓW

Miejsce

KLUB

Miejscowość

TRENER

Powiat

I

UKS 22-1

Kraków


M.Kraków

II

SKPS Dunajec 1

Nowy Sącz

Leszek Macheta

M.Nowy Sącz

III

UKS Sparta 1

Kraków


M.Kraków

IV

LKS Bobowa 1

Bobowa

Paweł Popardowski

Gorlicki

V

GKPS Gorlice

Gorlice

Tomasz Chmura

Gorlicki

VI

MUKS Kęczanin

Kęty

Paweł Ruchała

Oświęcimski

VII

UKS Sparta 2

Kraków


M.Kraków

VIII

WKS Wawel 1

Kraków


M.Kraków

IX

MKS Andrychów

Andrychów

Henryk Włodarczyk

Wadowicki

X

UKS Jedynka

Libiąż


Chrzanowski

XI

SL Salos

Kraków

Patryk Szczupacki

M.Kraków

XII

SKPS Dunajec 2

N.Sącz


M.Nowy Sącz




Najlepsze zespoły otrzymały nagrody ufundowane przez sponsora KINDER + SPORT

Wszyscy zawodnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i opaski



Awans do Mistrzostw Polski –Finał Ogólnopolski uzyskały następujące zespoły;

1miejsce- UKS 22-1 Kraków

2 miejsce- SKPS Dunajec Nowy Sącz


Finał Ogólnopolski odbędzie się w Zabrzu.





Nowy Sącz 11.05.19

Grażyna Cempa Pulit

Prezes TZPS w Nowym Sączu


 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »