22.09.2021.
 
 
Menu główne
Aktualności
Terminarz rozgrywek
Związek
Sędziowie
Plażówka
Pobierz
Kluby
Galeria
O stronie
Rozgrywki
Aktualności
Komunikat Z kwalifikacyjnego klubowego turnieju mini piłki siatkowej w kati -2-ek dziew. kl.4 Drukuj Wyślij znajomemu

Komunikat

Z kwalifikacyjnego klubowego turnieju

mini piłki siatkowej

w kategorii -2-ek dziewcząt Kl.4-

eliminacje wojewódzkie-Rejon I

KINDER + SPORT” – 2019-2020


Turniej rozegranego w dniu 16.11.19 w Limanowej



Organizator: Terenowy Związek Piłki Siatkowej w Nowym Sączu

Gospodarz turnieju: MKS LIMANOWA

Kierownik zawodów: Grażyna Cempa Pulit


Zawody sędziowali: zawodniczki klubowe



Do zawodów zgłosiło się klubów 11, zespołów 34 , zawodniczek -68

LP

Klub

Ilość zespołów

Trener

 

1/ STS Sandecja Nowy Sącz


2/ KRS Ekstrim Gorlice


3/ UKS Dwójka Krynica Z.


4/ MKS Podkarpacie


5/ SKPS Dunajec Nowy Sącz


6/ KS Iskry Chełmiec


7/ KS Gorce Nowy Targ


8/MUKS Ogniwo Piwniczna Zdrój


9/ KS Podhalański


10/MKS Limanowa


11/UKS Góral Muszyna


12/ MUKS Poprad

 

 

Mateusz Szlachcic/Bartłomiej Poręba


Wojciech Zapłata


Dawid Gomółka


Magdalena Sowa


Arkadiusz Dylowicz


Aleksandra Szczygieł


Katarzyna Krasińska,

Karol Majewski

Jolanta Jochymek


Rysiek Wojtarowicz


Aneta Adamczyk


Dorota Sopata


Maciej Rejowski

TERMINARZ

lp

data

miejsce

Gospodarz

Osoba

1

16.11

Limanowa

MKS Limanowa

Aneta Adamczyk

2

 

 

 

 

3

luty

 

 

 

4

marzec

 

 

 

5

marzec

 

 

 

6

Kwiecień

 

 

 

 

maj

 

Finał Woj.

 

 

 

 

 

 



WYNIKI TECHNICZNE W GRUPACH- za wygrany mecz 2 pkt,

przegrany -0 pkt, remis -1 pkt.

GRUPA 1

miejsce

pkt

sety

zespół

ligi

1

9

9-1/2,37

Poprad 1


2

9

9-1/1,38

Bobowa 2


3

4

4-6/1,10

Krynica 1


4

4

4-6/1

Limanowa 5


5

4

4-6/0.9

Sandecja 3


6

0

0-10

Chełmiec 3


GRUPA 2

miejsce

pkt

sety

zespół


1

9

9-1

Dunajec 1


2

6

6-4/1,13

Poprad 2


3

6

6-4/1,06

Muszyna1


4

5

5-5

Limanowa 4


5

4

4-6

Bobowa 3


6

0

0-10

Ogniwo 5


GRUPA 3

miejsce

pkt

sety

zespół


1

10

10-0

Sandecja 2


2

8

8-2

Limanowa 3


3

6

6-4

Bobowa 1


4

4

4-6

Ogniwo 4


5

2

2-8

Limanowa 8


6

0

0-10

Poprad 3


GRUPA 4

miejsce

pkt

sety

zespół


1

10

10-0

Ogniwo 3


2

6

6-4/1,28

Limanowa 2


3

6

6-4/1,03

Sandecja 1


4

4

4-6

Poprad 4


5

3

3-7

Chełmiec 2


6

1

1-9

Limanowa 7


GRUPA 5

miejsce

pkt

sety

zespół


1

8

8-0

Limanowa 1


2

5

5-3

Chełmiec 1


3

4

4-4

Dunajec 3


4

3

3-5

Ogniwo 2


5

0

0-8

Poprad 5





GRUPA 6

Miejsce

pkt

sety

zespół


1

8

8-0

Dunajec 2


2

6

6-2

Bobowa4


3

4

4-4

Sandecja 4


4

2

2-6

Ogniwo 1


5

0

0-8

Limanowa 6




Zapraszam na stronę Związku-www.tzps-ns.pl

LIGA I

LIGA II

LIGA III

LIGA IV

1/Poprad 1

2/Dunajec 1

3/Sandecja 2

4/ Ogniwo 3

5/ Limanowa 1

6/ Dunajec 2

1/ Bobowa 2

2/ Poprad 2

3/ Limanowa 3

4/ Limanowa 2

5/ Chełmiec 1

6/Bobowa 4

1/Krynica 1

2/Muszyna 1

3/Bobowa 1

4/Sandecja 1

5/ Dunajec 3

6/ Sandecja 4

1/ Limanowa 5

2/Limanowa 4

3/Ogniwo 4

4/ Poprad 4

5/ Ogniwo 2

6/Ogniwo 1

LIGA V

LIGA VI

 

 

1/ Sandecja 3

2/ Bobowa 3

3/ Limanowa 8

4/ Chełmiec 2

5/ Poprad 5

6/ Limanowa 6

1/Chełmiec 3

2/ Ogniwo 5

3/ Poprad 3

4/ Limanowa 7

 

 

 


Trenerzy ;

1/Imienne listy zawodnicze-OBOWIĄZKOWO !!!!

2/ zapoznanie się z Regulaminem na stronie MZPS w Krakowie.

3/ startowe 100 zł. na sezon

4/ obsadę sędziowską zapewnia gospodarz turnieju.



Grażyna Cempa Pulit –Prezes TZPS

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »