27.05.2018.
 
 
Menu główne
Aktualności
Terminarz rozgrywek
Związek
Sędziowie
Plażówka
Pobierz
Kluby
Galeria
O stronie
Rozgrywki
Aktualności
KOMUNIKAT Z TURNIEJU LIGOWEGO KLUBOWEGO MPS DZIEWCZĄT W KATEGORII czwórek  kl.6 Drukuj Wyślij znajomemu

KOMUNIKAT

Z TURNIEJU LIGOWEGO KLUBOWEGO MINI PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT W KATEGORII” czwórek „ kl.6

O MISTRZOSTWO NTZPS elim. wojewódzkie –REJON I SEZON 2015/2016


KINDER + SPORT”


Zawody rozegrano w dniu 23.04.2016 w Nowym Sączu

na hali sportowej II LO


Organizator: -Terenowy Związek Piłki Siatkowej w Nowym Sączu

Gospodarz turnieju: STS SANDECJA Nowy Sącz

Kierownik zawodów: Grażyna Cempa Pulit

Sędzia główny- Kazimierz Mordarski

Zawody sędziowały zawodniczki Sandecji Nowy Sącz

Do zawodów zgłosiło się 7 klubów 29 zespołów , 145 zawodniczek

Lp

Klub

Ilość

Trener

1

2

3

4

5

6

7

STS Sandecja Nowy Sącz

MKS Podkarpacie Bobowa

KRS Ekstrim Gorlice

UKS Dwójka Krynica

UMKS Poprad Stary Sącz

MOS Limanowa

KS Iskry Chełmiec

7

3

3

3

4

5

2

A. Wcześny ,A.Potoniec

Marta Niepsuj

Wojciech Zapłata

Ł. Przybyłowicz D.Gomółka

Janusz Pasiut

Aneta Adamczyk

E.Nawieśniak, A.Szczygieł

WYNIKI TECHNICZNE W LIGACH

I LIGA

miejsce

zespół

pkt

sety

punkty

1

Krynica-1

9

9-2

100

2

Krynica-2

9

8-3

97

3

Sandecja-1

8

8-5/1,6

95

4

Poprad-1

8

6-6/1

94

5

Sandecja-4

6

3-9

93

6

Chełmiec-1

5

1-10

92

II LIGA

miejsce

zespół

pkt

sety

punkty

1

Sandecja-5

4

4-1

91

2

Krynica-3

3

2-3

90

3

Gorlice-1

2

2-4

89

4

Bobowa-1

0

 

0

5

Gorlice-2

0

 

0

6

Bobowa-2

0

 

0

III LIGA

miejsce

zespół

pkt

sety

punkty

1

Sandecja-3

6

6-1

88

2

Limanowa 2

5

5-2

87

3

Sandecja-7

4

2-5

86

4

Chełmiec-2

3

1-6

85

5

Sandecja-2

0

 

0

6

Bobowa 3

0

 

0


IV LIGA

miejsce

zespół

pkt

sety

punkty

1

Limanowa-1

6

6-2

84

2

Limanowa 3

5

5-3

83

3

Poprad-2

4

3-4

82

4

Poprad-3

3

1-6

81

5

Sandecja 6

0

 

0

6

Poprad-6

0

 

0

V LIGA

miejsce

zespół

pkt

sety

punkty

1

Limanowa 4

2

2-1

80

2

Limanowa 5

1

1-2

79

3

Poprad4

0

 

0

4

Gorlice 3

0

 

0

5

Poprad5

0

 

0

 

 

 

 

 

WYNIKI W LIGACH


I LIGA

II LIGA

III LIGA

IV LIGA

1/300-Krynica-1

2/289-Sandecja-1

3/287-Krynica-2

4/ 278-Sandecja-4

5/ 277- Poprad-1

6/ 276-Krynica-3

7/275-Chełmiec-1

8/ 274-Sandecja-5

9/267-Gorlice-1

10/257-Limanowa2

11/257Sandecja 7

12/248-Limanowa1

13/247-Sandecja3

14/242-Limanowa3

15/240-Chełmiec2

16/239-Poprad-2

17/230-Limanowa4

18/227-Limanowa5

19/176-Bobowa1

20/171-Sandecja2

21/171-Gorlice2

22/166-Bobowa2

23/160-Bobowa3

24/154-Poprad3

V LIGA

 

 

 

25/153-Sandecja6

26/72-Poprad-6

27/71-Poprad4

28/70-Gorlice3

29-69-Poprad-5

 

 

 


TERMINARZ

lp

Data

Miejsce

Gospodarz

Osoba

1

7.11

II LO

Sandecja Nowy Sącz

A.Wcześny

A.Potoniec

2

12.12

Bobowa

Podkarpacie

M.Niepsuj

3

6.02

MOSiR 9,00

Sandecja

A.Wcześny

A.Potoniec

5

13.02

Piątkowa 9,00

Iskry Chełmiec

Ł.Przybyłowicz

E.Nawieśniak

6

23.04

Nowy Sącz

Sandecja

A.Potoniec

A.Wcześny

7

16.05

Nowy Sącz

Finał Rejonu- Sandecja

A.Potoniec

A.Wcześny


  1. Imienne listy zgłoszeń

  2. Startowe na sezon 100 zł. od klubu , bardzo prosimy o wpłaty na konto


BGZ-44 2030 0045 1110 0000 0076 3770



PUNKTACJA ZESPOŁOWA

lp

zespół

12.12

Bobowa

6.02

13.02

23.04

N.Sącz

16.05

N.Sącz

Razem

 

Krynica1

100

100

100

 

300

 

Sandecja1

97

97

95

 

289

 

Krynica2

95

95

97

 

287

 

Krynica3

94

92

90

 

276

 

Poprad1

93

90

94

 

277

 

Chełmiec-1

92

91

92

 

275

2

Sandecja4

91

94

93

 

278

 

Sandecja5

90

93

91

 

274

 

Gorlice1

89

89

89

 

267

 

Bobowa1

88

88

0

 

176

 

Limanowa2

87

83

87

 

257

 

Gorlice2

86

85

0

 

171

3

Sandecja2

85

86

0

 

171

 

Sandecja7

84

87

86

 

257

 

Limanowa1

83

81

84

 

248

 

Bobowa2

82

84

0

 

166

 

Sandecja3

81

78

88

 

247

 

Poprad2

80

77

82

 

239

4

Limanowa3

79

80

83

 

242

 

Bobowa3

78

82

0

 

160

 

Sandecja6

77

76

0

 

153

 

Chełmiec-2

76

79

85

 

240

 

Limanowa4

75

75

80

 

230

 

Limanowa5

74

74

79

 

227

 

Poprad3

0

73

81

 

154

 

Poprad4

0

71

0

 

71

 

Gorlice 3

0

70

0

 

70

 

Poprad-5

 

69

0

 

69

29

Poprad 6

 

72

0

 

72


Finał Rejonu I odbędzie się 16 maja w Nowym Sączu i zagrają następujące zespoły ;

1/ 300- Krynica-1

2/-289- Sandecja-1

3/-287- Krynica-2

4/-278- Sandecja-2

5/-277- Poprad-1

6/-276-Krynica-3


















 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »