16.08.2018.
 
 
Menu główne
Aktualności
Terminarz rozgrywek
Związek
Sędziowie
Plażówka
Pobierz
Kluby
Galeria
O stronie
Rozgrywki
Aktualności
KOMUNIKAT Z TURNIEJU LIGOWEGO MNI PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT KLAS 4DWÓJKI Drukuj Wyślij znajomemu

KOMUNIKAT

Z TURNIEJU LIGOWEGO MNI PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT                             

KLAS 4”DWÓJKI”

O MISTRZOSTWO NTZPS –SEZON 2015/2016 - REJON I

„KINDER + SPORT”

 

Zawody rozegrano w dniu 24.04.2016

Gospodarz turnieju- Sandecja

Organizator: NTZPS w Nowym Sączu-

 

Zawody sędziowali; zawodniczki klubu i studentki PWSZ

Kierownik zawodów- Grażyna Cempa Pulit

 

Do zawodów zgłosiło się 10  klubów sportowych , 51  zespołów ,140  zawodniczek

KLUBY

Ilość

zespołów

TRENER

1.MKS Podkarpacie- Bobowa

2.KRS Ekstrim Gorlice

3.STS Sandecja Nowy Sącz

4.UKS Dwójka Krynica

5.KS Iskry Chełmiec

6.Trójka  MOS Limanowa

7.MUKS Poprad Stary Sącz

8.MUKS Ogniwo Piwniczna

9.Krzemień Kamionka W.

10. SKPS Dunajec Nowy Sącz

4

10

8

5

2

6

6

5

2

1

Marta Niepsuj

Wojciech Zapłata

Krzysztof Potoczek i Agnieszka Sikora

Dawid Gomółka

Aleksandra Szczygieł

Aneta Adamczyk

Zbigniew Jasiński

Leszek Życzkowski

Karol Wójs

Kinga Mężyk

 

WYNIKI TECHNICZNE W LIGACH

1 LIGA

miejsce

zespoły

pkt

sety

punkty

1

Limanowa 3

10

10-0

100

2

Krynica-3

9

8-3

97

3

Chełmiec-1

8

7-4

95

4

Krynica-2

7

4-7

94

5

Sandecja-2

6

3-8

93

6

Chełmiec-2

5

0-10

92

2 LIGA

miejsce

zespoły

pkt

sety

punkty

1

Sandecja-3

10

10-0

91

2

Poprad-1

9

8-3

90

3

Sandecja 1

8

6-7

89

4

Muszyna-1

7

5-6

88

5

Bobowa1

6

4-9

87

6

Poprad-2

5

2-10

86

3 LIGA

miejsce

zespoły

pkt

sety

punkty

1

Gorlice-1

10

 

85

2

Sandecja 5

9

 

84

3

Limanowa 1

8

 

83

4

Bobowa-2

6

0,79

82

5

Krynica-4

6

0,74

81

6

Muszyna-2

6

0,88

80

 

 

 

 

 

 

 

IV LIGA

miejsce

zespoły

pkt

sety

miejsce

1

Poprad-3

9

1,23

79

2

Sandecja 4

9

1,15

78

3

Gorlice-2

8

1,09

77

4

Krynica 5

8

1,09

76

5

Bobowa 3

6

 

75

6

Limanowa 4

5

 

74

V LIGA

miejsce

zespoły

pkt

sety

miejsce

1

Piwniczna 1

10

 

73

2

Gorlice 3

8

1,19

72

3

Poprad-4

8

1,18

71

4

Sandecja 6

8

0,65

70

5

Poprad 5

6

 

69

6

Sandecja 7

5

 

68

VI-   LIGA

miejsce

zespoły

pkt

sety

punkty

1

Limanowa 2

6

 

67

2

Gorlice 4

4

1,09

66

3

Piwniczna 3

4

0,91

65

4

Piwniczna 2

4

0,77

64

5

Krzemień1

0

 

0

6

Krzemień2

0

 

0

VII  LIGA

miejsce

zespoły

pkt

sety

punkty

1

Bobowa 4

6

 

63

2

Krynica 1

5

 

62

3

Dunajec

4

 

61

4

Gorlice 5

3

 

60

5

Piwniczna 4

0

 

0

6

Gorlice 6

0

 

0

VIII  LIGA

miejsce

zespoły

pkt

sety

punkty

1

Muszyna 3

6

 

59

2

Limanowa 5

5

 

58

3

Sandecja 8

4

 

57

4

Limanowa 6

3

 

56

5

Gorlice 7

0

 

0

6

Bobowa 5

0

 

0

 

TERMINARZ  TURNIEJI

lp

Data

Miejsce

Gospodarz

Osoby odpowiedzialne

1

21.11

Stary Sącz

Poprad

Janusz Pasiut

2

13.12

Nowy Sącz

Sandecja

K.Potoczek ,A.Sikora

3

9.01

Bobowa

Podkarpacie

Marta Niepsuj

4

14.02

Krynica Zdrój

Dwójka

D.gomółka K.Poprawa

5

6.03

Gorlice

KRS Ekstrim Gorlice

Wojciech Zapłata

6

24.04

Nowy Sącz

Sandecja

K.Potoczek A.Sikora

 

21.05

Nowy Sacz

Finał Rejonu

 

 

 

 

PUNKTACJA  ZESPOŁOWA

lp

zespół

13.12

N.Sącz

9.01

Bobowa

14.02

krynica

6.03

Gorlice

24.04

N.Sącz

Razem

1

Chełmiec-1

100

100

100

97

95

492

2

Limanowa 3

97

97

97

100

100

491

3

Sandecja1

95

92

89

86

89

451

4

Krynica3

94

94

95

94

97

474

5

Krynica 2

93

88

90

95

94

460

6

Bobowa 1

92

89

87

85

87

440

7

Chełmiec-2

91

95

94

92

92

464

8

Sandecja-2

90

93

91

93

93

460

9

Poprad-1

89

90

93

90

90

452

10

Sandecja-3

88

91

92

91

91

453

11

Poprad-2

87

85

88

89

86

435

12

Piwniczna-1

0

83

85

87

73

328

13

Gorlice-1

86

87

82

82

85

422

14

Muszyna-1

85

86

83

84

88

426

15

Krynica-4

84

81

78

80

81

404

16

Sandecja 5

83

84

86

83

84

420

 

Bobowa-2

82

79

81

79

82

403

17

Piwniczna-2

0

76

76

78

64

294

18

Limanowa-1

81

82

84

88

83

418

19

Krynica-5

80

74

70

71

76

371

20

Bobowa 3

79

80

75

69

75

378

21

Gorlice-2

78

75

72

77

77

379

22

Poprad-4

77

68

67

72

71

355

23

Piwniczna-3

0

71

71

70

65

277

24

Limanowa-4

76

78

80

76

74

384

25

Muszyna-2

75

77

79

81

80

392

26

Limanowa-2

74

69

0

63

67

273

27

Sandecja-4

73

72

77

75

78

375

28

Gorlice-3

72

64

69

67

72

344

29

Krynica-1

0

0

60

61

62

183

30

Poprad-3

71

73

74

74

79

371

31

Krzemień-1

70

70

73

0

0

213

32

Krzemień-2

69

62

62

0

0

193

33

Sandecja-6

68

63

66

73

70

340

34

Poprad-5

67

60

64

66

69

326

35

Sandecja-7

66

61

63

65

68

323

36

Poprad-6

0

0

0

55

0

55

36

Gorlice 4

0

57

58

58

66

239

37

Bobowa 4

0

59

68

0

63

190

38

Bobowa 5

0

58

0

0

0

58

39

Gorlice 5

 

 

65

67

60

192

40

Gorlice-6

 

 

56

59

0

115

41

Gorlice 7

 

 

55

54

0

109

42

Giorlice 8

 

 

59

60

0

119

43

Piwniczna 4

 

 

61

64

0

125

44

Dunajec

 

 

57

62

61

180

45

Piwniczna5

 

 

 

57

0

57

46

Sandecja8

 

 

 

53

57

110

47

Gorlice9

 

 

 

56

0

56

48

Gorlice10

 

 

 

52

0

52

49

Muszyna 3

 

 

 

 

59

59

50

Limanowa 5

 

 

 

 

58

58

51

Limanowa 6

 

 

 

 

56

56

 

 

   WYNIKI  PO 5 TURNIEJACH

  I LIGA

  II LIGA

   III LIGA

1/492-Chełmiec-1

2/491-Limanowa 3

3/474-Krynica-3

4/464-Chełmiec-2

5/ 460-Sandecja-2

6/460-Krynica-2

7/453-Sandecja-3

8/452-Poprad-1

9/451-Sandecja-1

10/ 440-Bobowa-1

11/435-Poprad-2

12/426-Muszyna-1

13/422-Gorlice-1

14/420-Sandecja-5

15/418-Limanowa-1

16/404-Krynica-4

17/403-Bobowa-2

18/392-Muszyna-2

IV  LIGA

 V  LIGA

   VI  LIGA

19/-384-Limanowa-4

20 /379-Gorlice-2

21/378-Bobowa 3

22/375-Sandecja-4

23/371-Krynica-5

24/371-Poprad-3

25/355-Poprad-4

26/344-Gorlice-3

27-340-Sandecja 6

28/328-Piwniczna 1

29/326-Poprad-5

30/323-Sandecja-7

31/294-Piwniczna-2

32/277-Piwniczna-3

33/273-Limanowa-2

34/239-Gorlice-4

35/213-Krzemień-1

36/193-Krzemień-2

 

VII  LIGA

  VIII LIGA

 

37/192-Gorlice-5

38/180-Dunajec

39/125-Piwniczna-4

40/119-Gorlice-8

41/115-Gorlice-6

42/110-Sandecja-8

 

43/109-Gorlice-7

44/59-Muszyna-3

45/58-Limanowa-5

46/58-Bobowa-5

47/57-Piwniczna-5

48/56/Limanowa-6

 

 

49/56-Gorlice-9

50/55- Poprad-6

51/52-Gorlice-10

 

 

 

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »