27.05.2018.
 
 
Menu główne
Aktualności
Terminarz rozgrywek
Związek
Sędziowie
Plażówka
Pobierz
Kluby
Galeria
O stronie
Rozgrywki
Aktualności
KOMUNIKAT Z TURNIEJU ELIMINACYJNY Mini piłki siatkowej chłopców kl.6czwórki Drukuj Wyślij znajomemu

Nowosądecki

Terenowy Związek Piłki Siatkowej

w Nowym Sączu

KOMUNIKAT

Z TURNIEJU ELIMINACYJNY

Mini piłki siatkowej chłopców kl.6”czwórki”

KINDER + SPORT”-2015/2016

Zawody odbyły się w dniu 17.04.2016 w Nowym Sączu

Gospodarz turnieju: SKPS Dunajec Nowy Sacz

W zawodach startowało 40 zawodników .

Organizator:

Terenowy Związek Piłki Siatkowej w Nowym Sączu

Kierownik zawodów: Tadeusz Olszewski

Sędziowie: ,

Do zawodów zgłosiło się 5 klubów , 13 zespołów /65 zawodników /i zagrają systemem „każdy z każdym” do dwóch wygranych setów

lp

Klub

Ilość zespołów

Trener

1

SKPS Dunajec- MPW Nowy Sącz

2

Leszek Macheta, Łukasz Mężyk

2

UKS Jedynka Biecz

2

Arkadiusz

3

UKS Krzemień Kamionka Wielka

1

Mariusz Popiela

4

GKPS Gorlice

2

Tomasz Chmura

5

KS Gorce Nowy Targ

1

Karol Majewski

TERMINARZ

lp

data

miejscowość

gospodarz

Osoba

odpowiedzialna

1

22.11

Nowy Sącz

Dunajec

Macheta Leszek

2

31.01

Nowy Targ

Gorce

Karol Majewski

3

21.02 -11,30

Biecz

Jedynka Biecz,GKPS

Bartek Niemiec, Tomasz Chmura

4

5.03

Bobowa

LKS Bobowa

Paweł Popardowski

5

17.04

Nowy Sącz

Dunajec

Tadeusz Olszewski

 

14.05

Gorlice

Finał Rejonu -GKPS

Tomasz Chmura

WYNIKI TECHNICZNE

I LIGA

Miejsce

zespół

pkt

sety

punkty

1

Dunajec-1

8

8-0

100

2

Dunajec-2

7

6-3

97

3

Biecz-1

6

5-5

95

4

Gorlice-1

5

3-6

94

5

Gorce-1

4

0-8

93

6

Bobowa1

0

 

0



II LIGA GRUPA

Miejsce

zespół

pkt

sety

punkty

1

Kamionka W.

6

6-1

92

2

Biecz-2

5

5-3

91

3

Gorlice-2

4

2-4

90

4

Biecz-3

3

1-6

89


PUNKTACJA ZESPOŁOW

lp

zespół

22.11,31.01,21.02

5.03

Bobowa

17.04

Nowy Sącz

14.05

Gorlice

Razem

1

Dunajec-1

100

100

100

 

 

2

Dunajec-2

97

95

97

 

 

3

Gorlice-1

95

97

94

 

 

4

Biecz-1

94

94

95

 

 

5

Kamionka W

93

0

92

 

 

6

Gorce-1

92

93

93

 

 

7

Gorlice-2

91

89

90

 

 

8

Biecz-2

90

88

91

 

 

9

Biecz-3

89

87

89

 

 

10

Gorce-2

88

86

0

 

 

11

Bobowa1

 

92

0

 

 

12

Bobowa2

 

91

0

 

 

13

Bobowa3

 

90

0

 

 

Podział na Ligi

I LIGA

II LIGA

1/ 300- Dunajec-1

2/289- Dunajec-2

3/286-Gorlice-1

4/283- Biecz-1

5/278-Gorce-1

6/270- Gorlice-2

7/269-Biecz-2

8/265-Biecz-3

9/ 185-Kamionka W

10/174-Gorce-2

11/92-Bobowa-1

12/91-Bobowa-2

13/90-Bobowa-3

Następny turniej odbędzie się 14 maja – Finał Rejonu I w Gorlicach ,Gospodarz GKPS- Tomasz Chmura

Startują;

1/Dunajec-1

2/Dunajec-2

3/Gorlice-1

4/Biecz-1

5/Gorce-1

6/Gorlice-2



























 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »