22.09.2021.
 
 
Menu główne
Aktualności
Terminarz rozgrywek
Związek
Sędziowie
Plażówka
Pobierz
Kluby
Galeria
O stronie
Rozgrywki
Aktualności
KOMUNIKAT Z KLUBOWEGO TURNIEJU- MISTRZOSTWA MAŁOPOLSKI Czwórki dziewcząt Drukuj Wyślij znajomemu

KOMUNIKAT

Z KLUBOWEGO TURNIEJU- MISTRZOSTWA MAŁOPOLSKI

-W MINI PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZAT „CZWÓRKI

KINDER + SPORT –Joy of Moving 2021 „





PATRONAT HONOROWY STAROSTY POWIATU NOWOSĄDECKIEGO

SADECKIE SPORTOWE -NOWY SĄCZ -2021 -


Finał Rejonu –Małopolska Wschód odbył się 26.04.21 w Piwnicznej Zdroj.

Do zawodów zgłosiło się 9 klubów, 92 zawodniczki i 23 zespoły

Klub

Trener

Tel/ poczta

1/STS SANDECJA Nowy Sącz

Mateusz Szlachcic

503 127 710

Mateusz.szlachcic@o2.pl

2/SKPS DUNAJEC Nowy Sącz

Tadeusz Olszewski

603 972 945

tadek540@wp.pl

3/MUKS OGNIWO Piwniczna Z.

Jolanta Jochymek

781 825 349

j.jochymek@vp.pl

4/ KPS GORCE Nowy Targ

Katarzyna Krasińska

693 345 104

kaaaziiik@gmail.com

5/ UKS DWÓJKA Krynica Z.

Dawid Gomółka

512599670

Dawid-gomolka@wp.pl

6/ MKS PODKARPACIE Bobowa

Jadwiga Wiejaczka

604506282/

jadwigawiejaczka@wp.pl

7/ MUKS POPRAD Stary Sącz


Maciej Rejowski

606181658

maciejrejo@wp.pl

8/ MKS LIMANOWA Limanowa


Aneta Adamczyk

512255105

anetagarcarz@op.pl

9/ KS VOLLEY Gorlice


Krzysztof Mrozek

Rafał Liana

509923968

salutv@wp.pl

Organizatorzy:

-Małopolski Związek Piłki Siatkowej w Krakowie

-Terenowy Związek Piłki Siatkowej w Nowym Sączu



Gospodarzem turnieju był ; MUKS OGNIWO PIWNICZNA

Kierownik zawodów: Grażyna Cempa Pulit

Obsadę sędziowską zapewnił klub.

TERMINARZ

lp

data

miejsce

Klub

osoba

1

10.10.20

Nowy Sącz

DUNAJEC

Tadeusz Olszewski

2

28.11.20

Nowy Sącz

SANDECJA

Mateusz Szlachcic

3

30.01.21

Bobowa

PODKARPACIE

Jadwiga Wiejaczka

4

27.02.21

Nowy Sącz

SANDECJA

Mateusz Szlachcic

5

20.03.21

Gorlice

KS VOLLEY

Rafał Liana

6

26.04.21

Piwniczna

Finał Rejonu- OGNIWO

Jolanta Jochymek


15.05.21

Kraków

FINAŁ Woj.Małopolskiego

Prądniczanka


Informacje dla trenerów:

1/ Turnieje Ligowe będą odbywać się jeden turniej w miesiącu .

2/ Obowiązkowo lista zawodniczek-F02 i oświadczenie o stanie zdrowia zawodniczek

i członków sztabu-

3/ Zaświadczenia lekarskie, zgody rodziców.

4/ Przestrzeganie zaleceń dot. przepisów Pandemii COVID- 19.

5/ Gospodarz turnieju zabezpiecza halę sportową i obsadę sędziowską


WYNIKI TECHNICZNE TURNIEJU FINAŁU REJONU

I LIGA

Klub

pkt

sety

p.pkt

1/Sandecja 1

10

10-1

100

2/Ogniwo 1

8

9-3

97

3/Gorce 1

6

7-4

95

4/Sandecja 2

4

4-6

94

5/Gorce 2

2

2-8

93

6/Dunajec 1

0

0-10

92

II LIGA

Klub




1/Gorlice 1

8

8-0

91

2/Limanowa 1

4

5-4

90

3/Bobowa 1

4

5-5

89

4/Sandecja 3

4

4-5

88

5/Bobowa 2

0

0-8

87

6/Dunajec 2

0


0






















PUNKTACJA ZESPOŁÓW


zespół

28.11.20

N.Sącz

30.01.21

Bobowa

27.02.21

N.Sącz

20.03.21

Gorlice

26.04.21

Finał

Razem

1

Sandecja 1

100

100

100

100

100

500

2

Gorce 1

97

97

97

95

95

481

3

Ogniwo 1

95

95

94

97

97

478

4

Sandecja 2

94

92

91

93

94

464

5

Bobowa 1

93

90

92

88

89

452

6

Bobowa 2

92

88

88

87

87

442

7

Dunajec1

91

94

95

94

92

466

8

Gorce 2

90

93

90

92

93

458

9

Dunajec 2

89

86

84

89

0

348

10

Sandecja 3

88

87

83

86

88

432

11

Ogniwo 2

87

81

81

0


249

12

Krynica 1

0

0

0

0


0

13

Gorlice 1

86

91

93

91

91

452

14

Limanowa 1

85

89

89

90

90

443

15

Poprad 1

84

0

0

0


84

16

Gorlice 2

83

0

0

0


83

17

Limanowa 2

82

85

86

85


338

18

Limanowa 3

81

82

82

84


329

19

Limanowa 4

80

80

80

0


240

20

Poprad PK







21

Ogniwo 3


84

87

0


171

22

Limanowa 5


83

0

0


83

23

Dunajec 3



85

0


85











Na zakończenie Rozgrywek zawodniczki otrzymały medale ,dyplomy i nagrody klub zwycięski puchar pozostałe kluby statuetki pamiątkowe.

Nagrody wręczali ; Burmistrz Miasta i Gminy Piwnicznej Zdrój –Pan Dariusz Chorużyk

Prezes Klubu Ogniwo Piwniczna Zdrój-Andrzej Zgorzało

.


Bardzo serdecznie dziękuje wszystkim klubom za pomoc przy organizacji

LIGI MAŁOPOLSKIEJ MPS


OSTATECZNA KOLEJNOŚĆ

I LIGA

II LIGA

III LIGA

1/ 500-Samdecja 1

2/481- Gorce 1

3/478- Ogniwo 1

4/466-Dunajec 1

5/464- Sandecja 2

6/458- Gorce 2

7/452-Bobowa 1

8/452- Gorlice 1

9/442-Bobowa 2

10/443-Limanowa 1

11/432-Sandecja 3

12/348-Dunajec 2

13/338-Limanowa 2

14/329-Limanowa 3

15/249-Ogniwo 2

16/240-Limanowa 4

17/171- Ogniwo 3

18/85- Dunajec 3

19/84- Poprad 1

20/83-Gorlice 2

21/83-Limanowa 5

Awans na Finał Wojewódzki uzyskały cztery zespoły-, który odbędzie się 15 maja w Krakowie.


1 miejsce- STS SANDECJA NOWY SĄCZ

2 miejsce- KPS GORCE NOWY TARG

3 miejsce- MUKS OGNIWO PIWNICZNA ZDRÓJ

4 miejsce- SKPS DUNAJEC NOWY SACZ



 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »