08.12.2021.
 
 
Menu główne
Aktualności
Terminarz rozgrywek
Związek
Sędziowie
Plażówka
Pobierz
Kluby
Galeria
O stronie
Rozgrywki
Aktualności
Komunikat Z klubowego turnieju mini piłki siatkowej w kategorii -2-ek dziewcząt Kl.4- Drukuj Wyślij znajomemu

HONOROWY PATRONAT

STAROSTY POWIATU NOWOSĄDECKIEGO


Komunikat

Z klubowego turnieju mini piłki siatkowej

w kategorii -2-ek dziewcząt Kl.4-

Mistrzostwa Małopolski- Wschód –Rejon I

SPORTOWE SADECKIE ” –KINDER + SPORT 2020-2021



FINAŁ REJONU I MAŁOPOLSKA WSCHÓD odbył się 28 kwietnia 21 w Muszynie


Organizator:

Terenowy Związek Piłki Siatkowej w Nowym Sączu

Małopolski Związek Piłki Siatkowej w Krakowie


Gospodarz turnieju: UKS GÓRAL MUSZYNA- Dorota Sopata

Bardzo serdecznie dziękuję za bardzo dobre przygotowanie boisk ,szatni z zachowaniem przepisów dot. Pandemii.


Kierownik zawodów: Grażyna Cempa Pulit

Do zawodów zgłosiło się 8 klubów , 41 zespołów , 82 zawodniczek

Klub

Trener

tel

1/ STS Sandecja Nowy Sącz


2/ UKS Dwójka Krynica Z.


3/ SKPS Dunajec Nowy Sącz


4/MUKS Ogniwo Piwniczna Zdrój


5/MKS Limanowa


6/UKS Góral Muszyna


7/ MUKS Poprad


8/ KS VOLLY Gorlice

 

Mateusz Szlachcic


Dawid Gomółka


Arkadiusz Dylowicz


Jolanta Jochymek


Aneta Adamczyk


Dorota Sopata


Maciej Rejowski


Krzysztof Mrozek

 

503 127 710


512 599 670


509 511 439


781 825 349


512 255 105


691 171 249


606 181 658


509 923 968

TERMINARZ

lp

data

miejsce

Gospodarz

Osoba

1

17.10.20

Muszyna

UKS GÓRAL

Dorota Sopata

2

22.11.20

Muszyna

UKS GÓRAL

Dorota Sopata

3

13.12.20

Muszyna

UKS Góral

Dorota Sopata

4

16.01.21

Muszyna

UKS Góral

Dorota Sopata

5

14.02.21

Muszyna

UKS Góral

Dorota Sopata

6

14.03.21

Muszyna

Nie odbył się

pandemia

7

28.04.21

Muszyna

Finał Rejonu

Dorota Sopata

8

29 maj

Muszyna

Finał Woj.

Dorota Sopata





WYNIKI TECHNICZNE W LIGACH- za wygrany mecz 2 pkt,

I LIGA

miejsce

pkt

sety

zespół

pkt

1

10

10-1

Dunajec 1

100

2

8

8-3

Limanowa 1

97

3

6

7-5

Dunajec 2

95

4

4

4-6

Ogniwo 1

94

5

2

4-8

Muszyna 1

93

6

0

0-10

Poprad 2

92

II LIGA

miejsce

pkt

sety

zespół


1

10

10-2

Sandecja 1

91

2

8

9-2

Dunajec 3

90

3

6

6-5

Poprad 1

89

4

4

5-7

Gorlice 1

88

5

4

4-8

Ogniwo 2

87

6

0

2-10

Krynica 1

86

III LIGA

miejsce

pkt

sety

zespół


1

10

10-2

Limanowa 3

85

2

6

8-4

Dunajec 4

84

3

6

6-4

Limanowa 4

83

4

6

7-5

Limanowa 5

82

5

2

2-8

Muszyna 2

81

6

0

0-10

Ogniwo 4

80

IV LIGA

miejsec

pkt

sety

zespół

 

1

10

10-0

Ogniwo 3

79

2

8

8-2

Gorlice 2

78

3

5

5-6

Poprad 3

77

4

4

4-6

Gorlice 3

76

5

3

3-7

Limanowa 2

75

6

0

1-10

Ogniwo 5

74

V LIGA

miejsce

pkt

 

zespół

 

1

8

8-2

Sandecja 2

73

2

8

8-2

Krynica 2

72

3

5

5-5

Limanowa 7

71

4

4

4-6

Limanowa 6

70

5

3

3-7

Gorlice 4

69

6

2

2-8

Muszyna 3

68

VI LIGA

miejsce

pkt

 

zespół

 

1

10

10-1

Dunajec 5

67

2

7

7-3

Ogniwo 6

66

3

6

6-4

Dunajec 7

65

4

5

5-5

Sandecja 3

64

5

2

2-8

Limanowa 8

63

6

0

0-10

Gorlice 5

62

VII LIGA

miejsce

pkt

 

zespół

 

1

7

7-1

Sandecja 4

61

2

7

7-1

Ogniwo 7

60

3

4

4-4

Gorlice 6

59

4

1

1-7

Gorlice 7

58

5

1

1-7

Ogniwo 8

57











OSTATECZNA KOLEJNOŚĆ


 

 

 

 

 

 

1/ 500-Dunajec 1

2/479- Dunajec 2

3/474-Muszyna 1

4/468-Igniwo 1

5/462-Poprad 2

6/460- Limanowa1

7/453-Dunajec 3

8/450-Poprad 1

9/446-Sandecja1

10/437-Ogniwo 2

11/432-Krynica 1

12/430-Gorlice 1

13/418-Limanowa5

14/415-Limanowa3

15/412-Muszyna2

16/412-Ogniwo 4

17/410-limanowa4

18/408-Dunajec 4

19/396-Ogniwo 3

20/389-Poprad 3

21/385-Ogniwo 5

22/384-Gorlice 2

23/367-Limanowa 2

24/353 Gorlice 3

25/341-Sandecja2

 

26/299-Muszyna 3

27/296-Krynica 2

28/283-Gorlice 4

29/280- Limanowa 7

30/276-Limanowa 6

31/270-Ogniwo 6

32/261-Limanowa 8

33/212-Dunajec 5

 

34/191-sandecja 3

35/190-gorlice 5

36/132-dunajec 7

37/128-muszyna4 38/120-ogniwo 7

39/116-ogniwo 8

 

40/66-limanowa9

41/66/Dunajec 6

42/61/sandecja 4

43/59/Gorlice 6

44/58/gorlice7

 

















































Punktacja zespołów

lp

zespół

22.11.20

Muszyna

13.12.20

Muszyna

16.01.21

Muszyna

14.02.21

Muszyna

Razem

Finał,

28.04

Razem

1

Dunajec 1

100

100

100

100

400

100

500

2

Ogniwo 1

97

94

92

91

374

94

468

3

Muszyna 1

95

95

97

94

381

93

474

4

Dunajec 2

94

97

95

97

383

95

479

5

Ogniwo 2

93

88

86

83

350

87

437

6

Dunajec 3

92

89

90

92

363

90

453

7

Poprad 2

91

93

91

95

370

92

462

8

Poprad 1

90

92

89

90

361

89

450

9

Krynica 1

89

87

84

86

346

86

432

10

Muszyna 2

88

86

81

76

331

81

412

11

Ogniwo 4

87

83

82

80

332

80

412

12

Poprad 3

86

80

75

71

312

77

389

13

Limanowa 1

85

91

94

93

363

97

460

14

Sandecja 1

84

90

93

88

355

91

446

15

Limanowa 5

83

84

87

82

336

82

418

16

Gorlice 1

82

85

88

87

342

88

430

17

Ogniwo 5

81

76

76

78

311

74

385

18

Ogniwo 3

80

78

80

79

317

79

396

19

Krynica 2

0

75

74

75

224

72

296

20

Muszyna 3

0

77

77

77

231

68

299

21

Dunajec 4

79

81

79

85

324

84

408

22

Limanowa 4

78

82

83

84

327

83

410

23

Limanowa 3

77

79

85

89

330

85

415

24

Limanowa 2

76

74

72

70

292

75

367

25

Gorlice 3

75

71

70

61

277

76

353

26

Gorlice 2

74

73

78

81

306

78

384

27

Sandecja 2

73

68

64

63

268

73

341

28

Gorlice 4

0

67

73

74

214

69

283

29

Limanowa 7

0

66

71

72

209

71

280

30

Gorlice 5

0

65

63

0

128

62

190

31

Muszyna 4

0

64

0

64

128

0

128

32

Limanowa 8

0

63

67

68

198

63

261

33

Dunajec 5

0

72

0

73

145

67

212

34

Ogniwo 6

0

70

69

65

204

66

270

35

Limanowa 6

0

69

68

69

206

70

276

36

Limanowa 9

0

0

66

0

66

0

66

37

Sandecja 3

0

0

65

62

127

64

191

38

Dunajec 7

0

0

0

67

67

65

132

39

Dunajec 6

0

0

0

66

66

0

66

40

Ogniwo 7

0

0

0

60

60

60

120

41

Ogniwo 8

0

0

0

59

59

57

116

42

Sandecja 4

 

 

 

 

 

61

61

43

Gorlice 6

 

 

 

 

 

59

59

44

Gorlice 7

 

 

 

 

 

58

58



FINAŁ WOJEWÓDZKI

W MINI PIŁCE SIATKOWEJ DWÓJKI DZIEWCZĄT

ODBĘDZIE SIĘ 29 MAJA 21 W MUSZYNIE

1 miejsce- Dunajec 1 Nowy Sącz

2 miejsce-Dunajec 2 Nowy Sącz

3 miejsce-Góral 1 Muszyna

4 miejsce-Ogniwo 1 Piwniczna

5 miejsce-Poprad 2 Stary Sącz

6 miejsce- MKS Limanowa 1

7 miejsce-Dunajec 3 Nowy Sącz

8 miejsce- Poprad 1 Stary Sącz













Słowa podziękowania należą się trenerom i zawodniczkom za ich pracę i zaangażowanie w trudnym czasie pandemii.

Dziękuję całej kadrze trenerskiej za bardzo dobrą współpracę w sezonie i miłą niespodziankę !!!!

Jesteście Wielcy!!!!!!

Kochani marzy mi się obóz sportowy „ SIATKARSKIE WAKACJE dla całej tej grupy dziewczynek, szkoda

Że nie mamy sponsorów ……..


Muszyna 2021

Grażyna Cempa Pulit .






















 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »