22.02.2018.
 
 
Menu główne
Aktualności
Terminarz rozgrywek
Związek
Sędziowie
Plażówka
Pobierz
Kluby
Galeria
O stronie
Rozgrywki
Aktualności
Komunikat Z II klubowego turnieju MPS kat.2-3k dz kl.4 Drukuj Wyślij znajomemu

Komunikat

Z II klubowego turnieju

mini piłki siatkowej

w kategorii -2-ek dziewcząt Kl.4-

eliminacje wojewódzkie-Rejon I

KINDER + SPORT” – 2017-2018


Turniej rozegranego w dniu 16.12.2017 w Gorlicach



Organizator: Terenowy Związek Piłki Siatkowej w Nowym Sączu

Gospodarz turnieju: EKSTRIM GORLICE- Wojciech Zapłata

Kierownik zawodów: Grażyna Cempa Pulit


Zawody sędziowali: zawodniczki klubowe



Do zawodów zgłosiło się klubów 11 , zespołów 40, zawodniczek -70

LP

Klub

Ilość zespołów

Trener

 

1/ STS Sandecja Nowy Sącz


2/ KRS Ekstrim Gorlice


3/ UKS Dwójka Krynica Z.


4/ MKS Podkarpacie


5/ SKPS Dunajec Nowy Sącz


6/ KS Iskry Chełmiec


7/ KS Gorce Nowy Targ


8/MUKS Ogniwo Piwniczna Zdrój


9/ Pałac Nawojowa


10/MKS Limanowa


11/TS Podhalański Czarny Dunajec

 

3


7


1


9


2


4


4


4


1


4

Klaudia Pacyna-722179647


Wojciech Zapłata -607627851


Dawid Gomółka-512599670


Magdalena Sowa-513648178

Krzysztof Płaziński-668112513


Arkadiusz Dylowicz-509511439


Karolina Zelasko-575001450


Katarzyna Krasińska-666812782


Leszek Życzkowski-692118040


Karol Wojs-888491790


Aneta Adamczyk-512255105


Ryszard Wójtakowicz-606479282

TERMINARZ

lp

data

miejsce

Gospodarz

Osoba

1

18.11

Bobowa

MKS Podkarpacie

Marta Niepsuj

2

16.12-

Gorlice

Ekstrim

Wojciech Zapłata

3

21.01.18

Limanowa

MKS Limanowa

Aneta Adamczyk

4

luty

 

 

 

5

17.03

Gorlice

Ekstrim

Wojciech Zapłata

6

Kwiecień

 

 

 

7

maj

 

Finał Woj.

 

 

 

 

 

 





WYNIKI TECHNICZNE W LIGACH

I LIGA

Zespół

1

2

3

4

5

6

7

8

pkt

 

M

Dunajec1

xx

15-8

15-13

13-15

13-15

15-17

15-7

13-15

8

 

4/94

Bobowa1

8-15

xx

7-15

7-15

14-16

5-15

9-15

2-15

0

 

8/90

Gorce3

13-15

15-7

xx

13-15

15-13

10-15

15-12

14-16

6

 

5/93

Gorce1

15-13

15-7

15-13

xx

15-9

8-15

15-7

12-15

10

 

3/95

Ekstrim3

15-13

16-14

13-15

9-15

xx

5-15

12-15

7-15

4

0,75

7/91

Ekstrim2

17-15

15-5

15-10

15-8

15-5

xx

15-12

13-15

12

 

2/97

Gorce2

7-15

15-9

12-15

7-15

15-12

12-15

xx

8-15

4

0,79

6/92

Ekstrim1

15-13

15-2

16-14

15-12

15-7

15-13

15-8

xx

14

 

1/100

II LIGA

zespół

1

2

3

4

5

6

7

8

pkt

 

M

Sandecja1

xx

15-11

15-11

15-6

10-15

12-15

13-15

18-20

6

1,05

5/85

Sandecja2

11-15

xx

17-15

15-9

14-16

8-15

15-12

3-15

6

0,85

6/84

Ekstrim6

11-15

15-17

xx

18-20

4-15

9-15

8-15

10-15

0

 

8/82

Bobowa3

6-15

9-15

20-18

xx

4-15

9-15

8-15

10-15

2

 

7/83

Ekstrim4

15-10

16-14

15-4

15-4

xx

15-10

15-8

15-8

14

 

1/89

Ogniwo1

15-12

15-8

15-9

15-9

10-15

xx

15-12

15-10

12

 

2/88

Chełmiec1

15-13

12-15

15-8

15-8

8-15

12-15

xx

15-7

8

1,13

3/87

Bobowa7

20-18

15-3

15-10

15-10

8-15

10-15

7-15

xx

8

1,04

4/86

III LIGA

zespół

1

2

3

4

5

6

7

8

pkt

 

M

Bobowa8

xx

15-7

10-15

5-15

 

7-15

8-15

16-14

4

 

5/77

Gorce4

7-15

xx

5-15

7-15

 

8-15

6-15

11-15

0

 

7/75

Sandecja3

15-10

15-5

xx

15-12

 

15-11

15-12

15-10

12

 

1/81

Nawojowa1

15-5

15-7

12-15

xxx

 

5-15

7-15

15-7

6

 

4/78

Krynica1

nb

 

 

 

 

 

 

 

0

 

8/0

Chełmiec2

15-7

15-8

11-15

15-5

 

xx

7-15

15-8

8

 

3/79

Bobowa6

15-8

15-6

12-15

15-7

 

15-7

xx

15-4

10

 

2/80

Limanowa2

14-16

15-11

10-15

7-15

 

8-15

4-15

xx

2

 

6/76


IV LIGA

zespół

1

2

3

4

5

6

7

8

pkt

 

M

Ogniwo2

xx

15-2

15-4

15-7

15-5

 

 

15-9

10

 

1/74

Limanowa3

2-15

xx

11-15

6-15

11-15

 

 

7-17

0

 

6/69

Limanowa1

4-15

15-11

xx

15-8

15-12

 

 

12-15

6

1,0

4/71

Ekstrim5

7-15

15-6

8-15

xx

15-10

 

 

15-8

6

1,11

3/72

Chełmiec3

5-15

15-11

12-15

10-15

xx

 

 

6-15

2

 

5/70

Bobowa5

Nb

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7-8/0

Dunajec2

nb

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7-8/0

Ogniwo3

9-15

15-7

15-11

8-15

15-6

 

 

xxx

6

1,12

2/73


V LIGA

zespół

1

2

3

4

5

6

7

 

pkt

 

M

Ekstrim7

xx

13-15

15-10

10-15

3-15

13-15

15-12

 

4

 

5/64

Chełmiec4

15-13

xx

15-10

14-16

0-15

15-12

23-21

 

8

 

3/66

Limanowa4

10-15

10-15

xx

6-15

2-15

8-15

10-15

 

0

 

7/62

Ogniwo4

15-10

16-14

15-4

xx

17-15

15-11

15-11

 

12

 

1/68

Podhalański

15-3

15-0

15-2

15-17

xx

15-2

15-3

 

10

 

2/67

Sandecja4

15-13

12-15

15-4

11-15

2-15

xx

15-5

 

6

 

4/65

Sandecja5

12-15

21-23

15-10

11-15

3-15

5-15

xx

 

2

 

6/63

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zapraszam na stronę Związku-www.tzps-ns.pl

LIGA I

LIGA II

LIGA III

LIGA IV

1/Ekstrim1

2/Ekstrim2

3/Gorce 1

4/Dunajec 1

5/Gorce3

6/Gorce 2

1/ Ekstrim3

2/Bobowa1

3/Ekstrim 4

4/Ogniwo1

5/Chełmiec1

6/Bobowa 7

1/Sandecja 1

2/Sandecja 2

3/Bobowa3

4/Ekstrim 6

5/Sandecja 3

6/Bobowa6

1/Chełmiec 2

2/Nawojowa1

3/Bobowa8

4/Limanowa 2

5/Gorce 4

6/Ogniwo1

LIGA V

LIGA VI

 

 

1/Ogniwo3

2/Ekstrim5

3/Limanowa1

4/Chełmiec 3

5/Limanowa3

6/Ogniwo4

1/Podhalański

2/Chełmiec 4

3/Sandecja 4

4/Ekstrim 7

5/Sandecja 5

6/Limanowa4

1/Krynica1

2/Bobowa5

3/Dunajec 2

 

Trenerzy ;

1/Imienne listy zawodnicze

2/ zapoznanie się z Regulaminem na stronie MZPS w Krakowie.

3/ startowe 100 zł. na sezon


PUNKTACJA ZESPOŁÓW

lp

zespół

Gorlice

16.12

Limanowa

21.01

 

 

 

 

1

Ekstrim1

100

 

 

 

 

 

 

Ekstrim2

97

 

 

 

 

 

 

Gorce1

95

 

 

 

 

 

 

Dunajec1

94

 

 

 

 

 

 

Gorce3

93

 

 

 

 

 

 

Gorce2

92

 

 

 

 

 

 

Ekstrim3

91

 

 

 

 

 

 

Bobowa1

90

 

 

 

 

 

2

Ekstrim4

89

 

 

 

 

 

 

Ogniwo1

88

 

 

 

 

 

 

Chełmiec 1

87

 

 

 

 

 

 

Bobowa7

86

 

 

 

 

 

 

Sandecja1

85

 

 

 

 

 

 

Sandecja2

84

 

 

 

 

 

 

Bobowa3

83

 

 

 

 

 

 

Ekstrim 6

82

 

 

 

 

 

3

Sandecja3

81

 

 

 

 

 

 

Bobowa6

80

 

 

 

 

 

 

Chełmiec2

79

 

 

 

 

 

 

Nawojowa1

78

 

 

 

 

 

 

Bobowa 8

77

 

 

 

 

 

 

Limanowa2

76

 

 

 

 

 

 

Gorce 4

75

 

 

 

 

 

 

Krynica1

0

 

 

 

 

 

4

Ogniwo1

74

 

 

 

 

 

 

Ogniwo 3

73

 

 

 

 

 

 

Ekstrim 5

72

 

 

 

 

 

 

Limanowa1

71

 

 

 

 

 

 

Chełmiec 3

70

 

 

 

 

 

 

Limanowa 3

69

 

 

 

 

 

 

Bobowa5

0

 

 

 

 

 

 

Dunajec 2

0

 

 

 

 

 

5

Ogniwo 4

68

 

 

 

 

 

 

Podhalański

67

 

 

 

 

 

 

Chełmiec 4

66

 

 

 

 

 

 

Sandecja 4

65

 

 

 

 

 

 

Ekstrim 7

64

 

 

 

 

 

 

Sandecja 5

63

 

 

 

 

 

 

Limanowa 4

62

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Sekretarz TZPS Nowy Sącz –mgr Grażyna Cempa Pulit

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »