17.08.2018.
 
 
Menu główne
Aktualności
Terminarz rozgrywek
Związek
Sędziowie
Plażówka
Pobierz
Kluby
Galeria
O stronie
Rozgrywki
Aktualności
KOMUNIKAT Z klubowego I turnieju mini piłki siatkowej w kategorii -3-ek dziewcząt Kl.5- Drukuj Wyślij znajomemu

KOMUNIKAT

Z klubowego I turnieju mini piłki siatkowej

w kategorii -3-ek dziewcząt Kl.5-

eliminacje wojewódzkie-Rejon I


KINDER + SPORT” – 2017-2018


Turniej rozegranego w dniu 9.12.2017 w Nowym Targu

w Szkole Podstawowej.


Organizator: Terenowy Związek Piłki Siatkowej w Nowym Sączu

Gospodarz turnieju: KS GORCE NOWY TARG


Kierownik zawodów: Karol Majewski

Zawody sędziowały: zawodniczki klubowe


Do zawodów zgłosiło się 11 klubów, 28 zespołów , 89 zawodniczek

LP

Klub

Ilość zespołów

Trener

 

1/ Sandecja Nowy Sącz


2/ KRS Ekstrim Gorlice


3/ UKS Dwójka Krynica Z-Muszyna


4/ GKS Iskry Chełmiec-


5/ MOS Limanowa


6/MUKS Poprad Stary Sącz


7/UKS Ryter Rytro


8/KS Gorce Nowy Targ


9/Pałac Nawojowa


10/MKS Podkarpacie Bobowa


11/Dunajec Nowy Sącz

3


4


3


4


4


3


2


2


1


3


2

Agnieszka Sikora


Wojciech Zapłata


Dawid Gomółka


Ewelina Zygmunt


Aneta Adamczyk


Janusz Pasiut


Małgorzata Machałowska


Karol Majewski


Karol Wójs


Marta Niepsuj


Arkadiusz Dylowicz

Informacje dla trenerów:

1/ Obowiązek trenerów jest zapoznać się z Regulaminem rozgrywek –strona MZPS w Krakowie

2/Turnieje rozgrywane są ; eliminacje Rejonowe do końca kwietnia, Finały Woj. do końca maja, Finał Ogólnopolski czerwiec/lipiec

3/ Dopuszczalna jest zmiana zawodniczki wyłącznie z powodu kontuzji, choroby ale tylko w obrębie klubu.

4/ Połączenie zawodników z dwóch klubów jest możliwe tylko wtedy przed pierwszym turniejem w innym przypadku jest to dyskwalifikacja zespołu.

5/Dokumenty uprawniające do gry;

-ważne badanie lekarskie zawodnika lub pisemna zgoda rodzica( druk)

-Imienna lista zawodniczek potwierdzona przez klub( druk)

-ważna legitymacja szkolna zawodniczki lub paszport.

6/ Gospodarz turnieju ligowego zapewnia; halę sportową, wylepienie boisk, szatnie dla zawodniczek, obsadę sędziowską ( mogą sędziować instruktorzy, nauczyciele WF, zawodnicy grający w piłkę siatkową)

7/startowe na sezon za wszystkie turnieje wynosi -100 zł od klubu.

WYNIKI TECHNICZNE

I LIGA

zespół

1

2

3

4

5

6

pkt

miejsce

Krynica1

xx

2-0

2-0

2-0

2-0

2-1

10/10-1

1/100

Gorce1

0-2

xx

2-0

2-1

2-0

2-0

9/8-3

2/97

Sandecja1

0-2

0-2

xx

2-1

0-2

1-2

6/3-9/0,33

5/93

Bobowa3

0-2

1-2

1-2

xx

2-0

1-2

6/5-8/0,62

4/94

Bobowa2

0-2

0-2

2-0

0-2

xx

0-2

6/2-8/0,25

6/92

Ekstrim2

1-2

0-2

2-1

2-1

2-0

xx

8/7-8

3/95

II LIGA

zespół

1

2

3

4

5

6

pkt

miejsce

Gorce2

xx

2-0

2-0

2-0

2-0

2-0

10/10-0

1/91

Nawojowa1

0-2

xx

0-2

2-1

1-2

0-2

6/3-9/0,33

6/86

Krynica3

0-2

2-0

xx

2-0

1-2

2-0

8/7-4/1,75

2/90

Bobowa1

0-2

1-2

0-2

xx

1-2

2-1

6/4-9/0,44

5/87

Rytro1

0-2

2-1

2-1

2-1

xx

0-2

8/6-7/1,14

3/89

Dunajec1

0-2

2-0

0-2

1-2

2-0

xx

7/5-6/

4/88

III LIGA

zespół

1

2

3

4

5

6

pkt

miejsce

Poprad2

xx

2-1

2-1

2-0

0-2

0-2

8/6-6

3/83

Dunajec2

1-2

xx

0-2

0-2

0-2

0-2

5/1-10

6/80

Poprad1

1-2

2-0

xx

2-0

0-2

1-2

7/6-6

4/82

Limanowa1

0-2

2-0

0-2

xx

0-2

0-2

6/2-8

5/81

Sandecja2

2-0

2-0

2-0

2-0

xx

1-2

9/9-2

2/84

Ekstrim1

2-0

2-0

2-1

2-0

2-1

xx

10/10-2

1/85

IV LIGA

zespół

1

2

3

4

5

pkt

miejsce

Poprad3

xx

0-2

2-0

2-1

0-2

6/4-5

3/77

Ekstrim3

2-0

xx

1-2

2-0

2-0

7/7-2

1/79

Sandecja3

0-2

2-1

xx

2-0

0-2

6/4-5

4/76

Sandecja4

1-2

0-2

0-2

xx

2-0

5/3-5

5/75

Ekstrim4

2-0

0-2

2-0

0-2

xx

6/4-4

2/78


Zapraszam na stronę Związku-www.tzps-ns.pl

Terminarz zawodów

lp

data

miejsce

Gospodarz

Osoba

1

28.10

Nowy Sącz

Sandecja

A.Sikora

2

19.11

Swiniarsko

Iskry Chełmiec

Ewelina Zygmunt-790489113

3

9.12

Nowy Targ

KS Gorce

Karol Majewski

4

27.01

Gorlice

Ekstrim

Wojciech Zapłata

5

luty

 

 

 

6

marzec

 

 

 

7

kwiecień

 

 

 

8

maj

 

 

 



PUNKTACJA ZESPOŁÓW

lp

zespół

Świniarsko

19.11.17

Nowy Targ

9.12

Gorlice

27.01

 

 

 

1

Krynica-Muszyna 1

100

100

 

 

 

 

 

Sandecja1

95

93

 

 

 

 

 

Nowy Targ1

97

97

 

 

 

 

 

Bobowa3

94

94

 

 

 

 

 

Nowy Targ 2

93

91

 

 

 

 

 

Nawojowa 1

92

86

 

 

 

 

2

Bobowa2

91

92

 

 

 

 

 

Ekstrim2

90

95

 

 

 

 

 

Krynica3

89

90

 

 

 

 

 

Bobowa1

88

87

 

 

 

 

 

Poprad2

87

83

 

 

 

 

 

Dunajec 2

86

80

 

 

 

 

3

Rytro1

85

89

 

 

 

 

 

Dunajec 1

84

88

 

 

 

 

 

Poprad 1

83

82

 

 

 

 

 

Chełmiec 1

82

0

 

 

 

 

 

Chełmiec 3

81

0

 

 

 

 

 

Ekstrim1

0

85

 

 

 

 

4

Sandecja2

80

84

 

 

 

 

 

Krynica 2

79

0

 

 

 

 

 

Limanowa1

78

81

 

 

 

 

 

Poprad 3

77

77

 

 

 

 

 

Chełmiec 2

0

0

 

 

 

 

 

Ekstrim3

0

79

 

 

 

 

25

Chełmiec 4

0

0

 

 

 

 

 

Sandecja3

0

76

 

 

 

 

 

Sandecja4

0

75

 

 

 

 

 

Ekstrim4

0

78

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Następny turnie Ligowy odbędzie się 27 stycznia 18 godz.9,00 w Gorlicach Gospodarz EKSTRIM

Wojciech Zapłata

Podział na Ligi

I LIGA

II LIGA

III LIGA

IV LIGA

1/Krynica1

2/Gorce1

3/Ekstrim2

4/Bobowa3

5/Gorce2

6/Krynica3

 

1/Sandecja1

2/Bobowa2

3/Rytro1

4/Dunajec1

5/Ekstrim1

6/Sandecja2

 

1/Bobowa1

2/Nawojowa1

3/Poprad2

4/Poprad1

5/Ekstrim3

6/Ekstrim4

1/Limanowa1

2/ Dunajec2

3/Poprad3

4/Sandecja3

5/Sandecja4

6/Chełmiec1

7/Chełmiec2

8/Chełmiec3

9/Chełmiec4



mgr Grażyna Cempa Pulit –Sekretarz TZPS

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »