12.12.2017.
 
 
Menu główne
Aktualności
Terminarz rozgrywek
Związek
Sędziowie
Plażówka
Pobierz
Kluby
Galeria
O stronie
Rozgrywki
Aktualności
KOMUNIKAT Z KLUBOWEGO TURNIEJU MINI PIŁKI SIATKOWEJ CHŁOPCÓW W kategorii DWÓJEK kl.4-FINAŁ WOJEWÓD Drukuj Wyślij znajomemu

Nowosądecki

Terenowy Związek Piłki Siatkowej w Nowym Sączu



KOMUNIKAT

Z KLUBOWEGO TURNIEJU MINI PIŁKI SIATKOWEJ CHŁOPCÓW

W kategorii DWÓJEK kl.4-FINAŁ WOJEWÓDZKI

KINDER + SPORT 2016/2017

Turniej został rozegrani w dniu 28.05.2017 w Nowym Sączu

Turniej uroczyście otworzył Pan Janusz Kwiatkowski w imieniu Prezydenta

Miasta Ryszada Nowaka


Organizator:

-Małopolski Związek Piłki Siatkowej w Krakowie

-Terenowy Związek Piłki Siatkowej w Nowym Sączu

Gospodarz turnieju- SKPS Dunajec Nowy Sącz

Kierownik zawodów- Grażyna Cempa Pulit


Do zawodów zgłosiło się 21 zespołów ,podzielono na grupy ustalone przez MZPS ,mecze rozegrano każdy z każdym do dwóch wygranych setów ,sety do 15 pkt.

GRUPA A

GRUPA B

GRUPA C

GRUPA D

1A-Dunajec 1

1B-Bolesław -4

1C-Radwan-1

2A-Dunajec 2

3B-AMS Pcim 1

3A-Bobowa-2

2C-UKS 22-1

2B-Kęty

3C-UKS 22-5

4A-Gorlice 1

4B-AMC Pcim-5

4C-UKS 22-2

6A-Dunajec 3

5C- Radwan 2

5B-Zator-1

5A-Bobowa 1

6B-Bolesław 2

6C-Sparta 1

7A- Gorlice-2

7B-AMS Pcim-2

8C- Radwan-4

8B-Zatror 4

8A-Gorlice-3

7C-UKS 22-7

Zespół Gorce 1 zgłosił że nie może brać udziału w rozgrywkach w jego miejsce wystartował zespól Bobowa 2, na zawody nie zgłosiły się następujące zespoły: Radwan 4-Kraków, Zator 4-, Zator-1


WYNIKI TECHNICZNE W GRUPACH

GRUPA A

 

 

GRUPA B

 

 

1/Dunajec 1

8

8-0

1/Gorlice-1

8

8-0

2/UKS 22-5

7

6-2

2/Bolesław 4

7

6-3

3/Dunajec 3

5

4-6

3/Sparta 1

6

4-4

4/Bolesław 2

5

3-7

4/Bobowa 2

5

3-6

5/Pcim-1

5

2-7

5/Radwan 2

4

0-8

GRUPA C GRUPA D

1/Radwan 1

8

8-1

1/Dunajec 2

10

10-1

2/UKS 22-1

7

7-2

2/UKS 22-2

9

8-2

3/Gorlice-2

6

4-4

3/Bobowa 1

8

6-5

4/Gorlice-3

5

2-6

4/Kęty

7

5-7

5/Pcim-5

4

0-8

5/ Pcim-2

6

3-8

 

 

 

6/UKS 22-7

5

0-10





GRUPA G

 

GRUPA H

 

GRUPA I

 

1/Gorlice-2

6/6-0

1/Kęty

6/ 6-0

1/Pcim-2

6/6-1

2/Bobowa1

5/4-3

2/Gorlice 3

5/ 4-2

2/Radwan-2

5/4-2

3/Dunajec 3

4/3-4

3/Bobowa 2

4/2-4

3/Pcim-1

4/3-4

4/Sparta 1

3/0-6

4/Bolesław 2

3/0-6

4/Pcim-5

3/0-6

GRUPA E GRUPA F

Mecze od 1 do 8 miejsca

1/UKS 22-1

6

6-1

1/Radwan 1

6

6-1

2/Dunajec 1

5

5-2

2/Dunajec 2

5

5-2

3/Gorlice-1

4

2-4

3/UKS 22-5

4

2-5

4/ UKS 22-2

3

0-6

4/Bolesław 4

3

1-6

 

 

 

 

 

 

Zespoły zajmujące miejsce 1 i 2 w grupach E,F rozgrywają mecze półfinałowe, natomiast zespoły zajmujące miejsca 3 i 4 rozgrywają mecze o miejsca

1/ 1E-2F- UKS 22-1- Dunajec 2- 2-0

2/2E-1F- Dunajec 1- Radwan-1-0-2

3/ W-W- UKS 22-1- Radwan 1- 0-2

4/ P-P Dunajec 1- Dunajec 2 2-0

5/ mecz o 5 miejsce- Gorlice-1 –UKS 22-5- 2-0

6/mecz o 7 miejsce- UKS 22-2- Bolesław-4- 2-0


OSTATECZNA KOLEJNOŚC

MIEJSCA

 

1 miejsce- Radwan 1 Kraków

2 miejsce- UKS 22-1 Kraków

3 miejsce- Dunajec 1 Nowy Sącz

4 miejsce- Dunajec 2 Nowy Sącz

5 miejsce- GKPS 1 Gorlice

6 miejsce -UKS 22-5 Kraków

7 miejsce- UKS 22-2 Kraków

8 miejsce- Bolesław 4

9 miejsce- GKPS-2 Gorlice

10 miejsce- LKS Bobowa-1

11 miejsce-Dunajec 3 Nowy Sącz

12 miejsce-Sparta 1 Kraków

13 miejsce- Kęty

14 miejsce- Gorlice-3

15 miejsce-Bobowa 2

16 miejsce-Bolesław-2

17 miejsce-Pcim-2

18 miejsce-Radwan 2

19 miejsce-Pcim-1

20 miejsce-Pcim-5

21 miejsce -UKS 22-7


Awans na Finał Ogólnopolski do Zabrza awansowały dwa zespoły;

1 miejsce- Radwan 1 Kraków

2 miejsce- UKS 22-1 Kraków


Na zakończenie turnieju wręczono nagrody i medale za trzy pierwsze miejsca od PZPS, następnie TZPS wyróżnił Mistrzów Małopolski


W imieniu Prezydenta nagrody i medale wręczał Pan Andrzej Bodziony.



Grażyna Cempa Pulit

Sekretarz TZPS




 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »