12.12.2017.
 
 
Menu główne
Aktualności
Terminarz rozgrywek
Związek
Sędziowie
Plażówka
Pobierz
Kluby
Galeria
O stronie
Rozgrywki
Aktualności
KOMUNIKAT Z FINAŁU WOJEWÓDZKIEGO MINI PIŁKI SIATKOWEJ DWÓJKI DZIEWCZAT KINDER + SPORT 2017 Drukuj Wyślij znajomemu

Nowosądecki

Terenowy Związek Piłki Siatkowej w Nowym Sączu

 

 

 

KOMUNIKAT

Z FINAŁU  WOJEWÓDZKIEGO MINI PIŁKI SIATKOWEJ „DWÓJKI” DZIEWCZAT

KINDER + SPORT 2017

 

Zawody odbyły się pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Ryszarda Nowaka

Zawody uroczyście otworzył Pan Mieczysław Gwiżdż –Przewodniczący Komisji Sportu Rady Miasta Nowego Sącza

Organizatorzy:

-Małopolski  Związek Piłki Siatkowej w Krakowie

-Nowosądecki Terenowy Związek Piłki Siatkowej w Nowym Sączu

-STS Sandecja  Nowy Sącz

Zawody  odbyły się w dniu 6 maja 2017 na dwóch halach sportowych –MOSiR i SP-20

Wyniki techniczne zawodów- podział na grupy;

Grupa A                                                                     Grupa  B

miejsce

zespół

pkt

sety

miejsce

zespół

pkt

sety

1

Sandecja1

10

10-1

1

Wieliczka 2

10

10-0

2

Wieliczka3

9

9-2

2

Dalin1

9

8-2

3

AGH Kraków

8

6-5

3

Gorce-1

8

6-4

4

Andrychów4

7

5-7

4

Andrychów2

7

4-6

5

PCIM-3

6

2-8

5

Wieliczka4

6

2-8

6

Krynica1

5

1-10

6

Bobowa1

5

0-10

Grupa C                                                                       Grupa  D

miejsce

zespół

pkt

sety

miejsce

zespół

pkt

sety

1

Wieliczka1

10

10-0

1

Muszyna1

10

10-0

2

UKIS 22-4

9

8-2

2

Tarnów

9

8-2

3

Zalew

8

6-5

3

Bolesław

8

6-6

4

Gorce 2

7

4-7

4

UKS 22-5

7

5-7

5

Bobowa2

6

3-8

5

Sandecja2

6

4-9

6

AMC Pcim1

5

1-10

6

Piwniczna

5

1-10

Mecze o miejsca

Grupa G / od 9 do 12 miejsca/                                  Grupa H/od 13 do 16 miejsca/

miejsce

zespół

pkt

sety

miejsce

zespól

pkt

sety

1

Gorce1

6

6-1

1

Gorce 2

6

6-1

2

AGH Kraków

5

4-3

2

Andrychów2

5

5-3

3

Bolesław

4

3-4

3

UKS 22-5

4

3-4

4

Zalew

3

1-6

4

Andrychów 4

3

1-6

Grupa I/ od 17 do 20 miejsca/                                       Grupa J/od 21 do 24 miejsca/

miejsce

zespół

pkt

sety

miejsce

zespół

pkt

sety

1

PCIM-3

6

6-10

1

Bobowa1

6

6-1

2

Sandecja2

5

4-3

2

PCIM1

5

4-2

3

Bobowa2

4

2-4

3

Krynica1

4

2-4

4

Wieliczka 4

3

1-6

4

Piwniczna

3

1-6

 

Mecze o miejsca od 1 do 8

Grupa E                                                                    Grupa F

miejsce

zespół

pkt

sety

miejsce

zespół

pkt

sety

1

UKS 22-4

6

6-0

1

Wieliczka1

6

6-0

2

Sandecja 1

5

4-3

2

Wieliczka3

5

4-3

3

Wieliczka2

4

2-4

3

Dalin-1

4

2-5

4

Tarnów

3

1-6

4

Muszyna

3

2-6

 

Mecze Półfinałowe

1/ Wieliczka 1- Sandecja 1- 2-0/ 15-6, 15-4

2/ Wieliczka 3- UKS 22-4-  0-2 / 10-15, 13-15

3/ mecz o 5/6 miejsce- Wieliczka 2- Dalin- 2-0/15-6, 15-6/

4/ mecz 0 7/8 miejsce-  Tarnów-Muszyna- 2-1/ 13-15,15-8,12-10/

Mecze Finałowe

1/ o 1/2  miejsce- Wieliczka 1- UKS 22-4- 2-0 /15-7,15-6/

2/ o  3 miejsce- Sandecja1- Wieliczka 3- 1-2/ 15-9,6-15, 15-17

 

OSTATECZNA  KOLEJNOŚĆ

miejsce

zespól

miejsce

zespół

miejsce

Zespół

1

Wieliczka 1

9

Gorce 1 N.Targ

17

PCIM-3

2

UKS 22-4 Kraków

10

AGH Kraków

18

Sandecja 2

3

Wieliczka 3

11

Orlik Bolesław

19

Podkarpacie2Bobowa

4

Sandecja 1 N.Sącz

12

Zalew Świnna P.

20

Wieliczka 4

5

Wieliczka2

13

Gorce 2 N.Targ

21

Podkarpacie1 Bobowa

6

Dalin Myślenice

14

Andrychów 2

22

PCIM-1

7

Jedynka Tarnów

15

UKS 22-5

23

Dwójka Krynica

8

Góral Muszyna

16

Andrychów 4

24

Ogniwo Piwniczna

 

W zawodach wystartowało 24 zespoły 72 zawodniczki , rozegrano łącznie 112  meczy.

Zawody sędziowało 10 sędziów . Sędzia Główny zawodów- Kazimierz Mordarski

Opieka zdrowotna była sprawowana przez Panią Danutę Piotrowską,

Kierownik zawodów; Grażyna Cempa Pulit.

 

Wszystkie zawodniczki otrzymały dyplomy , za trzy pierwsze miejsca  zespoły otrzymały medale i nagrody rzeczowe.

Mistrzynie Małopolski zostały wyróżnione statuetkami  przez TZPS .

 

Awans na zawody Ogólnopolskie uzyskały zespoły

1 miejsce- MKS MOS Wieliczka 1

2 miejsce- UKS 22-4 Kraków

 

mgr Grażyna Cempa Pulit

Sekretarz TZPS

 

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »