22.10.2017.
 
 
Menu główne
Aktualności
Terminarz rozgrywek
Związek
Sędziowie
Plażówka
Pobierz
Kluby
Galeria
O stronie
Rozgrywki
Aktualności
KOMUNIKA Z KLUBOWEGO TURNIEJU MINI PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT W kategorii Trójek kl.5 Drukuj Wyślij znajomemu

Nowosądecki

Terenowy Związek Piłki Siatkowej w Nowym Sączu



KOMUNIKA

Z KLUBOWEGO TURNIEJU MINI PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT

W kategorii Trójek kl.5

KINDER + SPORT 2016/2017


Turniej został rozegrani w dniu 26.02.2017 w Nowym Sączu w II LO


Organizator: Terenowy Związek Piłki Siatkowej w Nowym Sączu

Gospodarz turnieju- STS SANDECJA NOWY SĄCZ

Zawody sędziowały zawodniczki


Do zawodów zgłosiło się 9 klubów ,27 zespoły ,81 zawodniczek


lp

klub

Ilość

zespołów

Trener

 

1/STS Sandecja Nowy Sącz

2/KRS Ekstrim Gorlice

3/UKS Dwójki Krynica Zdrój

4/ GKS Iskry Chełmiec

5/SP-3 MOS Limanowa

6/MUKS Poprad Stary Sącz

7/UKS Ryter Rytro

8/UKS Góral Muszyna

9/Stowarzyszenie Pałac Nawojowa

6

2

3

4

4

3

2

2

1

Agnieszka Sikora

Wojciech Zapłata

Dawid Gomółka

Ewelina Naieśniak-

Aneta Adamczyk

Janusz Pasiut

Małgorzata Machałowska

Dorota Sopata

Karol Wójs


WYNIKI TECHNICZNE W LIGACH

I LIGA

zespół

1

2

3

4

5

6

pkt

sety

miejsce

Krynica1

Xx

1-2

2-0

1-2

2-0

2-0

8

8-4

3/ 95

Limanowa1

2-1

xx

0-2

2-0

2-0

2-1

9

8-4

2/ 97

Sandecja1

0-2

2-0

xx

2-0

2-0

2-0

9

8-2

1/ 100

Sandecja4

2-1

0-2

0-2

xx

2-1

0-2

7

4-8

5/ 93

Poprad1

0-2

0-2

0-2

1-2

xx

0-2

5

1-10

6/ 92

Chełmiec1

0-2

1-2

2-0

2-0

2-0

xx

8

7-4

4/ 94


II LIGA

Zespól

1

2

3

4

5

6

pkt

sety

miejsce

Muszyna1

xx

0-2

0-2

2-0

2-1

2-0

8

6-5

3/ 89

Sandecja5

2-0

xx

1-2

2-0

2-1

2-0

9

9-3

2/ 90

Rytro1

2-0

2-1

xx

2-0

2-1

2-0

10

10-2

1/ 91

Limanowa2

0-2

0-2

0-2

xx

2-0

0-2

6

2-8

5/ 87

Poprad2

1-2

1-2

1-2

0-2

xx

0-2

5

3-10

6/ 86

Nawojowa

0-2

0-2

0-2

2-0

2-0

xx

7

4-6

4/88



III LIGA

zespól

1

2

3

4

5

6

pkt

 

miejsce

Sandecja2

xx

1-2

2-1

2-0

 

2-1

7

7-4

2/ 84

Krynica2

2-1

xx

2-0

2-0

 

2-0

8

8-1

1/ 85

Rytro2

1-2

0-2

xx

0-2

 

0-2

4

1-8

5/ 83

Sandecja3

0-2

0-2

2-0

xx

 

2-0

6

4-4

3/ 83

Sandecja6

 

 

 

 

 

 

0

 

6/0

Limanowa3

1-2

0-2

2-0

0-2

 

xx

5

3-6

4/ 84

IV LIGA

zespół

1

2

3

pkt

sety

miejsce

Muszyna2

xx

2-0

0-2

3

2-2

2/ 81

Krynica3

0-2

xx

0-2

2

0-4

3/ 80

Poprad3

2-0

2-0

xx

4

4-0

1/ 82



PUNKTACJA ZESPOŁÓW

lp

zespół

10.12

krynica

28.01

Krynica

26.02

N.Sącz

Razem

Finał R

29.04

 

 

1/I

Krynica1

100

100

95

295

 

 

 

2

Limanowa1

97

97

97

291

 

 

 

3

Sandecja1

95

95

100

290

 

 

 

4

Sandecja4

94

94

93

281

 

 

 

5

Chełmiec1

93

90

94

277

 

 

 

6

Poprad1

92

91

92

275

 

 

 

7/II

Sandecja5

91

92

90

273

 

 

 

8

Muszyna1

90

93

89

272

 

 

 

9

Limanowa2

89

88

87

264

 

 

 

10

Krynica2

88

86

85

259

 

 

 

11

Sandecja3

87

82

83

252

 

 

 

12

Poprad-2

0

85

86

171

 

 

 

13/III

Sandecja 2

86

87

84

257

 

 

 

14

Rytro1

85

89

91

265

 

 

 

15

Limanowa3

84

0

84

168

 

 

 

16

Limanowa4

83

0

0

83

 

 

 

17

Ekstrim 1

0

0

0

0

 

 

 

18

Ekstrim-2

0

0

0

0

 

 

 

19/IV

Nawojowa

82

84

88

254

 

 

 

20

Rytro 2

81

83

83

247

 

 

 

21

Chełmiec2

80

0

0

80

 

 

 

22

Chełmiec3

79

0

0

79

 

 

 

23

Chełmiec4

0

0

0

0

 

 

 

24

Muszyna 2

0

0

81

81

 

 

 

25

Sandecja 6

0

81

0

81

 

 

 

26

Krynica3

 

 

80

80

 

 

 

27

Poprad 3

 

 

82

82

 

 

 







Terminarz Lig

lp

data

miejsce

Klub-gospodarz turnieju

osoba

1

19.11

limanowa

SP-3 MOS Limanowa

Aneta Adamczyk

2

10.12

Krynica

UKS Dwójka Krynica

Dawid Gomółka

3

28.01

Krynica

UKS Dwójka Krynica

Dawid Gomółka

4

26.02

Nowy Sącz

STS Sandecja Nowy Sącz

Agnieszka Sikora

5

marzec

 

 

 

6

29.04

Rytro

Finał Rejonu

 

7

7.05

Proszowice

Finał woj.

 


Awans na zawody Wojewódzkie- 9 zespołów


Następny turniej Finał Rejonu I 29 kwietnia godz.9,00

I LIGA

II LIGA

III LIGA

IV LIGA

1/295-Krynica1

2/291-Limanowa1

3/290-Sandecja1

4/281- Sandecja4

5/277-Chełmiec1

6/275-Poprad1

1/273-Sandecja5

2/272-Muszyna1

3/265-Rytro-1

4/264-Limanowa2

5/259-Krynica2

6/257-Sandecja2

 

 







Grażyna Cempa Pulit

Sekretarz TZPS

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »