12.12.2017.
 
 
Menu główne
Aktualności
Terminarz rozgrywek
Związek
Sędziowie
Plażówka
Pobierz
Kluby
Galeria
O stronie
Rozgrywki
Aktualności
Komunikat Z klubowego turnieju MPS w kategorii -2-ek dziewcząt Kl.4- Drukuj Wyślij znajomemu

Komunikat

Z klubowego turnieju mini piłki siatkowej

w kategorii -2-ek dziewcząt Kl.4-

eliminacje wojewódzkie-Rejon I

KINDER + SPORT” – 2016-2017


Turniej rozegranego w dniu 9.04.2017 w Gorlicach-



Organizator: Terenowy Związek Piłki Siatkowej w Nowym Sączu

Gospodarz turnieju: KRS EKSTRIM GORLICE

Kierownik zawodów: Wojciech Zapłata


Do zawodów zgłosiło się 9 klubów, 46 zespołów , 96 zawodniczek

LP

Klub

Ilość zespołów

Trener

 

1/ STS Sandecja Nowy Sącz


2/ KRS Ekstrim Gorlice


3/ UKS Dwójka Krynica Z.


4/ UKS Góral Muszyna


5/ SKPS Dunajec Nowy Sącz


6/ MKS Podkarpacie Bobowa


7/ KS Gorce Nowy Targ


8/MUKS Ogniwo Piwniczna Zdrój

9/UKS Ryter Rytro

 

5


8


5


4


2


5


6


9

2

Agnieszka Sikora, Krzysztof Potoczek


Wojciech Zapłata


Dawid Gomółka


Dorota Sopata


Arkadiusz Dylowicz


Marta Niepsuj


Katarzyna Krasińska,


Leszek Życzkowski

Małgorzata Machałowska


WYNIKI TECHNICZNE W LIGACH

I LIGA

zespół

1

2

3

4

5

6

pkt

sety

miejsce

Sandecja1

xx

2-0

2-0

2-0

2-0

2-0

10

10-0

1/100

Muszyna1

0-2

xx

2-1

2-1

2-0

2-0

8

8-4

2/97

Nowy Targ1

0-2

1-2

xx

2-0

2-0

2-0

8

7-4

3/95

Bobowa1

0-2

1-2

0-2

xx

2-0

2-0

7

5-6

4/94

Dunajec1

0-2

0-2

0-2

0-2

xx

2-1

6

2-9

5/93

Bobowa2

0-2

0-2

0-2

0-2

1-2

xx

5

1-10

6/92


II LIGA

zespół

1

2

3

4

5

6

pkt

sety

miejsce

Piwniczna1

xx

1-2

2-0

2-0

1-2

1-2

7

7-6

3/89

Krynica1

2-1

xx

2-0

0-2

0-2

0-2

7

4-7

4/88

Krynica2

0-2

0-2

xx

2-0

0-2

1-2

6

3-8

5/87

Bobowa5

0-2

2-0

0-2

xx

0-2

0-2

6

2-8

6/86

Nowy Targ2

2-1

0-2

2-0

2-0

xx

1-2

8

7-5

2/90

Sandecja2

2-1

2-0

2-1

2-0

2-1

xx

10

10-3

1/91





III LIGA

zespół

1

2

3

4

5

6

pkt

sety

miejsce

Gorlice5

xx

0-2

1-0

1-0

1-0

1-0

4

 

2/84

Gorlice1

1-0

xx

1-0

1-0

1-0

1-0

5

 

1/85

Bobowa3

0-1

0-1

xx

1-0

1-0

0-1

2

62/65

3/83

Krynica4

0-1

0-1

0-1

xx

0-1

0-1

0

 

6/80

Piwniczna2

0-1

0-1

0-1

1-0

xx

1-0

2

63/67

4/82

Muszyna3

0-1

0-1

1-0

1-0

0-1

xx

2

56/76

5/81

IV LIGA

zespół

1

2

3

4

5

6

pkt

sety

miejsce

Muszyna2

xx

0-1

1-0

1-0

1-0

1-0

4

71/59

2/78

Sandecja3

1-0

xx

1-0

0-1

0-1

1-0

3

71/59

3/77

Sandecja4

0-1

0-1

xx

0-1

0-1

1-0

1

 

5/75

Bobowa4

0-1

1-0

1-0

xx

0-1

1-0

3

66/60

4/76

Piwniczna3

0-1

1-0

1-0

1-0

xx

1-0

4

70/33

1/79

Sandecja5

0-1

0-1

0-1

0-1

0-1

xx

0

 

6/74

V LIGA

zespół

1

2

3

4

5

6

pkt

sety

miejsce

Gorlice2

xx

0-1

1-0

1-0

1-0

1-0

4

 

2/72

Gorlice6

1-0

xx

1-0

1-0

1-0

1-0

5

 

1/73

Gorlice7

0-1

0-1

xx

1-0

0-1

1-0

2

73/66

3/71

Dunajec2

0-1

0-1

0-1

xx

0-1

1-0

1

 

5/70

Nowy Targ3

0-1

0-1

1-0

1-0

xx

0-1

2

54/72

4/71

Nowy Targ5

0-1

0-1

0-1

0-1

0-1

xx

0

 

6/69

VI LIGA

zespół

1

2

3

4

5

6

pkt

 

miejsce

Gorlice8

xx

0-1

0-1

1-0

 

 

1

28/44

4/65

Nowy Targ4

1-0

xx

0-1

0-1

 

 

1

35/38

2/67

Piwniczna4

1-0

1-0

xx

1-0

 

 

3

 

1/68

Piwniczna5

0-1

1-0

0-1

xx

 

 

1

30/43

3 /66

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


VII LIGA

zespół

1

2

3

4

5

6

pkt

 

miejsce

Piwniczna6

xx

1-0

0-1

0-1

 

 

1

 

3/62

Piwniczna7

0-1

xx

0-1

0-1

 

 

0

 

4/61

Stary Sącz1

1-0

1-0

xx

1-0

 

 

3

 

1/64

Stary Sacz2

1-0

1-0

0-1

xx

 

 

2

 

2/63

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 








VIII LIGA

zespół

1

2

3

4

5

6

7

pkt

miejsce

Gorlice3

xx

0-1

0-1

0-1

 

 

 

0

4/57

StarySaącz3

1-0

xx

1-0

1-0

 

 

 

3

1/60

StarySącz4

1-0

0-1

xx

0-1

 

 

 

1

3/58

StarySącz5

1-0

0-1

1-0

xx

 

 

 

2

2/59

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 



Zapraszam na stronę Związku-www.tzps-ns.pl

LIGA I

LIGA II

LIGA III

LIGA IV

1/300-Sandecja1

2/291-Muszyna1

3/284-Gorce1

4/283-Bobowa1

5/275-Piwniczna1

6/272-Krynica1

1/271-Dunajec1

2/270-Bobowa2

3/266-Krynica2

4/262-Sandecja2

5/260-Gorce2

6/260-Bobowa5

1/249-Bobowa3

2/245-Muszyna2

3/244-Krynica4

4/241-Sandecja3

5/240-Muszyna3

6/237-Piwniczna2

 

LIGA V

 

LIGA VI

 

LIGA VII

 

LIGA VIII

 

 

 

 

 

Przypominam o zgłoszeniach imiennych na odpowiednich drukach.


Terminarz zawodów

lp

data

miejsce

Gospodarz

Osoba

1

20 .11

Bobowa

MKS Podkarpacie

Marta Niepsuj

2

grudzień

 

 

 

3

21.01

Bobowa

MKS Podkarpacie

Marta Niepsuj

4

luty

 

 

 

5

19.03

Nowy Targ

Gorce Nowy Targ

Karol Majewski

6

9.04

Gorlice

Ekstrim Gorlice

Wojciech Zapłata

7

29.04

Rytro

Finał Rejonu-

Małgorzata Machałowska

8

6.05

Nowy Sącz

Finał woj.

 


PUNKTACJA ZESPOŁOW

lp

zespół

21.01

Bobowa

19.03

N. Targ

9.04

Gorlice

Razem

29.04

Razem

1/1

Sandecja1

100

100

100

300



2

Muszyna1

97

97

97

291



3

Bobowa1

95

94

94

283



4

Gorce1

94

95

95

284



5

Piwniczna1

93

93

89

275



6

Krynica1

92

92

88

272



7

Gorlice1

91

0

85

176



8

Krynica2

90

89

87

266



2/

Gorlice5

89

0

84

173




Bobowa 2

88

90

92

270




Dunajec-1

87

91

93

271




Bobowa5

86

88

86

260




Sandecja 2

85

86

91

262




Muszyna 2

84

83

78

245




Gorce2

83

87

90

260




Sandecja3

82

82

77

241



3/

Bobowa3

81

85

83

249




Krynica4

80

84

80

244




Muszyna 3

79

80

81

240




Gorlice2

78

0

72

150




Gorlice 6

77

0

73

150




Sandecja 4

76

79

75

230




Gorlice 7

75

0

71

146




Gorlice 8

0

0

65

65



4/

Piwniczna2

74

81

82

237




Sandecja 5

73

76

74

223




Dunajec 2

72

75

70

217




Bobowa 4

71

78

76

225




Muszyna 4

70

0

0

70




Piwniczna 3

69

77

79

225




Piwniczna 5

68

69

66

203




Gorlice 3

0

0

57

57



5/

Piwniczna 4

67

70

68

205




Gorce 6

66

71

0

137




Gorce 4

65

72

67

204




Gorce 3

64

74

71

209




Gorce 5

63

73

69

205




Krynica 3

62

64

0

126




Gorlice 4

0

0

0

0




Krynica 5

0

0

0

0



6/

Rytro1

61

68

0

129




Limanowa 1

60

67

0

127




Piwniczna 7

59

65

61

185




Piwniczna 6

58

66

62

186




Piwniczna 8

57

0

0

57




Limanowa 2

56

59

0

115



46

Piwniczna 9

55

0

0

55




Sandecja6

0

60

0

60




Limanowa3

0

57

0

57




Limanowa4

0

58

0

58




St.Sącz1

0

63

64

127




St.Sącz2

0

62

63

125




St.Sącz 3

0

61

60

121




St.Sącz 4

 

 

58

58




St.Sacz 5

 

 

59

59



TZPS Nowy Sącz

Grażyna Cempa Pulit

Sekretarz

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »