27.05.2018.
 
 
Menu główne
Aktualności
Terminarz rozgrywek
Związek
Sędziowie
Plażówka
Pobierz
Kluby
Galeria
O stronie
Rozgrywki
Aktualności
Komunikat Z kwalifikacyjnego klubowego turnieju MPS -3-ek dziewcząt Kl.5 Drukuj Wyślij znajomemu

Komunikat

Z kwalifikacyjnego klubowego turnieju mini piłki siatkowej

w kategorii -3-ek dziewcząt Kl.5-

eliminacje wojewódzkie-Rejon I

KINDER + SPORT” – 2016-2017


Turniej rozegranego w dniu 19.11.2016 w Limanowej

w Zespole Szkół Samorządowych nr 3


Organizator: Terenowy Związek Piłki Siatkowej w Nowym Sączu

Gospodarz turnieju: SP-3 Limanowa- Aneta Adamczyk

Kierownik zawodów: Grażyna Cempa Pulit


Zawody sędziowali: zawodniczki klubowe



Do zawodów zgłosiło się 9 klubów, 24 zespołów , 75 zawodniczek

LP

Klub

Ilość zespołów

Trener

 

1/ Sandecja Nowy Sącz


2/ KRS Ekstrim Gorlice


3/ UKS Dwójka Krynica Z.


4/ GKS Iskry Chełmiec-


5/SP-3 MOS Limanowa


6/MUKS Poprad Stary Sącz


7/UKS Ryter Rytro


8/UKS Góral Muszyna


9/Pałac Nawojowa

 

5


2


2


4


4


2


2


2


1

Agnieszka Sikora


Wojciech Zapłata


Dawid Gomółka


Ewelina Nawieśniak


Aneta Adamczyk


Janusz Pasiut


Małgorzata Machałowska


Dorota Sopata


Karol Wójs


WYNIKI TECHNICZNE W GRUPACH

GRUPA 1

zespół

1

2

3

4

pkt

miejsce

Sandecja1

Xx

25-4

25-13

25-6

6

1

Chełmiec4

4-25

xx

13-25

11-25

3

4

Krynica2

13-25

25-13

xx

25-19

5

2

Ekstrim2

6-25

25-11

19-25

xx

4

3

GRUPA 2

zespół

1

2

3

4

pkt

miejsce

Ekstrim1

xx

10-25

17-25

25-22

4

3

Chełmiec1

25-10

xx

25-10

25-9

6

1

Poprad2

25-17

10-25

xx

29-27

5

2

Rytro2

22-25

9-25

27-29

xx

3

4





GRUPA 3

zespół

1

2

3

4

pkt

miejsce

Limanowa1

xx

25-9

25-20

25-14

6

1

Muszyna2

9-25

xx

7-25

21-25

3

4

Sandecja5

20-25

25-7

xx

25-16

5

2

Rytro1

14-25

25-21

16-25

xx

4

3

GRUPA 4

zespół

1

2

3

4

pkt

miejsce

Muszyna1

xx

25-15

11-25

25-20

5

2

Nawojowa

15-25

xx

8-25

21-25

3

4

Sandecja4

25-11

25-8

xx

25-6

6

1

Limanowa3

20-25

25-21

6-25

xx

4

3

GRUPA 5

zespół

1

2

3

4

pkt

miejsce

Poprad1

xx

25-8

25-12

25-10

6

1

Chełmiec2

8-25

xx

14-25

14-25

3

4

Sandecja3

12-25

25-14

xx

25-17

5

2

Limanowa4

10-25

25-14

17-25

xx

4

3

GRUPA 6

zespół

1

2

3

4

pky

miejsce

Krynica1

xx

25-6

25-11

25-13

6

1

Chełmiec3

6-25

xx

8-25

12-25

3

4

Sandecja2

11-25

25-8

xx

27-25

4

3

Limanowa2

13-25

25-12

25-27

xx

5

2

Zapraszam na stronę Związku-www.tzps-ns.pl

LIGA I

LIGA II

LIGA III

LIGA IV

1/Sandecja1

2/Chełmiec 1

3/Limanowa 1

4/ Sandecja 4

5/Poprad 1

6/ Krynica 1

1/Krynica 2

2/ Poprad2

3/Sandecja 5

4/Muszyna-1

5/Sandecja 3

6/Limanowa 2

1/Ekstrim 2

2/Ekstrim-1

3/Rytro-1

4/Limanowa 3

5/Limanowa 4

6/Sandecja 2

1/Chełmiec 4

2/Rytro-2

3/Muszyna-2

4/Nawojowa

5/ Chełmiec 2

6/ Chełmiec-3

 

 

 

 

 

 

 

 

Terminarz zawodów

lp

data

miejsce

Gospodarz

Osoba

1

19 .11

Limanowa

SP-3 MOS Limanowa

Aneta Adamczyk

2

10.12

Krynica

UKS Dwójka Krynica

D.Gomółka K.Poprawa

3

styczeń

 

 

 

4

luty

 

 

 

5

marzec

 

 

 

 

kwiecień

 

 

 

Grażyna Cempa Pulit –Sekretarz TZPS

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »