16.08.2018.
 
 
Menu główne
Aktualności
Terminarz rozgrywek
Związek
Sędziowie
Plażówka
Pobierz
Kluby
Galeria
O stronie
Rozgrywki
Aktualności
Komunikat Z kwalifikacyjnego klubowego turnieju MPS w kategorii -2-ek dziewcząt Kl.4- Drukuj Wyślij znajomemu

Komunikat

Z kwalifikacyjnego klubowego turnieju mini piłki siatkowej

w kategorii -2-ek dziewcząt Kl.4-

eliminacje wojewódzkie-Rejon I

KINDER + SPORT” – 2016-2017


Turniej rozegranego w dniu 20.11.2016 w Bobowej



Organizator: Terenowy Związek Piłki Siatkowej w Nowym Sączu

Gospodarz turnieju: LKS BOBOWA

Kierownik zawodów:


Zawody sędziowali: zawodniczki klubowe



Do zawodów zgłosiło się 8 klubów, 40 zespołów , 90 zawodniczek

LP

Klub

Ilość zespołów

Trener

 

1/ STS Sandecja Nowy Sącz


2/ KRS Ekstrim Gorlice


3/ UKS Dwójka Krynica Z.


4/ UKS Góral Muszyna


5/ SKPS Dunajec Nowy Sącz


6/ LKS Bobowa


7/ KS Gorce Nowy Targ


8/MUKS Ogniwo Piwniczna Zdrój

 

5


8


5


4


2


5


6


5

Agnieszka Sikora, Krzysztof Potoczek


Wojciech Zapłata


Dawid Gomółka


Dorota Sopata


Arkadiusz Dylowicz


Marta Niepsuj


Katarzyna Krasińska, Piotr Rypel??


Leszek Życzkowski


WYNIKI TECHNICZNE W GRUPACH

GRUPA 1

zespół

1

2

3

4

5

pkt

miejsce

Bobowa1

Xx

25-4

25-6

25-2

25-1

8

1

Gorlice 8

4-25

xx

14-25

25-20

25-22

6

3

Nowy Targ 2

6-25

25-14

xx

25-10

25-7

7

2

Piwniczna 4

2-25

20-25

10-25

xx

18-25

4

5

Muszyna 4

1-25

22-25

7-25

25-18

xx

5

4

GRUPA 2

zespół

1

2

3

4

5

pkt

miejsce

Piwniczna1

Xx

25-13

25-9

25-7

25-11

8

1

Gorlice 7

13-25

xx

25-8

25-17

24-26

6

3

Nowy Targ 3

9-25

8-25

xx

18-25

13-25

4

5

Dunajec 2

7-25

17-25

25-18

xx

14-25

5

4

Bobowa 5

11-25

26-24

25-13

25-14

xx

7

2


GRUPA 3

zespół

1

2

3

4

5

pkt

miejsce

Sandecja1

Xx

25-6

25-2

25-1

25-4

8

1

Gorlice 6

6-25

xx

25-20

25-19

10-25

6

3

Nowy Targ 4

2-25

20-25

xx

17-25

8-25

4

5

Piwniczna 3

1-25

19-25

25-17

xx

12-25

5

4

Muszyna 2

4-25

25-10

25-8

25-12

xx

7

2


GRUPA 4

zespół

1

2

3

4

5

pkt

 

miejsce

Krynica 1

Xx

25-5

25-3

25-10

25-12

8

 

1

Gorlice 5

5-25

xx

25-14

25-9

17-25

6

72:73

2(0,986)

Nowy Targ 5

3-25

14-25

xx

6-25

14-25

4

 

5

Piwniczna 2

10-25

9-25

25-6

xx

25-16

6

69:72

4(0,958)

Muszyna 3

12-25

25-17

25-14

16-25

xx

6

78:81

3(0,962)


GRUPA 5

zespół

1

2

3

4

5

pkt

miejsce

Dunajec1

Xx

25-11

19-25

25-5

25-20

7

2

Gorlice 4

11-25

xx

6-25

28-30

9-25

4

5

Krynica 2

25-19

25-6

xx

25-13

25-19

8

1

Sandecja 5

5-25

30-28

13-25

xx

12-25

5

4

Bobowa 3

20-25

25-9

19-25

25-12

xx

6

3


GRUPA 6

zespół

1

2

3

4

5

pkt

 

miejsce

Muszyna1

Xx

25-6

25-7

25-4

25-12

8

 

1

Gorlice 3

6-25

xx

9-25

25-13

10-25

5

50:88

4(0,568)

Krynica 3

7-25

25-9

xx

9-25

6-25

5

47:84

5 (0,559)

Sandecja 4

4-25

13-25

25-9

xx

12-25

5

54:84

3 (0,642)

Bobowa 2

12-25

25-10

25-6

25-12

xx

7

 

2


Grupa 7

zespół

1

2

3

4

5

pkt

miejsce

Gorlice 1

Xx

25-5

25-4

25-13

25-4

8

1

Nowy Targ 6

5-25

xx

17-25

15-25

19-25

4

5

Krynica 4

4-25

25-17

xx

12-25

28-26

6

3

Sandecja 3

13-25

25-15

25-12

xx

25-6

7

2

Piwniczna 5

4-25

25-19

26-28

6-25

xx

5

4







Grupa 8

zespół

1

2

3

4

5

pkt

 

miejsce

Nowy Targ1

Xx

23-25

25-8

26-24

25-11

7

99:68

2(1,455)

Gorlice 2

25-23

xx

25-4

23-25

22-25

6

95:77

3(1,233)

Krynica 5

8-25

4-25

xx

5-25

10-25

4

 

5

Sandecja 2

24-26

25-23

25-5

xx

25-13

7

99:67

1(1,477)

Bobowa 4

11-25

25-22

25-10

13-25

xx

6

74:82

4(0,902)


Zapraszam na stronę Związku-www.tzps-ns.pl

LIGA I

LIGA II

LIGA III

LIGA IV

1/Bobowa1

2/Piwniczna 1

3/Sandecja 1

4/ Krynica 1

5/ Krynica 2

6/ Muszyna 1

7/ Gorlice 1

8/Sandecja 2

1/Nowy Targ 2

2/ Bobowa 5

3/Muszyna 2

4/Gorlice 5

5/ Dunajec 1

6/ Bobowa 2

7/ Sandecja 3

8/Nowy Targ 1

1/ Gorlice 8

2/ Gorlice 7

3/ Gorlice 6

4/ Muszyna 3

5/ Bobowa 3

6/Sandecja 4

7/ Krynica 4

8/ Gorlice 2

1/Muszyna 4

2/ Dunajec 2

3/ Piwniczna 3

4/ Piwniczna 2

5/ Sandecja 5

6/Gorlice 3

7/ Piwniczna 5

8/ Bobowa 4

LIGA V

1/ Piwniczna 4

2/ Nowy Targ 3

3/ Nowy Targ 4

4/ Nowy Targ 5

5/ Nowy Targ 6

6/Krynica 3

7/ Gorlice 4

8/ Krynica 5

 

 

 

 

 

 

 

Terminarz zawodów

lp

data

miejsce

Gospodarz

Osoba

1

20 .11

Bobowa

LKS BOBOWA

Marta Niepsuj

2

grudzień

 

 

 

3

styczeń

 

 

 

4

luty

 

 

 

5

marzec

 

 

 

 

kwiecień

 

 

 

Grażyna Cempa Pulit –Sekretarz TZPS

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »