15.10.2018.
 
 
Menu główne
Aktualności
Terminarz rozgrywek
Związek
Sędziowie
Plażówka
Pobierz
Kluby
Galeria
O stronie
Rozgrywki
Aktualności
KOMUNIKAT Z TURNIEJU LIGOWEGO MNI PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT KLAS 4DWÓjki Drukuj Wyślij znajomemu

KOMUNIKAT

Z TURNIEJU LIGOWEGO MNI PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT                             

KLAS 4”DWÓJKI”

O MISTRZOSTWO NTZPS –SEZON 2015/2016 - REJON I

„KINDER + SPORT”

 

Zawody rozegrano w dniu 6.03.2016 w Gorlicach

Gospodarz turnieju- Ekstrim Gorlice –Wojciech Zapłata

Organizator: NTZPS w Nowym Sączu-

 

Zawody sędziowali; zawodniczki klubu

Kierownik zawodów- Grażyna Cempa Pulit

 

Do zawodów zgłosiło się 10  klubów sportowych , 48 zespołów ,109  zawodniczek

KLUBY

Ilość

zespołów

TRENER

1.MKS Podkarpacie- Bobowa

2.KRS Ekstrim Gorlice

3.STS Sandecja Nowy Sącz

4.UKS Dwójka Krynica

5.KS Iskry Chełmiec

6.Trójka  MOS Limanowa

7.MUKS Poprad Stary Sącz

8.MUKS Ogniwo Piwniczna

9.Krzemień Kamionka W.

10. SKPS Dunajec Nowy Sącz

4

10

8

5

2

3

6

5

1

1

Marta Niepsuj

Wojciech Zapłata

Krzysztof Potoczek i Agnieszka Sikora

Dawid Gomółka

Aleksandra Szczygieł

Aneta Adamczyk

Zbigniew Jasiński

Leszek Życzkowski

Karol Wójs

Kinga Mężyk

 

WYNIKI TECHNICZNE W LIGACH

1 LIGA

zespół

1

2

3

4

5

6

pkt

sety

miejsce

Chełmiec1

xx

0-2

2-0

1-2

2-0

2-0

8

7-4/1,7

2/97

Limanowa3

2-0

xx

2-0

2-0

2-0

2-1

10

10-1

1/100

Chełmiec2

0-2

0-2

xx

0-2

1-2

0-2

5

1-10

6/92

Krynica3

2-1

0-2

2-0

xx

2-0

0-2

8

6-5/1,2

4/94

Sandecja2

0-2

0-2

2-1

0-2

xx

0-2

6

2-9

5/93

Krynica2

0-2

1-2

2-0

2-0

2-0

xx

8

7-4/1,7

3/95

2 LIGA

zespół

1

2

3

4

5

6

pkt

sety

miejsce

Sandecja3

xx

2-0

2-0

2-0

2-0

2-0

10

10-2

1/91

Poprad1

0-2

xx

2-0

2-1

2-0

2-0

9

8-3

2/90

Sandecja1

0-2

0-2

xx

0-2

1-2

2-1

6

3-9

6/86

Poprad2

0-2

1-2

2-0

xx

2-0

2-0

8

7-4

3/89

Piwniczna1

0-2

0-2

2-1

0-2

xx

1-2

6

3-9

5/87

Limanowa1

0-2

0-2

1-2

0-2

2-1

xx

6

3-9

4/88

3 LIGA

zespół

1

2

3

4

5

6

pkt

sety

miejsce

Bobowa1

xx

20-18

20-5

20-12

20-11

20-11

10

 

1/85

Sandecja5

18-20

xx

19-20

11-20

20-19

20-2

7

1,08

3/83

Gorlice1

5-20

20-19

xx

14-20

19-20

20-5

7

0,92

4/82

Muszyna1

12-20

20-11

20-14

xx

20-9

20-5

9

 

2/84

Muszyna2

11-20

19-20

20-19

9-20

xx

20-8

7

0,90

5/81

Krynica4

11-20

2-20

5-20

5-20

8-20

xx

5

 

6/80

 

 

 

 

 

 

IV LIGA

 

zespól

1

2

3

4

5

6

pkt

sety

miejsce

Bobowa2

xx

20-12

20-17

20-18

20-0

20-13

10

 

1/79

Limanowa4

12-20

xx

12-20

20-10

20-0

13-20

7

1,10

4/76

Piwniczna2

17-20

20-12

xx

20-14

20-0

20-13

9

 

2/78

Sandecja4

18-20

10-20

14-20

xx

20-0

20-18

7

1,05

5/75

Krzemień

 

 

 

 

xx

 

0

 

6/0

Gorlice2

13-20

20-13

13-20

18-20

20-0

xx

7

1,15

3/77

 

V LIGA

zespół

1

2

3

4

5

6

pkt

sety

miejsce

Bobowa3

xx

10-20

13-20

20-18

19-20

19-20

6

 

6/69

Poprad3

20-10

xx

20-9

20-6

20-7

20-3

10

 

1/74

Krynica5

20-13

9-20

xx

19-20

14-20

20-19

7

0,89

4/71

Piwniczna3

18-20

6-20

20-19

xx

20-19

15-20

7

8,80

5/70

Poprad4

20-19

7-20

20-14

19-20

xx

18-20

7

0,90

3/72

Sandecja6

20-19

3-20

19-20

20-15

20-18

xx

8

 

2/73

 

VI-   LIGA

zespól

1

2

3

4

5

6

pkt

sety

miejsce

Gorlice-3

xx

20-0

20-10

17-20

20-18

20-15

9

1,53

1/68

Bobowa-4

 

xx

 

 

 

 

0

 

6/0

Gorlice-5

10-20

20-0

xx

20-19

20-17

20-18

9

1,21

2/67

Poprad-5

20-17

20-0

19-20

xx

20-17

16-20

8

 

3/66

Piwniczna4

18-20

20-0

17-20

17-20

xx

20-14

7

1,24

5/64

Sandecja7

15-20

20-0

18-20

20-16

14-20

xx

7

1,45

4/65

VII  LIGA

zespół

1

2

3

4

5

6

pkt

sety

miejsce

Krynica1

xx

15-20

17-20

20-13

12-20

20-17

7

0,93

3/61

Limanowa2

20-15

xx

20-11

20-9

20-16

20-10

10

 

1/63

Gorlice8

20-17

11-20

xx

11-20

15-20

20-18

7

0,81

4/ 60

Gorlice4

13-20

9-20

20-11

xx

12-20

19-20

6

0,69

6/58

Dunajec

20-12

16-20

20-15

20-12

xx

20-13

9

 

2/62

Gorlice6

17-20

10-20

18-20

20-19

13-20

xx

6

0,78

5/59

VIII  LIGA

zespół

1

2

3

4

5

6

pkt

sety

miejsce

Gorlice7

xx

14-20

20-18

10-20

15-20

20-18

7

 

4/54

Poprad6

20-14

xx

20-19

8-20

20-15

17-20

8

 

3/55

Sandecja8

18-20

19-20

xx

14-20

15-20

20-0

6

1,075

5/53

Piwniczna5

20-10

20-8

20-14

xx

9-20

20-15

9

1,32

1/57

Gorlice9

20-15

15-20

20-15

20-9

xx

20-9

9

1,21

2/56

Gorlice10

18-20

20-17

0-20

15-20

19-20

xx

6

0,74

6/52

 

 

 

TERMINARZ  TURNIEJI

lp

Data

Miejsce

Gospodarz

Osoby odpowiedzialne

1

21.11

Stary Sącz

Poprad

Janusz Pasiut

2

13.12

Nowy Sącz

Sandecja

K.Potoczek ,A.Sikora

3

9.01

Bobowa

Podkarpacie

Marta Niepsuj

4

14.02

Krynica Zdrój

Dwójka

D.gomółka K.Poprawa

5

6.03

Gorlice

KRS Ekstrim Gorlice

Wojciech Zapłata

6

kwiecień

 

 

 

 

 

PUNKTACJA  ZESPOŁOWA

lp

zespół

13.12

N.Sącz

9.01

Bobowa

14.02

krynica

6.03

Gorlice

Razem

1

Chełmiec-1

100

100

100

97

397

2

Limanowa 3

97

97

97

100

391

3

Sandecja1

95

92

89

86

362

4

Krynica3

94

94

95

94

377

5

Krynica 2

93

88

90

95

366

6

Bobowa 1

92

89

87

85

353

7

Chełmiec-2

91

95

94

92

372

8

Sandecja-2

90

93

91

93

367

9

Poprad-1

89

90

93

90

362

10

Sandecja-3

88

91

92

91

362

11

Poprad-2

87

85

88

89

349

12

Piwniczna-1

0

83

85

87

255

13

Gorlice-1

86

87

82

82

337

14

Muszyna-1

85

86

83

84

338

15

Krynica-4

84

81

78

80

323

16

Sandecja 5

83

84

86

83

336

 

Bobowa-2

82

79

81

79

321

17

Piwniczna-2

0

76

76

78

230

18

Limanowa-1

81

82

84

88

335

19

Krynica-5

80

74

70

71

295

20

Bobowa 3

79

80

75

69

303

21

Gorlice-2

78

75

72

77

302

22

Poprad-4

77

68

67

72

284

23

Piwniczna-3

0

71

71

70

212

24

Limanowa-4

76

78

80

76

310

25

Muszyna-2

75

77

79

81

312

26

Limanowa-2

74

69

0

63

206

27

Sandecja-4

73

72

77

75

297

28

Gorlice-3

72

64

69

67

272

29

Krynica-1

0

0

60

61

121

30

Poprad-3

71

73

74

74

292

31

Krzemień-1

70

70

73

0

213

32

Krzemień-2

69

62

62

0

193

33

Sandecja-6

68

63

66

73

270

34

Poprad-5

67

60

64

66

257

35

Sandecja-7

66

61

63

65

255

36

Poprad-6

0

0

0

55

55

36

Gorlice 4

0

57

58

58

173

37

Bobowa 4

0

59

68

0

127

38

Bobowa 5

0

58

0

0

58

39

Gorlice 5

 

 

65

67

132

40

Gorlice-6

 

 

56

59

115

41

Gorlice 7

 

 

55

54

109

42

Giorlice 8

 

 

59

60

119

43

Piwniczna 4

 

 

61

64

125

44

Dunajec

 

 

57

62

119

45

Piwniczna5

 

 

 

57

57

46

Sandecja8

 

 

 

53

53

47

Gorlice9

 

 

 

56

56

48

Gorlice10

 

 

 

52

52

 

 

 

 

 

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »