15.10.2018.
 
 
Menu główne
Aktualności
Terminarz rozgrywek
Związek
Sędziowie
Plażówka
Pobierz
Kluby
Galeria
O stronie
Rozgrywki
Aktualności
Komunikat Z klubowego turnieju MPS w kategorii -3-ek dziewcząt Kl.5- Drukuj Wyślij znajomemu

Komunikat

  Z klubowego turnieju mini piłki siatkowej

w kategorii -3-ek dziewcząt Kl.5-

eliminacje wojewódzkie-Rejon I

„KINDER + SPORT” – 2015-16

 

Turniej rozegranego w dniu 5.03.2016 w Limanowej

 

Organizator: Terenowy Związek Piłki Siatkowej w Nowym Sączu

Gospodarz turnieju: SP-3 MOS Limanowa- Aneta Adamczyk

Kierownik zawodów:  Grażyna Cempa Pulit

 

Zawody sędziowali: zawodniczki klubu

Do zawodów zgłosiło się  10 klubów, 31  zespołów ,  97 zawodniczek

LP

Klub

Ilość zespołów

Trener

 

1/ Sandecja Nowy Sącz

 

2/ KRS Ekstrim Gorlice

3/ MKS Podkarpacie Bobowa

4/ UKS Dwójka Krynica Z.

5/  GKS Iskry Chełmiec-

 

 

6/SP-3 MOS  Limanowa

7/MUKS Poprad Stary Sącz

8/Gorce Nowy Targ

9/Bociek Wojnarowa

10/Krzemień Kamionka Wielka

6

 

3

3

3

2

 

 

5

4

4

3

2

Anna Wcześny

Krzysztof Potoczek

Wojciech Zapłata

Marta Niepsuj

Dawid Gomółka

Łukasz Przybyłowicz

Ewelina Nawieśniak

Aleksandra Szczygieł

Aneta Adamczyk

Piotr Wańczyk

Katarzyna Krasińska

Violetta Kownacka

Karol Wójs

WYNIKI TECHNICZNE W LIGACH

I Liga

1

2

3

4

5

6

pkt

Sety

miejsce

Sandecja1

xx

2-0

2-0

2-1

2-0

2-0

10

10-1

1/100

Bobowa1

0-2

xx

2-0

0-2

2-0

2-0

8

6-4

3/95

Limanowa3

0-2

0-2

xx

2-0

2-0

2-0

8

6-4

4/94

Ekstrim1

1-2

2-0

0-2

xx

2-0

2-0

8

7-4

2/97

Limanowa1

0-2

0-2

0-2

0-2

xx

2-0

6

2-8

5/93

Bociek2

0-2

0-2

0-2

0-2

0-2

xx

5

0-10

6/92

II  LIGA

zespół

1

2

3

4

5

6

pkt

m.p

miejsce

Sandecja4

xx

1-2

2-0

2-1

0-2

2-0

8

7-5

3/89

Limanowa2

2-1

xx

2-0

2-0

1-2

2-0

9

9-3

2/90

Sandecja5

0-2

0-2

xx

2-0

0-2

0-2

6

2-8

6/86

Poprad1

1-2

0-2

0-2

xx

0-2

2-1

6

3-9

5/87

Sandecja2

2-0

2-1

2-0

2-0

xx

2-0

10

10-1

1/91

Sandecja6

0-2

0-2

2-0

1-2

0-2

xx

6

3-8

4/88

III   LIGA

zespół

1

2

3

4

5

pkt

sety

miejsce

Chełmiec1

xx

 

 

 

 

0

 

 

Chełmiec2

 

xx

 

 

 

0

 

 

Bociek1

 

 

xx

0-2

0-2

2

0-4

3/83

Bobowa2

 

 

2-0

xx

2-1

4

4-1

1/85

Poprad4

 

 

2-0

1-2

xx

3

3-2

2/84

Krzemień1

 

 

 

 

 

0

 

 

 

 

IV  LIGA

zespół

1

2

3

4

5

6

pkt

sety

miejsce

Krynica2

xx

 

 

 

 

 

0

 

 

Krynica1

 

xx

 

 

 

 

0

 

 

Gorce4

 

 

xx

 

 

 

0

 

 

Ekstrim2

 

 

 

xx

2-0

2-0

4

4-0

1/82

Bobowa3

 

 

 

0-2

xx

2-1

3

2-3

2/81

Poprad2

 

 

 

0-2

1-2

xx

2

1-4

3/80

V  LIGA

zespół

1

2

3

4

5

6

pkt

sety

miejsce

Ekstrim3

xx

 

 

 

 

 

0

 

 

Ekstrim4

 

xx

 

 

 

 

0

 

 

Gorce2

 

 

xx

 

 

 

0

 

 

Limanowa5

 

 

 

xx

 

2-1

2

2-1

1/79

Gorce1

 

 

 

 

xx

 

0

 

 

Limanowa4

 

 

 

 

1-2

xx

1

1-2

2/78

VI LIGA

zespół

1

2

3

4

5

pkt

 

miejsce

Gorce3

xx

 

 

 

 

0

 

 

Sandecja3

 

xx

 

2-0

2-0

4

4-0

1/77

Krzemień2

 

 

xx

 

 

0

 

 

Bociek3

 

0-2

 

xx

2-0

3

2-2

2/76

Limanowa6

 

0-2

 

0-2

xx

2

0-4

3/75

Terminarz turniejów ligowych;

lp

data

miejsce

Gospodarz

Osoba

1

14 .11

Świniarsko

Iskry Chełmiec

Ewelina Nawieśniak

2

20.12

N.Sacz

Sandecja

K.Potoczek

3

17.01

Bobowa

Podkarpacie

Marta Niepsuj

4

20.02

Bobowa

Podkarpacie

Marta Niepsuj

5

5.03

Limanowa

SP-3 MOS Limanowa

Aneta Adamczyk

 

kwiecień

 

Finał  Rejonu-ostatni turniej

 

Na ostatni turniej Rejonu ustalono ligi pod względem zdobytych punktów.

LIGA  I

LIGA  II

LIGA  III

LIGA  IV

1/397-Sandecja-1

2/381-Ekstrim-1

3/380-Limanowa-3

4/369-Bobowa-1

5/367-Limanowa-2

6/364-Bociek-2

1/361-Sandecja-4

2/355-Sandecja-5

3/354-Limanowa-1

4/342-Sandecja-2

5/340-Poprad-4

6/335-Sandecja-6

1/334-Bociek-1

2/328-Bobowa-2

3/324-Poprad-4

4/314-Ekstrim-2

5/307-Poprad-2

6/306-Bobowa-3

1/231-Ekstrim-3

2/223-Limanowa-5

3/220-Limanowa-4

4/193-Chełmiec-1

5/182-Chełmiec-2

6/175-Krynica-2

LIGA  V

LIGA VI

LIGA VII

 

1/173-Krynica-1

2/165-Gorce-4

3/153-Gorce-2

4/146-Gorce-1

5/148-Poprad-3

6/82-Krzemień-1

1/77-Sandecja-3

2/76-Bociek-3

3/75-Limanowa-6

4/73-Ekstrim-4

5/71-Gorce-3

6/Krzemień-2

 

 

Przypominamy  o imiennych listach zgłoszeniowych przez kluby , oraz o uregulowaniu wpłat startowego  na sezon 2015/16 .

 

 

PUNKTACJA ZESPOŁÓW

lp

zespół

20.12

N. Sącz

17.01

Bobowa

20.02

Bobowa

5.03

Limanowa

Razem

1

Chełmiec-1

100

93

0

0

193

 

Sandecja-1

97

100

100

100

397

 

Ekstrim-1

95

95

94

97

381

 

Limanowa- 3

94

97

95

94

380

 

Chełmiec-2

93

89

0

0

182

 

Sandecja5

92

88

89

86

355

2

Limanowa2

91

94

92

90

367

 

Bociek-2

90

92

90

92

364

 

Sandecja-4

89

90

93

89

361

 

Krynica- 2

88

87

0

0

175

 

Krynica- 1

87

86

0

0

173

 

Krzemień-1

0

0

82

0

82

3

Bobowa- 1

86

91

97

95

369

 

Limanowa1

85

85

91

93

354

 

Gorce-4

84

0

81

0

165

 

Bociek- 1

83

83

85

83

334

 

Sandecja-2

82

82

87

91

342

4

Poprad- 1

81

84

88

87

340

 

Sandecja-6

80

81

86

88

335

 

Bobowa-2

79

80

84

85

328

 

Poprad-4

78

79

83

84

324

 

Bociek-3

0

0

0

76

76

5

Gorce-2

77

0

76

0

153

 

Ekstrim2

76

77

79

82

314

 

Poprad-2

75

75

77

80

307

 

Poprad-3

74

74

0

0

148

 

Krynica-3

0

0

0

0

0

6

Ekstrim-3

73

78

80

0

231

 

Gorce-1

72

0

74

0

146

 

Gorce-3

0

0

71

0

71

 

Sandecja-3

0

0

0

77

77

 

Krzemień-2

0

0

0

0

0

7

Bobowa-3

71

76

78

81

306

 

Limanowa- 4

70

0

72

78

220

 

Limanowa-5

69

0

75

79

223

 

Ekstrim-4

 

 

73

0

73

 

Limanowa6

 

 

 

75

75

 

 

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »