01.03.2024.
 
 
Menu główne
Aktualności
Terminarz rozgrywek
Związek
Sędziowie
Plażówka
Pobierz
Kluby
Galeria
O stronie
Rozgrywki
Aktualności
KOMUNIKAT KOŃCOWY FINAŁU- DZIEWCZĘTA Małopolska Wschód - Rejon I  KINDER +SPORT" Drukuj Wyślij znajomemu

KOMUNIKAT KOŃCOWY

FINAŁU- DZIEWCZĘTA

Małopolska Wschód -Rejon I” KINDER +SPORT „

 

Sezon 2022/2023

 

Organizator:

Małopolski Związek Piłki Siatkowej Kraków

Terenowy Związek Piłki Siatkowej w Nowym Sączu

 

Gospodarz turnieju: MKS PODKARPACIE BOBOWA

 

DWÓJKI- 15.04.23 –BOBOWA- godz,9,00

Gospodarz -MKS Podkarpacie-

Kierownik- Marta Niepsuj , Adam Urbanek

Rozegrano 7 Turniejów w każdej kategorii wiekowej – w Dójkach wystartowało 8 lig-62 zespoły-130 zawodniczek

Do Finału awansowało 50% zespołów -4 ligi –podliczono punktacje

I Liga

II  Liga

III Liga

IV Liga

1/500-Musz-Kryn 1

2/480-Łużna 1

3/ 476-Nowy Targ1

4/469-Piwniczna 1

5/461-Nowy Targ 2

6/460- Stary Sącz 2

7/459-Stary Sącz 1

8/449-Piwniczna 2

9/445-Bobowa 2

10/436-N.Targ 3

11/430-Musz-Kryn2

12/428-Gorlice 2

13/423-Bobowa 5

14/422-Łużna 2

15/419-Łużna 3

16/405-Bobowa 3

17/401-Gorlice 1

18/394-Halny 1

19/393-Gorlice 3

20/388-Stary Sącz 3

21/387-Bobowa 1

22/385-N.Targ-4

23/381-Łużna 4

24/378-Musz-kryn 4

 

                     WYNIKT TECHNICZNE FINAŁU REJONU MAŁOPOLSKA WSCHÓD –STREFA I

FINAŁU- 15.04.23 BOBOWA

I LIGA

pkt

II  LIGA

pkt

1/Łużna 1

10/10-1/        100

1/Stary Sacz 1

10/10-1/           91

2/Muszyna Krynica 1

8/9-3/            97

2/Gorlice 2

8/8-3/                90

3/Nowy Targ 1

6/6-5/           95

3/Piwniczna 2

4/5-6/                89

4/Piwniczna 1

4/6-6/           94

4/Muszyna Krynica 2

4/4-7/                88

5/Nowy Targ 2

2//2-9/          93

5/Nowy Targ 3

2/3-8/                87

6/Stary Sacz 2

0/1-10/         92

6/Bobowa 2

2/2-8/                86

 

 

 

 

III  LIGA

 

IV  LIGA

 

1/Łużna 2

10/10-0/            85

1/Stary Sącz 3

6/6-0/               79

2/Łużna 3

8/8-2/                84

2/Łużna 4

2/3-4/0,75       78

3/Halny 1

4/5-6/                 83

3/Nowy Targ 4

2/2-4/0,5         77

4/Bobowa 3

4/4-6/                 82

4/Bobowa 1

2/2-5/0,4         76

5/Gorlice 1

4/4-7/                 81

5/Gorlice 3

0

6/Bobowa 5

0/0-10/               80

6/Muszyna Krynica 4

0

 

 

 

OSTATECZNA KOLEJNOŚĆ FINAŁU

zespoły

 

 

1/597- Muszyna-Krynica 1

2/580-Łużna 1

3/571- Nowy Targ 1

4/563- Piwniczna 1

5/554- Nowy Targ 2

6/552- Stary Sącz 2

7/550- Stary Sącz 1

8/538- Piwniczna 2

9/531- Bobowa 2

10/523-  Nowy Targ 3

11/ 518- Muszyna-Krynica 2

12/518-Gorlice 2

13/507- Łużna 2

14/503-Łużna 3

15/503-Bobowa 5

16/487-Bobowa 3                                                                          

17/482-Gorlice 1

18/477-Halny 1

19/467-Stary Sącz 3

20/463- Bobowa 1

21/462- Nowy Targ 4

22/459-Łużna 4

23/393- Gorlice 3

24/378-Muszyna-Krynica 4

 

 

Zespoły otrzymały dyplomy, medale i zwycięski zespół –Muszyna-Krynica 1 Puchar.

Zespoły

Trener

1 miejsce- Muszyna –Krynica 1

2 miejsce- LKS Łużna 1

3 miejsce- KPS Gorce 1 Nowy Targ

4 miejsce- MUKS Ogniwo1 Piwniczna Z.

5 miejsce- KPS Gorce 2 Nowy Targ

6 miejsce- MUKS Poprad 2 Stary Sącz

7 miejsce- MUKS Poprad 1 Stary Sącz

8 miejsce-  MUKS Ogniwo 2 Piwniczna Z

Dorota Sopata, Dawid Gomułka

Dariusz Tarsa

Karol Majewski

Jolanta Jochymek

 

Maciej Rejowski

 

Słowa podziękowania należą się Gospodarzom turnieju- Panu Adamowi Urbankowi i Pani Marcie Niepsuj.

Również chcę podziękować wszystkim trenerom za ich pracę i zaangażowanie .

 

CZWÓRKI –

Turniej odbył się 22.04.23 w Nowym Sączu  -Gospodarz –DUNAJEC Nowy Sącz

Wystartowało 4 ligi -24 zespoły -120 zawodniczek.

W Finale wystartowały 2 ligi -12 zespołów.

I LIGA

II LIGA

Wyniki-1 Ligi

Wyniki -2 ligi

1/500-Dunajec 1

2/481-Limanowa 1

3/478-Ogniwo 1

4/472-Stary Sącz 1

5/462-Limanowa 2

6/459-Krynica 1

1/457-Dunajec 2

2/454-Stary Sacz 2

3/441-Bobowa 1

4/432-Dunajec 3

5/426-Łużna 1

6/425-Łużna 3

1/Dunajec 1

2/Limanowa 1

3/Ogniwo 1

4/Stary Sącz 1

5/Krynica 1

6/Limanowa 2

1/Dunajec 3

2/Dunajec 2

3/Stary Sącz 2

4/Łużna 3

5/Łużna 1

6/Bobowa 1

 

 

 

Ostateczna kolejność

Kolejność zespoły

 

1 miejsce-600-DUNAJEC 1 Nowy Sącz

2 miejsce-578-MKS LIMANOWA 1

3 miejsce-573-OGNIWO 1 PIWNICZNA Z

4 miejsce-566-POPRAD 1  STARY SĄCZ

5 miejsce-554-Limanowa 2

6 miejsce-552-Dwójka 1 Krynica

7 miejsce-548-Dunajec 2 Nowy Sącz

8 miejsce-544-Poprad 2 Stary Sącz

9 miejsce-524-Dunajec 3 Nowy Sącz

10- 514-LKS  Łużna 1 i Łużna 3

12m/ Podkarpacie 1 Bobowa

 

 

 

 

 

W dniu 23.04.23 odbył się Finał Rejonu 1 –Małopolska Wschód

Do rozgrywek zgłosiło się 41 zespołów- 140 zawodniczek, w Finale wystartowało 3 ligi-18 zespołów.

I  LIGA

II LIGA

III  LIGA

1/500- Dunajec 1

2/480-Nowy Targ1

3/476-Piwniczna 1

4/470-Muszyna-Krynica 1

5/464-Limanowa 1

6/458-Stary Sącz 1

1/456-Bobowa 1

2/452-Grybów 2

3/445-Gorlice 1

4/433-Nowy Targ 2

5/432-Grybów 3

6/425-Stary Sącz 2

1/425-Muszyna Krynica 2

2/425-Nowy Targ 4

3/412-Grybów 1

4/412-Muszyna Krynica 3

5/407-Muszyna Krynica 7

6/396-Limanowa 2

 

 

 

Ostateczna Kolejność-TROJKI

zespoły

 

 

1m/600- Dunajec 1N.Sącz

2m/577-Gorce 1 Nowy Targ

3m/569-Ogniwo 1Piwniczna

4m/565-Muszyna Krynica 1

5m/557-MKS limanowa 1

6m/552-Poprad 1 Stary Sącz

7m/543-MOSiR Grybów 2

8m/525-Gorce 2 Nowy Targ

9m/521-MOSiR Grybów 3

10m/515-Poprad 2 St.Sącz

11/512-Gorce 4 N.Targ

12m/511-Muszyna-Krynica2

13/497-MOSiR Grybów 1

14/496-Muszyna-Krynica 3

15/490-Muszyna-Krynica 7

16/484-Limanowa 2

17/456-Bobowa 1

18/445-Volley Gorlice 1

Zespoły otrzymały dyplomy ,najlepsze medale a zwycięski zespół puchar oraz drobne upominki .

Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim za bardzo dobre zaangażowanie w pracę z młodzieżą oraz za pomoc przy organizacji zawodów.

 

 

 Nowy Sącz - 23.04.22

Grażyna Cempa Pulit- Prezes TZPS

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »