22.07.2024.
 
 
Menu główne
Aktualności
Terminarz rozgrywek
Związek
Sędziowie
Plażówka
Pobierz
Kluby
Galeria
O stronie
Rozgrywki
Aktualności
Komunikat z turnieju mini piłki siatkowej w kategorii -2-ek dziewcząt kl.4 Drukuj Wyślij znajomemu

Komunikat

Z Pierwszego turnieju kwalifikacyjnego do ligi mini piłki siatkowej  w kategorii -2-ek dziewcząt Kl.4

Małopolska Wschód – Rejon I – KINDER + SPORT

Sezon 2022/2023     

 

 

Organizator:

Małopolski Związek Piłki Siatkowej w Krakowie

Terenowy Związek Piłki Siatkowej w Nowym Sączu

UKS Góral Muszyna

 

Bardzo serdecznie dziękuję za bardzo dobre przygotowanie  boisk ,szatni.

Kierownikami  zawodów:  Grażyna Cempa Pulit i Dorota Sopata

Do zawodów zgłosiło się   48  zespołów

lp

klub

Trener

tel

 

1

SKPS Dunajec Nowy Sącz

Arkadiusz Dylowicz

 

 

2

UKS Góral Muszyna

Dorota Sopata

 

 

3

UKS Dwójka Krynica Z

Dawid Gomułka

 

 

4

MKS Limanowa

Aneta Adamczyk

 

 

5

MUKS Ogniwo Piwniczna Z

Jolanta Jochymek

781825349

 

6

UKS Iskry Grybów

Jerzy Udziela

 

 

7

MKS Podkarpacie Bobowa

Marta Niepsuj

 

 

8

KS Volley Gorlice

Mrozek  Krzysztof

Wojciech Zapłata

 

 

9

 Gorce Nowy Targ

Karol Majewski

 

 

10

KS Halny Kamienica

Feliks Piwowar

Danuta Kalicińska

 

 

11

SP-2 Stary Sącz

Maciej Rejowski

 

 

12

LKS Łużna

Dariusz  Tarsa

 

 

13

SL Salos Staniątki

Łukasz Wdaniec

 

 

14

Razem Rzezawa

Wojciech Tabor

509675565

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TERMINARZ

lp

data

miejsce

Gospodarz

Osoba

1

22.10.22

Muszyna

UKS Góral

Dorota Sopata

2

27.11.22

Kamienica

KS Halny

Feliks Piwowar

3

10.12

Bobowa

MKS Podkarpacie

Marta Niepsuj

4

21.01

Muszyna

UKS Góral

Dorota Sopata

5

luty

 

 

 

6

marzec

 

 

 

7

kwiecień

 

 

 

8

maj

 

Finał Wojewódzki

 

 

 

 

 

Wyniki  Pierwszego Turnieju- 22.10.22 w Muszynie

Grupa 1

pkt

Grupa 2

pkt

Grupa 3

pkt

1/Staniątki 1

2/Muszyna 2

3/Łużna 2

4/Dunajec 1

5/Piwniczna 3

8

4/1,26

4/1,15

4/0,68

0

1/N.Targ1

2/Łużna 3

3/Gorlice 3

4/Piwniczna 4

5/St.Sącz 3

8

6

4

2

0

1/N.Targ-2

2/St.Sącz-2

3/Łużna 4

4/Bobowa 1

5/Grybów 2

8

6

2/1,47

2/1,06

2/0,64

Grupa 4

 

Grupa 5

 

Grupa 6

 

1/Bobowa 2

2/N.Targ  3

3/Staniątki 4

4/ Halny 1

5/Piwniczna 5

8

6

4

2

0

1/Łużna 1

2/Staniątki 3

3/Bobowa 3

4/N.Targ-4

5/Halny 2

8

6

2/1,16

2/1,14

2/0,85

1/Musz-Kryn1

2/Staniątki 2

3/Gorlice 1

4/Bobowa 4

5/Halny 3

8

6

4

2

0

Grupa 7

 

Grupa 8

 

 

 

1/Piwniczna 1

2/Bobowa 5

3/Musz-Kryn-4

4/Grybów 1

5/Halny 4

8

4

4

2

2

1/Piwniczna 2

2/St.Sącz 1

3/Gorlice 2

4/Rzezawa

5/Muszy-Kryn3

8

6

4

2

0

 

 

 

 

 

 

 

 

                                 Turniej LIGOWY  MPS  27.11.22 w Kamienicy

Gospodarzem turnieju był klub- MUKS HALNY Kamienica

Dziękuję bardzo za przygotowanie i pomoc w przeprowadzeniu zawodów; Panów- Feliksa Piwowara, Janusza Piotrowskiego i Pań Tereni Piwowar i Danuty Kalicińskiej

I LIGA

II LIGA

III  LIGA

IV  LIGA

1/Staniatki 1

2/Nowy Targ 1

3/Nowy Targ 2

4/Bobowa 2

5/Łużna 1

6/Muszyna-Krynica1

7/Piwniczna 1

8/Piwniczna 2

 

1/Muszyna Krynica 2

2/Łużna 3

3/Stary Sącz 2

4/Nowy Targ 3

5/Staniątki 3

6/Staniątki 2

7/Bobowa 5

8/Stary Sącz 1

1/ Łużna 2

2/Gorlice 3

3/Łużna 4

4/Staniątki 4

5/Bobowa 3

6/Gorlice 1

7/Muszyna-krynica 4

8/Gorlice 2

1/Dunajec 1

2/Piwniczna 4

3/Bobowa 1

4/Halny 1

5/Nowy Targ 4

6/Bobowa 4

7/Grybów 1

8/Rzezawa 1

V  LIGA

 

 

 

1/Piwniczna 3

2/Stary Sącz 3

3/Grybów 2

4/Piwniczna 5

5/Halny 2

6/Halny 3

7/Halny 4

8/Muszyna-krynica 3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wyniki techniczne turnieju;

I LIGA

pkt

 

 

II  LIGA

pkt

 

 

1/Staniątki

14

 

 

1/Staniątki 2

14

 

 

2/Musz-Kryn1

10

1,30

 

2/St.Sącz 2

10

1,51

 

3/Piwniczna1

10

1,27

 

3/St.Sącz 1

10

1,22

 

4/N.Targ 1

8

1,13

 

4/N.Targ 3

8

1,13

 

5/Łużna 1

8

1,05

 

5/Musz-Kryn2

8

0,84

 

6/N.Targ 2

4

 

 

6/Sraniątki 3

2

0,74

 

7/Piwniczna2

2

 

 

7/Bobowa 5

2

0,61

 

8/Bobowa 2

0

 

 

8/Łużna 3

2

0,60

 

III  LIGA

pkt

 

 

IV  LIGA

 

 

 

1/Łużna 2

12

2,56

 

1/Bobowa 1

12

 

 

2/Gorlice 2

12

1,30

 

2/Rzezawa 1

8

1,15

 

3/Staniątki 4

10

 

 

3/Halny 1

8

1,109

 

4/Gorlice 1

8

 

 

4/N.Targ 4

8

1,101

 

5/Bobowa 3

6

 

 

5/Bobowa 4

4

0,85

 

6/Musz-Kryn4

4

0,88

 

6/Grybów 1

4

0,82

 

7/Gorlice 3

4

0,84

 

7/Piwniczna 4

0

 

 

8/Łużna 4

0

 

 

8/Dunajec 1

0

 

 

V LIGA

 

 

 

VI  LIGA

 

 

 

1/St,Sącz 3

14

 

 

1/ St.Sącz 4

 

 

 

2/Halny 2

12

 

 

2/Rzezawa 2

 

 

 

3/ Halny 3

10

 

 

3/Gorlice 4

 

 

 

4/ Grybów 2

8

 

 

4/Musz-Kryn 5

 

 

 

5/Halny 4

6

0,89

 

5/Staniątki 5

 

 

 

6/Piwniczna 3

6

0,88

 

6/Bobowa 6

 

 

 

7/Musz-Kryn3

2

 

 

7/Bobowa 7

 

 

 

8/Piwniczna5

0

 

 

8/Staniątki 6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                     

 

Kolejny turniej odbędzie się 10 grudnia 22 w Bobowej godz.9,00

Gospodarz; MKS PODKARPACIE Bobowa

Przydział do lig 6 zespołowych;

 

I LIGA

 II LIGA

III  LIGA

IV  LIGA

1/Staniątki 1

2/Musz-Kryn1

3/Piwniczna 1

4/N.Targ 1

5/Łużna 1

6/N.Targ 2

1/Piwniczna 2

2/Bobowa 2

3/Staniątki 2

4/St. Sącz 2

5/ St.Sącz 1

6/ N.Targ 3

 

1/Musz-krym2

2/Staniątki 3

3/ Bobowa 5

4/Łużna 3

5/Łużna 2

6/Gorlice 2

 

1/ Staniątki 4

2/Gorlice 1

3/ Bobowa 3

4/ Musz-kryn4

5/Gorlice 3

6/Łużna 4

V  LIGA

VI  LIGA

VII  LIGA

VIII  LIGA

1/ Bobowa 1

2/ Rzezawa 1

3/ Halny 1

4/ N.Targ 4

5/ Bobowa 4

6/ Grybów 1

1/Piwniczna 4

2/Dunajec 1

3/ St.Sącz 3

4/Halny 2

5/Halny 3

6/Grybów 2

1/ Halny 4

2/ Piwniczna 3

3/Musz-Kryn3

4/Piwniczna 5

5/St.Sącz 4

6/Rzezawa 2

1/Gorlice 4

2/Musz-kryn 5

3/Staniątki 5

4/Bobowa 6

5/ Bobowa 7

6/Staniątki 6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PUNKTACJA ZESPOŁÓW;

lp

zespół

Kamienica 27.11

Bobowa

10.12

 

 

 

 

Staniątki 1

 

 

 

 

 

 

Musz-Krynica1

100

 

 

 

 

 

Piwniczna 1

97

 

 

 

 

 

Nowy Targ 1

95

 

 

 

 

 

Łużna 1

94

 

 

 

 

 

Staniątki 2

 

 

 

 

 

 

Stary Sącz 2

90

 

 

 

 

 

Stary Sącz 1

89

 

 

 

 

 

Nowy Targ 3

88

 

 

 

 

 

Muszyna-krynica2

87

 

 

 

 

 

Nowy Targ 2

93

 

 

 

 

 

Piwniczna 2

92

 

 

 

 

 

Bobowa 2

91

 

 

 

 

 

Staniątki 3

 

 

 

 

 

 

Bobowa 5

86

 

 

 

 

 

Łużna 3

85

 

 

 

 

 

Łużna 2

84

 

 

 

 

 

Gorlice 2

83

 

 

 

 

 

Staniątki 4

 

 

 

 

 

 

Gorlice 1

82

 

 

 

 

 

Bobowa 3

81

 

 

 

 

 

Muszyna-Krynica4

80

 

 

 

 

 

Gorlice 3

79

 

 

 

 

 

Łużna 4

78

 

 

 

 

 

Bobowa 1

77

 

 

 

 

 

Rzezawa 1

 

 

 

 

 

 

Halny 1

76

 

 

 

 

 

Nowy Targ 4

75

 

 

 

 

 

Bobowa 4

74

 

 

 

 

 

Grybów 1

73

 

 

 

 

 

Piwniczna 4

72

 

 

 

 

 

Dunajec 1

71

 

 

 

 

 

Stary Sącz 3

70

 

 

 

 

 

Halny 2

69

 

 

 

 

 

Halny 3

68

 

 

 

 

 

Grybów 2

67

 

 

 

 

 

Halny 4

66

 

 

 

 

 

Piwniczna 3

65

 

 

 

 

 

Muszyna-Krynica3

64

 

 

 

 

 

Piwniczna5

63

 

 

 

 

 

Stary Sącz 4

62

 

 

 

 

 

Rzezawa 2

 

 

 

 

 

 

Gorlice 4

61

 

 

 

 

 

Muszyna-Krynica 5

60

 

 

 

 

 

Staniątki 5

 

 

 

 

 

 

Bobowa 6

59

 

 

 

 

 

Bobowa 7

58

 

 

 

 

 

Staniątki 6

 

 

 

 

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »