03.10.2022.
 
 
Menu główne
Aktualności
Terminarz rozgrywek
Związek
Sędziowie
Plażówka
Pobierz
Kluby
Galeria
O stronie
Rozgrywki
Aktualności
KOMUNIKAT Z KLUBOWEGO TURNIEJU MINI PIŁKI SIATKOWEJ CHŁOPCÓW W kategorii DWÓJEK kl.4 Drukuj Wyślij znajomemu

Nowosądecki

Terenowy Związek Piłki Siatkowej

w Nowym Sączu

  

KOMUNIKAT

Z KLUBOWEGO TURNIEJU MINI PIŁKI SIATKOWEJ CHŁOPCÓW

W kategorii DWÓJEK  kl.4-Małopolska Wschód

KINDER + SPORT 2021- 2022

 

Turniej został rozegrany w dniu 30.10.2021 w Bobowej

 

Organizator:

- Małopolski Związek Piłki Siatkowej w Krakowie

- Terenowy Związek Piłki Siatkowej w Nowym Sączu

 

Gospodarz turnieju- LKS BOBOWA

Kierownik zawodów-  Grażyna Cempa Pulit

 

Do zawodów zgłosiło się  12 zespołów, podzielono na grupy, w grupach zagrano "każdy z każdym" do 15 pkt. sety.

Lp.

Klub

 

Trenerzy

1

2

3

4

SKPS Dunajec Nowy Sącz

GKPS Gorlice

LKS Bobowa

UKS Jedynka Biecz

 

Leszek Macheta

Tomasz Chmura

Iwona Ćwikła

Bartosz Niemiec

 

Informacje dla Trenerów;

  1. Obowiązkiem trenerów jest zapoznać się z Regulaminem Rozgrywek –strona MZPS w Krakowie
  2. Turnieje rozgrywane są ; eliminacje Rejonowe do końca kwietnia, Finał Woj.do końca maja ,Finał Ogólnopolski –czerwiec-lipiec.
  3. Dopuszczalna jest zmiana zawodnika wyłącznie z powodu kontuzji, choroby
  4. Zmiana dokonywana jest tylko w obrębie klubu.
  5. Połączenie zawodników z dwóch klubów jest możliwe tylko wtedy przed pierwszym turniejem w innym przypadku jest to dyskwalifikacja zespołu.
  6. Dokumenty uprawniające do gry;
  7. Ważne badania lekarskie zawodnika lub pisemna zgoda rodzica (druk)
  8. Imienna lista zawodnika potwierdzona przez klub (druk)F02
  9. Ważna legitymacja szkolna zawodnika lub paszport
  10. Gospodarz turnieju ligowego zapewnia; halę sportową, wylepienie boisk, szatnie dla zawodników, obsadę sędziowską ( mogą sędziować instruktorzy, nauczyciele WF, zawodnicy grający w piłkę siatkową )
  11. Startowe za sezon wynosi 200 zł. od klubu ,wpłaty na konto Związku.
  12. Przestrzegamy przepisy PANDEMII Covid-19

Terminarz

Data

Miejsce

Gospodarz

Osoba

 

30.10.21

Bobowa

LKS Bobowa

Iwona Ćwikła

 

20.11.21

Bobowa

LKS Bobowa

Iwona Ćwikła

 

18.12.21

Biecz

UKS JEDYNKA

Bartłomiej Niemiec

 

5.02

Biecz

GKPS

Tomasz Chmura

 

27.03

Bobowa

LKS Bobowa

Iwona Ćwikła

 

Kwiecień

 

Finał Rejonu

 

 

Maj

 

Finał Woj.

 

 

Punkty liczone tylko za wygrane mecze - 2pkt., mecze przegrane – 0 pkt.

Wyniki techniczne

GRUPA A

Pkt.

Sety

GRUPA  B

Pkt.

Sety

1/Biecz 1

10

10-1

1/Gorlice 1

10

10-0

2/Dunajec 1

8

9-2

2/Bobowa 1

8

8-3

3/Gorlice 2

6

6-4

3/Gorlice 3

6

6-5

4/Dunajec 3

4

4-6

4/Dunajec 2

4

4-7

5/Dunajec 5

2

2-8

5/Dunajec 4

2

4-9

6/Bobowa 2

0

0-10

6/Dunajec 6

0

2-10

Podział na Ligi

I LIGA

II  LIGA

III LIGA

1/Gorlice 1

2/Biecz 1

3/Dunajec 1

4/Bobowa 1

5/Gorlice 2

1/Gorlice 3

2/Dunajec 3

3/Dunajec 2

4/Dunajec 5

5/Dunajec 4

1/Dunajec 6

2/ Bobowa 2

 

Kolejny turniej MPS DWOJKI Kinder + SPORT odbył się w Bobowej w dniu 20.11.21

WYNIKI TECHNICZNE W LIGACH

I LIGA

 

II  LIGA

 

III LIGA

 

1/Biecz 1

8/8-0

1/Dunajec 3

8/8-1

1/Dunajec 7

2/3-2

2/Gorlice 1

6/6-4

2/Dunajec 2

6/7-2

2/Dunajec 6

2/2-2

3/Dunajec 1

4/5-5

3/Gorlice 3

2/3-6

3/Gorlice 4

2/2-3

4/Gorlice 2

2/4-6

4/Dunajec 5

2/3-7

 

 

5/Bobowa 1

0/0-8

5/Dunajec 4

2/2-7

 

 

 

Następny turniej ligowy 18.12.21 odbył się w Bieczu

Gospodarz - UKS JEDYNKA BIECZ- Bartłomiej Niemiec

Wyniki

I LIGA

Pkt.

II LIGA

 Pkt.

III LIGA

Pkt.

1/Biecz 1

8/8-0

1/Dunajec 2

6/ 6-2

1/Dunajec 4

8/ 8-0

2/Gorlice 1

6/6-3

2/Dunajec 5

6/ 6-3

2/ Biecz 2

6/ 6-4

3/Dunajec 1

4/5-6

3/Bobowa 1

4/ 5-4

3/Dunajec 6

4/ 4-5

4/Dunajec 3

2/3-7

4/Gorlice 3

4/ 4-5

4/ Gorlice 4

2/ 4-6

5/Gorlice 2

0/2-8

5/Dunajec 7

0/ 2-8

5/ Bobowa 2

0/ 0-8

 

Następny turniej ligowy odbędzie się 5.02.2022 w Bieczu

I LIGA

II LIGA

III LIGA

1/Biecz 1

2/Gorlice 1

3/Dunajec 1

4/Dunajec 3

5/Dunajec 2

1/Gorlice 2

2/Dunajec 5

3/Bobowa 1

4/Gorlice 3

5/Dunajec 4

1/Dunajec 7

2/ Biecz 2

3/Dunajec 6

4/Gorlice 4

5/Bobowa 2

 

WYNIKI TURNIEJU LIGOWEGO W BIECZU

I LIGA

Pkt.

II LIGA

Pkt.

III LIGA

Pkt.

1/Gorlice 1

6/7-3/2,33

1/Gorlice 2

8/8-1

1/Dunajec 6

8/8-0

2/Biecz 1

6/6-3/2

2/Bobowa 1

6/7-2

2/Dunajec 7

6/6-3

3/Dunajec 1

6/7-4’/

3/Dunajec 4

4/4-4

3/Biecz 2

4/5-5

4/Dunajec 2

2/4-6

4/Gorlice 3

2/2-6

4/Biecz 3

2/2-7

5/Dunajec 3

0/0-8

5/Dunajec 5

0/0-8

5/Bobowa 2

0/2-8

 

Kolejny turniej Ligowy odbył się w BOBOWEJ - 27.03.22

Gospodarz – LKS Bobowa

Przydział do lig

I LIGA

II LIGA

III LIGA

1/Gorlice 1

2/Biecz 1

3/Dunajec 1

4/Dunajec 2

5/Gorlice 2

1/Dunajec 3

2/Bobowa 1

3/Dunajec 4

4/Gorlice 3

5/Dunajec 6

1/Dunajec 5

2/Dunajec 7

3/Biecz 2

4/Biecz 3

5/Bobowa 2

6/Gorlice 4

WYNIKI TURNIEJU

I  LIGA

II  LIGA

III LIGA

IV  LIGA

1/Biecz 1/8/8-2

1/Dunajec 3-8/8-2

1/Biecz 2-6/6-1

1/Bobowa 2-4/5-2

2/Dunajec 1-4/6-4

2/Dunajec 4-6/7-3

2/Dunajec 7-4/5-4

2/Dunajec 9-4/5-3

3/Gorlice 1-4/5-5

3/Dunajec 6-4/4-5

3/Dunajec 5-2/3-5

3/Gorlice 4-4/4-3

4/Gorlice 2-4/5-5

4/Bobowa 1-2/5-6

4/Biecz 3-0/2-6

4/Dunajec 8-0/0-6

5/Dunajec 2-0/0-8

5/Gorlice 3-0/0-8

 

 

 

AWANS NA ZAWODY REJONOWE-MAŁOPOLSKA WSCHÓD

Kierownikiem Rejonu – będzie Pan Leszek Macheta

Uzyskały następujące zespoły:

Zespoły –I LIGA

II LIGA

1/397- Biecz 1

2/389-Gorlice 1

3/382-Dunajec 1

4/373-Gorlice 2

5/371-Dunajec 3

6/370-Dunajec 2

7/363-Bobowa 1

8/358-Dunajec 6

9/356-Dunajec 4

10/356-Gorlice 3

11/353-Dunajec 5

12/347-Dunajec 7

PUNKTACJA ZESPOŁÓW

Lp.

Zespół

Bobowa

20.11.21

Biecz

18.12.21

Biecz

5.02

Bobowa

27.03

Razem

Rejon

1

Biecz 1

100

100

97

100

397

 

2

Gorlice 1

97

97

100

95

389

 

3

Dunajec 1

95

95

95

97

382

 

4

Gorlice 2

94

93

92

94

373

 

5

Bobowa 1

93

90

91

89

363

 

6

Dunajec 3

92

94

93

92

371

 

7

Dunajec 2

91

92

94

93

370

 

8

Gorlice 3

90

89

89

88

356

 

9

Dunajec 5

89

91

88

85

353

 

10

Dunajec  4

88

87

90

91

356

 

11

Dunajec 7

87

88

86

86

347

 

12

Dunajec 6

86

95

87

90

350

 

13

Gorlice 4

85

84

0

81

250

 

14

Biecz 2

 

86

85

87

258

 

15

Bobowa 2

 

83

83

83

249

 

16

Biecz 3

 

 

84

84

168

 

17

Dunajec 8

 

 

 

80

80

 

18

Dunajec 9

 

 

 

82

82

 

TZPS – Grażyna Cempa Pulit

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »