03.10.2022.
 
 
Menu główne
Aktualności
Terminarz rozgrywek
Związek
Sędziowie
Plażówka
Pobierz
Kluby
Galeria
O stronie
Rozgrywki
Aktualności
Komunikat Z klubowego turnieju mini piłki siatkowej w kategorii -2-ek dziewcząt Kl.4 Drukuj Wyślij znajomemu

HONOROWY PATRONAT

STAROSTY POWIATU NOWOSĄDECKIEGO

 

   Komunikat

Z klubowego turnieju mini piłki siatkowej

w kategorii -2-ek dziewcząt Kl.4-

Małopolska Wschód –Rejon I

        „SPORTOWE SĄDECKIE ” – 2021/2022

 

Trzeci turniej rozegrano w Gorlicach w dniu 18 grudnia 2021

 

Organizator: Terenowy Związek Piłki Siatkowej w Nowym Sączu

Gospodarz turnieju:  KS VOLLEY  GORLICE

Bardzo serdecznie dziękuję za bardzo dobre przygotowanie  boisk ,szatni z zachowaniem przepisów dot. Pandemii.

Kierownik zawodów: Grażyna Cempa Pulit

Do zawodów zgłosiło się 9 klubów, 51 zespołów.

Klub

Trener

tel

1/ STS Sandecja Nowy Sącz

 

2/ SKPS Dunajec Nowy Sącz

 

3/MUKS Ogniwo Piwniczna Zdrój

 

4/MKS Limanowa

 

5/UKS Góral Muszyna

 

6/ KS Volley  Gorlice

 

7/MKS Podkarpacie Bobowa

 

8/UKS Dwójka Krynica

 

9/KPS Gorce Nowy Targ

 

Anna Wcześny

 

Arkadiusz Dylowicz

 

Jolanta Jochymek

 

Aneta Adamczyk

 

Dorota  Sopata

 

Krzysztof Mrozek

 

Marta Niepsuj

 

Agata Piernaczyk

 

Katarzyna

Karol Majewski

 

604 788 464

 

509 511 439

 

781 825 349

 

512 255 105

 

691 171 249

 

509 923 968

 

 

 

796 793 797

 

 

666 812 782

TERMINARZ

Lp.

Data

Miejsce

Gospodarz

Osoba

1

2.10

Piwniczna

OGNIWO

Jolanta Jochymek

2

20.11

Limanowa

MKS Limanowa

Aneta Adamczyk

3

18.12

Gorlice

KS Volley

Krzysztof Mrozek

4

15.01.22

Bobowa

MPS Podkarpacie

Marta Niepsuj

5

13.02.22

Limanowa

MKS Limanowa

Aneta Adamczyk

6

19.03

Bobowa

MKS Podkarpacie

Marta Niepsuj

7

24.04

Limanowa

Finał Rejonu/TZPS

Aneta Adamczyk

8

14.05

Muszyna

Finał Wojrwódzki

Dorota Sopata

 

 

WYNIKI TECHNICZNE - TURNIEJU - 15.01.22 w BOBOWEJ

I LIGA

Pkt.

II  LIGA

Pkt.

III  LIGA

 Pkt.

1/Dunajec 1

10

1/Ogniwo 1

6

1/Poprad 1

10

2/Muszyna 1

8

2/Gorlice 4

4

2/Ogniwo 3

8

3/ Gorce 1

6

3/Ogniwo 2

2

3/Gorlice 1

4/ 1,04

4/ Limanowa 1

4

4/Bobowa 6

0

4/Gorlice 5

4/0,86

5/Gorlice 2

2

5/Sandecja 2

0

5/Gorlice 7

2/0,70

6/Bobowa 1

0

6/Sandecja 1

0

6/Bobowa 3

2/0,61

 

 

 

 

 

 

IV  LIGA

 

V LIGA

 

VI  LIGA

 

1/Limanowa 2

8

1/Poprad 3

8/1,68

1/Gorce 3

10

2/Limanowa 4

6

2/Muszyna 2

8/1,56

2/Limanowa 3

8

3/Gorlice 3

2/0,73

3/Krynica 2

6/1,17

3/Dunajec 2

6

4/Ogniwo 4

2/0,72

4/Krynica 1

6/1,16

4/Krynica 3

4

5/Bobowa 4

2/0,72

5/Bobowa 5

2

5/Bobowa 2

2

6/Sandecja 3

0

6/Gorlice 6

0

6/Gorce 4

0

 

 

 

 

 

 

VII  LIGA

 

VIII  LIGA

 

 

 

1/Gorce 5

10

 

 

 

 

2/Bobowa 9

8/1,16

 

 

 

 

3/Gorce 2

8/1,09

 

 

 

 

4/Gorce 7

8/1,08

 

 

 

 

5/Gorce 6

6

 

 

 

 

6/Bobowa 7

2

 

 

 

 

7/Bobowa 8

0

 

 

 

 

 Przydział do LIG na następny turniej w 2022

Kolejny turniej w LIMANOWEJ 13 LUTY godz.9,00

Kierownik zawodów - GRAŻYNA CEMPA PULIT

I LIGA

II  LIGA

III LIGA

IV LIGA

1/Dunajec 1

2/Muszyna 1

3/Gorce 1

4/Limanowa 1

5/Ogniwo 1

6/Gorlice 4

1/Gorlice 2

2/Bobowa 1

3/Ogniwo 2

4/Bobowa 6

5/Poprad 1

6/Ogniwo 3

1/Sandecja 2

2/Sandecja 1

3/Gorlice 1

4/Gorlice 5

5/Limanowa 2

6/Limanowa 4

1/Gorlice 7

2/Bobowa 3

3/Gorlice 3

4/Ogniwo 4

5/Poprad 3

6/Muszyna 2

V  LIGA

VI  LIGA

VII  LIGA

VIII  LIGA

1/Bobowa 4

2/Sandecja 3

3/Krynica 2

4/Krynica 1

5/Gorce 3

6/Limanowa 3

1/Bobowa 5

2/Gorlice 6

3/Dunajec 2

4/Krynica 3

5/Gorce 5

6/Bobowa 9

1/Bobowa 2

2/Gorce 4

3/Gorce 2

4/Gorce 7

5/Gorce 6

6/Bobowa 7

7/Bobowa 8

1/Poprad 4

2/Poprad 2

3/Poprad 5

4/Sandecja 4

5/Gorlice 8

6/Gorlice 9

7/Sandecja 5

8/Krynica 4

9/Krynica 5

 

WYNIKI TURNIEJU LIGOWEGO W DNIU 13.02.22 LIMANOWA

 

I LIGA

Pkt.

II  LIGA

Pkt.

III LIGA

Pkt.

1/Gorce 1

10/10-1

1/Bobowa 1

8/1,28

1/Limanowa4

10

2/Dunajec 1

8/8-2

2/Poprad 1

8/ 1,28

2/Limanowa2

8

3/Muszyna 1

6/7-4

3/Ogniwo 2

6

3/Gorlice 1

6

4/Ogniwo 1

4/4-7

4/Ogniwo 3

4/0,91

4/Sandecja2

4

5/Limanowa1

2/3-8

5/Gorlice 2

4/0,86

5/Sandecja1

2/0,87

6/Gorlice 4

0/0-10

6/Bobowa 6

0

6/Gorlice 5

2/0,60

 

 

 

 

 

 

IV LIGA

 

V  LIGA

 

VI  LIGA

 

1/Poprad 3

10

1/Gorce 3

8/1,44

1/Dunajec 2

8

2/Muszyna 2

8

2/Limanowa3

8/1,22

2/Krynica 3

4/1,23

3/Gorlice 7

6

3/Krynica 1

6/1,28

3/Gorce 5

4/1,08

4/Ogniwo 4

4

4/Sandecja3

6/1,16

4/Bobowa 5

2/0,73

5/Bobowa 3

2

5/Krynica 2

2

5/Bobowa 9

2/0,72

6/Gorlice 3

0

6/Bobowa 4

0

6/Gorlice 6

0

 

 

 

 

 

 

VII LIGA

 

VIII LIGA

 

 

 

1/Gorce 6

8

1/Poprad 4

 

 

 

2/Gorce 4

6/1,21

2/Poprad 2

 

 

 

3/Gorce 7

6/1,08

3/Sandecja6

 

 

 

4/Bobowa 8

6/0,98

4/Sandecja5

 

 

 

5/Gorce 2

4

5/Krynica4

 

 

 

6/Bobowa 7

0

6/Sandecja7

7/Sandecja4

8/Muszyna 3

 

 

 

 

             

Następny turniej odbył się w Bobowej -19.03

I LIGA

II LIGA

 III LIGA

IV LIGA

1/Gorce 1

2/Dunajec 1

3/Muszyna 1

4/Ogniwo 1

5/Bobowa 1

6/Poprad 1

1/Limanowa 1

2/ Gorlice 4

3/Ogniwo 2

4/Ogniwo 3

5/Limanowa 4

6/Limanowa 2

1/Gorlice 2

2/Bobowa 6

3/Gorlice 1

4/Sandecja 2

5/Poprad 3

6/Muszyna 2

1/Sandecja 1

2/Gorlice 5

3/Gorlice 7

4/Ogniwo 4

5/Gorce 3

6/Limanowa 3

V  LIGA

VI  LIGA

VII LIGA

VIII LIGA

1/Bobowa 3

2/Gorlice 3

3/Krynica 1

4/Sandecja 3

5/Dunajec 2

6/Krynica 3

1/Krynica 2

2/Bobowa 4

3/Gorce 5

4/Bobowa 5

5/Gorce 6

6/Gorce 4

1/Bobowa 9

2/ Gorlice 6

3/Gorce 7

4/ Bobowa 8

5/Poprad 4

6/Poprad 2

1/Gorce 2

2/Bobowa 7

3/Sandecja 6

4/Sandecja 5

5/Krynica 4

6/Sandecja 7

7/Sandecja 4

8/Muszyna 3

9/Poprad 5

 

WYNIKI TURNIEJU DWOJEK KINDER + SPORT W BOBOWEJ - 19.03.22

I LIGA

Pkt.

II  LIGA

 Pkt.

III LIGA

 Pkt.

1/Dunajec 1

10/10-0

1/Limanowa 1

10/10-1

1/Poprad 3

10

2/Gorce 1

8/8-3

2/Gorlice 4

8/8-3

2/Gorlice 2

8

3/Muszyna 1

4/5-6

3/Ogniwo 3

6/6-5

3/Muszyna 2

6

4/Poprad 1

4/5-6

4/Limanowa 2

4/5-6

4/Sandecja 2

4

5/Ogniwo 1

4/4-8

5/Limanowa 4

2/4-8

5/Gorlice 1

2

6/Bobowa 1

0/1-10

6/Ogniwo 2

0/0-10

6/Bobowa 6

0

IV  LIGA

 

 V LIGA

 

VI  LIGA

 

1/Gorce 3

10

1/Krynica 1

10

1/Gorce 5

10

2/Gorlice 5

8

2/Sandecja 3

6

2/Gorce 6

6

3/Sandecja 1

6

3/ Dunajec 2

6

3/Gorce 4

6

4/Ogniwo 4

4

4/Krynica 3

4

4/Krynica 2

4

5/Gorlice 7

2

5/Gorlice 3

2

5/Bobowa 5

4

6/Limanowa 3

0

6/Bobowa 3

0

6/Bobowa 4

0

VII  LIGA

 

VIII  LIGA

 

IX  LIGA

 

1/Poprad 2

10

1/Sandecja 7

10

1/Grybów 1

10

2/Poprad 4

6

2/Gorce 2

8

2/Gorlice 8

6

3/Gorce 7

6

3/Sandecja 6

4

3/Bobowa 10

6

4/Gorlice 6

4

4/Sandecja 5

4

4/Bobowa 13

6

5/Bobowa 9

2

5/Bobowa 7

2

5/Krynica 7

2

6/Bobowa 8

2

6/Krynica 4

2

6/Bobowa 11

0

X  LIGA

 

 

 

 

 

1/Grybów 2

10

5/Krynica 6

4

 

 

2/Krynica 5

6

6/Bobowa 12

0

 

 

3/Bobowa 2

6

 

 

 

 

4/Bobowa 14

4

 

 

 

 

 

 PUNKTACJA ZESPOŁÓW -MPS DWOJKI –DZIEWCZĘTA

Lp.

Zespół

Limanowa

20.11.21

Gorlice

18.12.21

Bobowa

15.01

Limanowa

13.02

Bobowa

19.03

Razem

I

Dunajec 1

100

100

100

97

100

497

 

Gorce 1

97

95

95

100

97

484

 

Muszyna 1

95

97

97

95

95

479

 

Gorlice 4

94

92

90

92

90

458

 

Limanowa 1

93

90

94

93

91

461

 

Bobowa 1

92

91

92

91

92

458

II

Gorlice 2

91

94

93

87

84

449

 

Ogniwo 1

90

93

91

94

93

461

 

Ogniwo 3

89

87

85

88

89

438

10

Gorlice 5

88

86

83

80

78

415

 

Sandecja 1

87

84

87

81

77

416

 

Sandecja 2

86

85

0

82

82

335

III

Ogniwo 2

85

89

89

89

86

438

 

Bobowa 6

84

88

88

86

80

426

 

Gorlice 1

83

82

84

83

81

413

 

Gorlice 3

82

81

78

74

69

384

 

Sandecja 3

81

77

0

70

72

300

IV

Ogniwo 4

80

80

77

76

76

389

 

Bobowa 3

79

83

81

75

68

386

20

Bobowa 5

78

75

71

64

63

351

 

Gorlice 6

77

74

70

0

 

221

 

Bobowa 4

76

76

76

68

62

358

 

Bobowa 2

75

68

65

0

41

249

V

Poprad 1

74

79

86

90

94

423

 

Muszyna 2

73

70

74

78

83

378

 

Krynica 1

72

71

72

71

73

359

 

Limanowa 2

71

73

80

84

88

396

 

Gorce 3

70

69

69

73

79

360

 

Dunajec 2

69

65

67

67

71

339

V30

Limanowa 4

68

72

79

85

87

391

 

Sandecja 4

67

62

0

50

0

179

 

Krynica 2

66

66

73

69

64

338

 

Poprad 4

65

64

0

56

60

245

 

Poprad 5

64

63

0

0

0

127

 

Gorce 2

63

57

61

58

54

293

VII

Poprad 3

62

67

75

79

85

368

 

Limanowa 3

61

60

68

72

74

335

 

Sandecja 5

60

0

0

53

52

165

 

Gorce 4

59

58

64

61

65

307

40

Krynica 3

58

59

66

66

70

319

 

Gorlice 7

57

78

82

77

75

369

VIII

Poprad 2

56

61

0

55

61

233

 

Gorce 5

55

0

63

65

67

250

 

Krynica 5

54

0

0

0

42

96

 

Krynica 4

53

0

0

52

50

155

 

Gorce  6

52

0

59

62

66

239

 

Bobowa 7

51

54

58

57

51

271

 

Gorlice 8

 

56

0

0

48

104

 

Gorlice 9

 

55

0

0

0

55

50

Gorce 7

 

 

60

60

59

 

179

51

Bobowa 8

 

 

57

59

56

172

52

Bobowa 9

 

 

62

63

57

182

53

Muszyna3

 

 

 

49

 

49

54

Sandecja 6

 

 

 

54

53

107

55

Sandecja 7

 

 

 

51

55

106

56

Grybów 1

 

 

 

 

49

49

57

Grybów 2

 

 

 

 

43

43

58

Bobowa 10

 

 

 

 

47

47

59

Bobowa 11

 

 

 

 

44

44

60

Bobowa 12

 

 

 

 

38

38

61

Bobowa 13

 

 

 

 

46

46

62

Bobowa 14

 

 

 

 

40

40

63

Krynica 6

 

 

 

 

39

39

64

Krynica 7

 

 

 

 

45

45

FINAŁ REJONU ODBEDZIE SIĘ W LIMANOWEJ - 24 KWIETNIA godz.9,00

 


 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »