08.12.2021.
 
 
Menu główne
Aktualności
Terminarz rozgrywek
Związek
Sędziowie
Plażówka
Pobierz
Kluby
Galeria
O stronie
Rozgrywki
Aktualności
KOMUNIKAT Finał Województwa Mini Piłki Siatkowej - dziewcząt DWOJKI Drukuj Wyślij znajomemu


 

 KOMUNIKAT

Finał Województwa Mini Piłki Siatkowej - dziewcząt DWOJKI

MAŁOPOLSKA 2021

 

Zawody odbyły się w dniu 29.05.21 w Muszynie na hali sportowej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego.

Organizatorzy;

Małopolski Związek Piłki Siatkowej w Krakowie

Nowosądecki Terenowy Związek Piłki Siatkowej w Nowym Sączu

Gospodarz zawodów- UKS Góral Muszyna

Do zawodów zgłosiło się 24 zespoły, 72 zawodniczki i rozegrano -102  mecze.

 

Zawody uroczyście otworzył;

Pan Marek Kwiatkowski Starosta Powiatu Nowosądeckiego .

Na zakończenie zawodów nagrody wręczał dyrektor – mgr Andrzej Gancarz

 

Kierownik zawodów;    Grażyna Cempa Pulit

Podział na grupy;

 

GRUPA   A

 

GRUPA   B

 

GRUPA   C

 

GRUPA   D

A 1

DUNAJEC 1

B 1

PRĄDNICZANKA1

C 1

PCIM 1

A 2

DUNAJEC 2

B 3

SALOS Staniątki 1

A 3

MUSZYNA 1

C 2

CHRZANÓW 1

B 2

NIEPOŁOMICE 1

C 3

SETBOL 1 Oświęcim

A 4

OGNIWO 1

B 4

MOS Wieliczka 1

C 4

DALIN 1Myślenice

A 6

LIMANOWA 1

C 5

KĘCZANIN Kęty 1

B 5

SOLNA Wieliczka 1

A 5

POPRAD 2

B 6

SALOS 3 Staniątki

C 6

SETBOL 2 Oświęcim

A 7

DUNAJEC 3

B 7

JEDYNKA Tarnów

C 8

CHRZANÓW 4

B 8

SALOS Staniątki 2

A 8

POPRAD 1

C 7

Maraton Krzeszowice

 

 

Wyniki w grupach;

GRUPA A

Pkt

GRUPA B

Pkt

GRUPA  C

Pkt

GRUPA D

Pkt

1/Dunajec 1

10/10-0

1/Prądniczanka

10/10-0

1/AS Pcim

10/10-1

1/Niepołomice

10/10-1

2/Limanowa1

8/8-3

2/Muszyna

8/8-2

2/Chrzanów 1

8/8-3

2/Dunajec 2

8/8-3

3/Setbol1

6/7-5

3/Kęczanin 1

6/6-4

3/Solna

4/6-6

3/Poprad 2

6/7-4

4/Salos 1

4/5-6

4/Setbol 2

4/2-7

4MosWieliczk

4/5-6

4/Jedynka

4/4-8

5/Chrzanów 4

2/2-8

5/Salos 2

2/3-8

5/Dunajec 3

4/4-8

5/Maraton

2/3-8

6/Salos 3

0/0-10

6/Ogniwo

0/0-10

6/Poprad 1

0/1-10

6/Dalin

0/1-10

Następna kolejność meczy

 

GRUPA E

 

GRUPA  F

 

GRUPA  G/9-12

1mA

Dunajec 1

1mC

Pcim

3m A

Setbol 1

2m C

Chrzanów 1

2m A

Limanowa 1

3m B

Kęczanin

1mB

Piądniczanka

1m D

Niepołomice

3m C

Solna Wieliczka

2m D

Dunajec 2

2m B

Muszyna

3m D

Poprad 2

 

GRUPA H/ 13-16

 

GRUPA I /17-20

 

GRUPA J /21-24

4mA

Salos 1

5 m A

Chrzanów 4

6m A

Salos 3

4mB

Setbol 2

5 mB

Salos 2

6 mB

Ogniwo

4mC

MOS Wieliczka

5 m C

Dunajec 3

6 mC

Poprad 1

4m D

Jedynka Tarnów

5 m D

Maraton

6m  D

Dalin

 

 

WYNIKI  W GRUPACH

GRUPA  E

pkt

GRUPA   F

pkt

GRUPA G

pkt

1/Prądniczanka

6/6-0

1/Pcim

4/5-2

1/Solna 1

6/6-1

2/Dunajec 1

4/4-2

2/Muszyna

4/5-3

2/Setbol 1

4/5-2

3/Chrzanów 1

2/2-4

3/Limanowa 1

2/2-4

3/Poprad 2

2/2-4

4/Dunajec 2

0/0-6

4/Niepołomice

2/2-5

4/Kęczanin

0/0-6

GRUPA H

pkt

GRUPA  I

pkt

 GRUPA  J

pkt

1/Salos 1

6/6-1

1/Salos 2

4/5-3

1/Dalin

6/6-1

2/Mos Wieliczka

4/4-2

2/Dunajec 3

4/4-3

2/Poprad  1

4/5-4

3/Setbol 2

2/3-5

3/Maraton

4/4-3

3/Ogniwo

2/3-4

4/Tarnów

0/1-6

4/Chrzanów 4

0/2-6

4/Salos 3

0/1-6

 

 

 

 

 

Następna kolejność  meczy -PÓLFINAŁY

O miejsca

 

zespoły

wyniki

7 miejsce

4m GrE  - 4mGrF

Dunajec 2- Niepołomice

2-0/ 15-7, 15-1

5 miejsce

3m Gr E- 3 mGr F

Chrzanów 1- Limanowa 1

1-2/15-12,16-18,12-14

Półfinał  I

1mGr E – 2m Gr F

Prądniczanka-Muszyna

2-0/ 15-3,15-3

Półfinał II

1mGr F- 2mGr E

Pcim- Dunajec 1

0-2/13-15, 11-15

3 miejsce

 

Muszyna- Pcim

0-2/7-15,8-15

1 miejsce

 

Prądniczanka- Dunajec 1

2-0/ 15-5, 15-5

Na zawodach uległa kontuzji( stawu skokowego)  –zawodniczka Dunajca –Joanna Siuta

 

 

 

 

 

 

OSTATECZNA KOLEJNOŚĆ

zespoły

 

 

1m/ Prądniczanka Kraków

2m/Dunajec 1 Nowy Sącz

3m/AS Pcim

4m/ Góral Muszyna

5m/MKS Limanowa 1

6m/MOS Chrzanów 1

7m/Dunajec 2 Nowy Sącz

8m/AS Niepołomice

9m/Solna 1 Wieliczka

10m/Setbol 1 Oświęcim

11m/Poprad 2 Stary Sącz

12m/Kęczanin Kęty

13m/Salos 1 Staniątki

14m/MOS Wieliczka

15m/Setbol 2 Oświęcim

16m/Jedynka Tarnów

17m/Salos 2 Staniątki

18m/Dunajec 3 Nowy Sącz

19m/Maraton Krzeszowice

20m/ MOS Chrzanów 4

21m/Dalin Myślenice

22m/Poprad 1 Stary Sącz

23m/Ogniwo Piwniczna

24m/Salos 3 Staniątki

 

 

 

 

 

Awans na FINAŁ OGÓLNOPOLSKI uzyskały dwa zespoły

Miejsce

klub

zawodniczki

trener

I

KS Prądniczanka Kraków

1/Gorczyca Julia

2/Kawiorska Alena

3/Mulka Julia

1/Kawiorska Oliwia

2/Kawiorski Aleksander

II

SKPS Dunajec Nowy Sącz

1/ Krzyżak Lena

2/Leśniak Hanna

3/Mężyk Zuzanna

Dylowicz Arkadiusz

 

Bardzo serdecznie dziękuję za pomoc przy organizacji zawodów szczególnie Pani Dorocie Sopata i Beacie Prusak oraz sędziom TZPS

 

 

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »