23.10.2018.
 
 
Menu główne
Aktualności
Terminarz rozgrywek
Związek
Sędziowie
Plażówka
Pobierz
Kluby
Galeria
O stronie
Rozgrywki
Aktualności
Komunikat MPSDZIEWCZĄT KLAS 4DWÓJKI O MISTRZOSTWO NTZPS SEZON 2014/2015- REJON I Drukuj Wyślij znajomemu

KOMUNIKAT

Z CZWARTEGO  TURNIEJU KLUBOWEGO MNI PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT   KLAS 4”DWÓJKI”

O MISTRZOSTWO NTZPS –SEZON 2014/2015- REJON I

„KINDER + SPORT”

 

Zawody rozegrano w dniu21  marca 2015 w Krynicy Zdroju

 

Gospodarz turnieju- UKS Dwójka Krynica Zdrój

Organizator: NTZPS w Nowym Sączu-

 

Sędzia główny zawodów: Lechosław Ziębowicz

Kierownik zawodów- Dawid Gomółka i Krzysztof Poprawa

 

Do zawodów zgłosiło się 11  klubów sportowych , 54   zespoły ,120  zawodniczki

KLUBY

Ilość

zespołów

TRENER

1.MKS Podkarpacie- Bobowa

2.KRS Ekstrim Gorlice

3.STS Sandecja Nowy Sącz

4.UKS Dwójka Krynica

5.KS Iskry Chełmiec

6.Trójka  MOS Limanowa

7.MUKS Poprad Stary Sącz

8.GSKS Laskowa

9.MUKS Ogniwo Piwniczna

10.Krzemień Kamionka W.

11.KS Gorce Nowy Targ

5

6

8

5

3

9

5

2

4

3

3

-Marta Niepsuj

-Krzysztof Mrozek, Wojciech Zapłata

-Krzysztof Potoczek i Agata Mikulska

Dawid Gomółka

Ewelina Nawieśniak, Aleksandra Szczygieł

Aneta Adamczyk

Janusz Pasiut

Łukasz Chełmecki

Jolanta Johymek

Mariusz Popiela

Katarzyna Krasińska

 

WYNIKI TECHNICZNE W LIGACH

 1 LIGA

Miejsce

zespół

pkt

sety

Punkty R

1

Krynica 1

9

9-3/1,30

100

2

Ekstrim-4

9

9-3/ 1,29

97

3

Sandecja 2

9

9-4

95

4

Sandecja 1

7

5-6

94

5

Ogniwo 3

5

0-10

93

6

Chełmiec 2

6

2-8

92

2 LIGA

miejsce

zespół

punkty

sety

Punkty R

1

Limanowa 5

10

10-2

91

2

Bobowa 1

9

8-3

90

3

Sandecja 3

8

7-4

89

4

Limanowa 4

7

6-7

88

5

Ekstrim 1

6

3-8

87

6

Limanowa 1

5

0-10

86

3 LIGA

miejsce

zespół

punkty

sety

Punkty R

1

Ogniwo 1

10

75-41

85

2

Kamionka-1

9

71-54

84

3

Bobowa 2

8

63-70

83

4

Sandecja 5

7

66-57

82

5

Chełmiec 1

6

61-75

81

6

Ogniwo 2

5

36-75

80

 

 

 

 

4 LIGA

miejsce

zespół

punkty

sety

Punkty R

1

Limanowa 2

10

75-28

79

2

Krynica 2

9

69-36

78

3

Limanowa 7

8

60-50

77

4

Sandecja 4

7

54-53

76

5

Limanowa 3

6

45- 60

75

6

Chełmiec 3

0

0-75

0

5 LIGA

Miejsce

zespół

punkty

sety

Punkty R

1

Poprad 1

9

73- 66

74

2

Poprad 2

8

71-62

73

3

Ekstrim-2

8

66-69

72

4

Krynica 4

8

64- 68

71

5

Ekstrim 3

7

66-61

70

6

Bobowa 3

5

65- 76

69

6 LIGA

miejsce

zespół

punkty

sety

Punkty R

1

Krynica 3

10

75-27

68

2

Sandecja 7

9

68-44

67

3

Kamionka 2

8

70-43/ 1,60

66

4

Sandecja 8

8

68-47 /1,4

65

5-6

Limanowa 5

0

0-75

0

 

Laskowa 2

0

0-75

0

7   LIGA

miejsce

zespół

punkty

sety

Punkty R

1

Poprad 4

9

74-52/ 1,4

64

2

Bobowa 4

9

68-49/ 1,3

63

3

Gorce-2

9

73-62/ 1,1

62

4-

Poprad  3

7

55-69

61

5

Ekstrim 5

6

62-74

60

6

Bobowa 5

5

49- 75

59

 8  LIGA

miejsce

zespół

punkty

sety

Punkty R

1

Gorce 1

10

75- 25

58

2

Krynica 6

9

69- 35

57

3

Gorce -3

8

66-41

56

4

Poprad 5

7

56- 45

55

5-6

Laskowa 1

0

0-75

0

 

Ekstrim-6

0

0-75

0

9  LIGA

miejsce

zespół

punkty

sety

Punkty R

1

Gorce-4

13

100-19/ 5,2

54

2

Bobowa 6

13-

100-25/ 4,0

53

3

Kamionka 3

13

94-25/ 3,7

52

4-8

Sandecja 6

0

0-105

0

 

Limanowa 8

0

0-105

0

 

Krynica 5

-0

0-105

0

 

Ogniwo 4

0

0-105

0

 

Limanowa 9

0

0-105

0

 

 

 

 

 

 

 

Punktacja zespołów po czterech ligowych  turniejach

lp

zespół

14.12

 

24.01

7.03

21.03

Razem

19.04

Fin

miejsce

1

Ekstrim4

100

100

100

97

397

1

 

 

Limanowa4

97

94

93

88

372

4

 

 

Bobowa1

95

93

89

90

367

6

 

 

Sandecja1

94

95

94

94

377

3

 

 

Limanowa1

93

87

85

86

351

10

 

 

Limanowa5

92

88

88

91

359

8

 

2

Chełmiec2

91

92

91

92

366

7

 

 

Sandecja2

90

97

97

95

379

2

 

 

Ekstrim1

89

90

92

87

 358

9

 

 

Bobowa2

88

89

87

83

347

12

 

 

Kamionka1

87

0

78

84

249

 

 

 

Ogniwo1

86

84

86

85

341

 

 

3

Krynica1

85

91

95

100

371

5

 

 

Sandecja3

84

86

84

89

343

 

 

 

Sandecja4

83

81

77

76

317

 

 

 

Ogniwo3

82

85

90

93

350

11

 

 

Ekstrim2

81

77

75

72

305

 

 

 

Laskowa2

0

0

0

0

0

 

 

4

Chełmiec1

80

82

82

81

325

 

 

 

Ogniwo2

79

83

83

80

325

 

 

 

Limanowa2

78

79

81

79

317

 

 

 

Chełmiec3

77

78

76

0

231

 

 

 

Kamionka2

76

0

65

66

207

 

 

 

Poprad2

75

71

67

73

286

 

 

5

Limanowa3

74

76

72

75

297

 

 

 

Limanowa7

73

80

80

77

310

 

 

 

Bobowa3

72

73

70

69

284

 

 

 

Sandecja5

71

75

79

82

307

 

 

 

Bobowa4

70

68

64

63

265

 

 

 

Laskowa1

0

0

0

0

0

 

 

6

Ekstrim3

69

74

74

70

287

 

 

 

Limanowa6

68

72

69

0

209

 

 

 

Ekstrim6

67

66

0

0

133

 

 

 

Sandecja7

66

67

66

67

266

 

 

 

Sandecja6

65

62

0

0

127

 

 

 

Sandecja8

0

63

61

65

189

 

 

7

Krynica2

64

70

73

78

285

 

 

 

Poprad1

63

69

71

74

277

 

 

 

Gorce2

62

0

57

62

181

 

 

 

Krynica4

61

65

68

71

265

 

 

 

Ekstrim5

60

64

63

60

247

 

 

 

Krynica5

59

58

0

0

117

 

 

 

Bobowa5

58

60

60

59

237

 

 

 

Krynica3

57

61

62

68

248

 

 

 

Limanowa8

56

57

0

0

114

 

 

 

Poprad3

55

59

59

61

234

 

 

 

Gorce 3

54

0

53

56

163

 

 

 

Poprad4

53

55

58

64

230

 

 

 

Gorce1

52

0

55

58

165

 

 

50

Limanowa9

51

0

0

0

51

 

 

 

Krynica6

 

56

56

57

169

 

 

 

Ogniwo4

 

54

 

0

54

 

 

 

Poprad5

 

53

54

0

107

 

 

 

Kamionka 3

 

 

52

0

52

 

 

 

 

 

TERMINARZ  TURNIEJI

lp

Data

Miejsce

Gospodarz

Osoby odpowiedzialne

1

15.11

Nowy Sącz-WSB

Sandecja Nowy Sącz

K.Potoczek , Ag.Mikulska

2

14.12

Limanowa

SP-3 MOS Limanowa

A.Adamczyk

3

24.01

Gorlice-9.00

Ekstrim Gorlice

K.Mrozek , W.Zapłata

4

7.03

Bobowa

Podkarpacie

M.Niepsuj  A.Urbanek

5

21.03

Krynica

Dwójka Krynica

D.Gomółka  K.Poprawa

6

19.04

Nowy Sącz

II LO

Finał

Sandecja Nowy Sącz

K.Potoczek  Ag.Mikulska

 

 

NASTĘPNY  TURNIEJ -Finał Rejonu I- Małopolska Wschód

 

Odbędzie się w 19 .04.15 godz. 9,00 w Nowym Sączu hala MOSiR u ul.Na Rurach

 

 

I  LIGA

II LIGA

1.Ekstrim-4 – 397

2.Sandecja-2- 379

3.Sandecja -1- 377

4.Limanowa 4-372

5.Krynica 1-371

6. Bobowa-1-367

 

7.Chełmiec-2-366

8.Limanowab 5-359

9. Ekstrim-1- 358

10.Limanowa-1-351

11.Ogniwo-3- 350

12. Bobowa-2- 347

 

TZPS  przypomina o uregulowaniu startowego

 

 

 

 

 

 

Nowy Sącz 2.04.15

Sekretarz TZPS Grażyna Cempa Pulit

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »