22.02.2018.
 
 
Menu główne
Aktualności
Terminarz rozgrywek
Związek
Sędziowie
Plażówka
Pobierz
Kluby
Galeria
O stronie
Rozgrywki
Aktualności arrow Terminarz rozgrywek arrow TERMINARZ ZAWODÓW MINI SIATKÓWKI Eliminacje Woj. KINDER + SPORT- 2014/2015
TERMINARZ ZAWODÓW MINI SIATKÓWKI Eliminacje Woj. KINDER + SPORT- 2014/2015 Drukuj Wyślij znajomemu

TERMINARZ ZAWODÓW MINI SIATKÓWKI –Eliminacje Woj.

„KINDER + SPORT”- 2014/2015

Nowosądecki Terenowy Związek Piłki Siatkowej w Nowym Sączu

DZIEWCZĘTA  KLASY 4 ”DWÓJKI”

lp

Data

Miejsce

Gospodarz

Osoba  odpowiedzialna

1

15.11

Nowy Sącz

Sandecja Nowy Sącz

K.Potoczek A.Mikulska

2

14.12

Limanowa

Trójka Limanowa

A.Adamczyk

3

17.01

Gorlice -13,00

Ekstrim Gorlice

Krzysztof Mrozek

4

luty

Bobowa

Podkarpacie

Marta Niepsuj

5

marzec

Krynica

Dwójka

D.Gomółka

 

 

Finał

 

 

 

 

 

 

DZIEWCZĘTA-KLASY  5 „TRÓJKI”

1

12.10

Nowy Sącz-II LO

Sandecja Nowy Sącz

Anna Wcześny

2

9.11

Muszyna

Góral Muszyna

Dorota Sopata

3

13.12

Piątkowa

Iskry Chełmiec Piątjkowa

Łukasz Przybyłowicz

4

18.01

Gorlice-9,00

Ekstrim Gorlice

Rafał Liana

5

luty

Świniarsko

Iskry Chełmiec Świniarsko

Ewelina Nawieśniak

 

marzec

Bobowa

MKS Podkarpacie

Marta Niepsuj

 

 

Finał

 

 

DZIEWCZĘTA-KLASY 6 „CZWÓRKI”

1

25.10

Nowy Sącz- WSB

Sandecja

Anna Wcześny

2

29.11

Stary Sacz

Poprad

Janusz Pasiut

3

21.12

Bobowa 9,00

Podkarpacie

Marta Niepsuj

4

17.01

Gorlice- 9,00

Ekstrim Gorlice

Wojciech Zapłata

5

luty

Piątkowa

Chełmiec-Piątkowa

Ł. Przybyłowicz

 

marzec

Nowy Sącz

 

 

 

 

Finał.

 

 

CHŁOPCY KLASY  4 „DWÓJKI „

1

23.11-11

Biecz

Jedynka Biecz

B.Niemiec

2

20.12

Bobowa- 9,00

LKS Bobowa

P.Popardowski

3

17.01

Biecz -11,30

GKPS Gorlice

T.Chmura

4

Luty

Nowy Sącz

Dunajec

Ł.Mężyk, L.Macheta

5

marzec

 

 

 

 

Kwiecień

Finał

 

 

CHŁOPCY  KLASY 5 „TRÓJKI”

1

20.11

Nowy Sącz-16.30

Dunajec

L.Macheta

2

20.12

Bobowa- 11,30

LKS Bobowa

P.Popardowski

3

18.01

Biecz -9,00

GKPS Gorlice

T.Chmura

4

Luty

Bobowa

LKS Bobowa

I.Ćwikła

5

marzec

 

 

 

 

Kwiecień

Finał

 

 

CHŁOPCY  KLASY 6 „CZWÓRKI

1

23.11-9,00

Biecz

Jedynka Biecz

B.Niemiec

2

20.12

Bobowa- 9,00

LKS Bobowa

P.Popardowski

3

17.01

Biecz -9,00

GKPS Gorlice

T.Chmura

4

Luty

Nowy Sącz

Dunajec

L.Macheta Ł.Mężyk

5

marzec

 

 

 

 

Kwiecień

 

 

 

 

 

 

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »