04.07.2022.
 
 
Menu główne
Aktualności
Terminarz rozgrywek
Związek
Sędziowie
Plażówka
Pobierz
Kluby
Galeria
O stronie
Rozgrywki
Aktualności
KOMUNIKAT Z FINAŁU WOJEWÓDZKIEGO-W MINI PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW KL5 TRÓJKI - KINDER +SPORT - Drukuj Wyślij znajomemu

KOMUNIKAT

Z FINAŁU WOJEWÓDZKIEGO-W MINI PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW

KL”5 TRÓJKI ”- KINDER +SPORT -

NOWY SĄCZ -2014

 

Zawody odbyły się w dniu 17.05.2014 w Nowym Sączu na hali sportowej MOSiRu

W zawodach startowało  12 zespołów 48 zawodników i  rozegrano  34 meczy.

Organizatorzy:

-Małopolski Związek Piłki Siatkowej w Krakowie

-Terenowy Związek Piłki Siatkowej w Nowym Sączu

-SKPS Dunajec  Nowy Sącz

 

Kierownik zawodów: Zdzisław Wojnarowski

Sędzia główny: Przemysław Stolarczyk

Sekretarz zawodów: Lechosław Ziębowicz

 

WYNIKI ELIMINACYJNE W GRUPACH

GRUPA  1

zespół

1

2

3

punkty

sety

miejsce

Dunajec-1

xx

2-0

2-1

4

4-1

1

Andrychów1

0-2

xx

0-2

2

0-4

3

UKS 22-4

1-2

2-0

xx

3

3-2

2

GRUPA  2

zespół

1

2

3

punkty

sety

miejsce

Gorlice1

xx

2-0

1-2

3

3-2

1

Andrychów 2

0-2

xx

2-1

3

2-3

3

UKS 22-3

2-1

1-2

xx

3

3-3

2

GRUPA  3

zespół

1

2

3

punkty

sety

miejsce

Bobowa1

xx

0-2

0-2

2

0-4

3

Zagórniak1

2-0

xx

0-2

3

2-2

2

UKS 22-1

2-0

2-0

xx

4

4-0

1

GRUPA 4

zespół

1

2

3

punkty

sety

miejsce

Dunajec-3

xx

0-2

0-2

2

0-4

3

Andrychów5

2-0

xx

0-2

3

2-2

2

Gryf-1

2-0

2-0

xx

4

4-0

1

 

 

MECZE PÓŁFINAŁOWE

GRUPA  A

grupy

zespół

1

2

3

4

punkty

sety

miejsce

1-1

Dunajec-1

xx

2-0

0-2

2-1

5

4-3

2

3-2

Zagórniak

0-2

xx

0-2

1-2

3

1-6

4

3-1

UKS 22-1

2-0

2-0

xx

2-0

6

6-0

1

1-2

UKS 22-4

1-2

2-1

0-2

xx

4

3-5

3

GRUPA  B

grupy

zespół

1

2

3

4

punkty

sety

miejsce

2-1

Gorlice

xx

2-1

1-2

1-2

4

4-5/0,80

2

4-2

Andrychów5

1-2

xx

0-2

2-0

4

3-4/0,75

3

4-1

Gryf1

2-1

2-0

xx

2-0

6

6-1

1

2-2

UKS 22-3

2-1

0-2

0-2

xx

4

2-5/0,40

4

 

 

 

 

MECZE FINAŁOWE

FINAŁ A

grupy

zespół

1

2

3

4

punkty

sety

miejsce

A-1

UKS 22-1

xx

2-0

2-1

2-0

6

6-1

1

B-2

Gorlice

0-2

xx

1-2

0-2

3

1-6

4

B-1

Gryf

1-2

2-1

xx

2-0

5

5-3

2

A-2

Dunajec-1

0-2

2-0

0-2

xx

4

2-4

3

FINAŁ B

grupy

zespół

1

2

3

4

punkty

sety

miejsce

A-3

UKS 22-4

xx

2-0

2-0

2-1

6

6-1

1

B-4

Andrychów5

0-2

xx

2-0

0-2

4

2-4

3

B-3

UKS 22-3

0-2

0-2

xx

0-2

3

0-6

4

A-4

Zagórniak

1-2

2-0

2-0

xx

5

5-2

2

FINAŁ C

grupy

zespół

1

2

3

4

punkty

sety

miejsce

1-3

Andrychów1

xx

0-2

0-2

2-1

4

2-5

3

2-3

Andrychów2

2-0

xx

1-2

2-0

5

5-2

2

3-3

Bobowa

2-0

2-1

xx

2-1

6

6-2

1

4-3

Dunajec 3

1-2

0-2

1-2

xx

3

2-6

4

 

OSTATECZNA KOLEJNOŚĆ ZAWODÓW

MIEJSCE

KLUB

Miejscowość

TRENER

I

UKS 22-1

Kraków

Małgorzata Urbanowicz

II

MKS GRYF

Brzesko

Szczepan Smoleń

III

SKPS DUNAJEC-1

Nowy Sącz

L.Macheta i Ł.Mężyk

IV

GKPS

Gorlice

Tomasz Chmura

V

UKS 22-4

Kraków

 

VI

MKS  ZAGÓRNIAK

 

 

VII

MKS -5

Andrychów

Krzysztof Gałosz

VIII

UKS 22-3

Kraków

 

IX

LKS BOBOWA

Bobowa

Iwona Ćwikła

X

SP-2 Andrychów

Andrychów

Krzysztof Gałosz

XI

MKS-1

Andrychów

 

XII

SKPS DUNAJEC-3

Nowy Sącz

L.Macheta Ł.Mężyk

Najlepsi zawodnicy otrzymali medale i nagrody ufundowane przez sponsora KINDER + SPORT

 

 

 

Awans do Mistrzostw Polski –Finał Ogólnopolski uzyskały następujące zespoły;

1/UKS 22-1 Kraków

2/MKS Gryf Brzesko

3/SKPS Dunajec Nowy Sącz

 

Finał Ogólnopolski odbędzie się 3-6 lipca 2014 w Drzonkowie

 

 

 

 

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »