22.09.2018.
 
 
Menu główne
Aktualności
Terminarz rozgrywek
Związek
Sędziowie
Plażówka
Pobierz
Kluby
Galeria
O stronie
Rozgrywki
Aktualności
KOMUNIKAT Z FINAŁU WOJEWÓDZKIEGO-W MINI PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW KL6 CZWÓRKI - KINDER +SPORT - Drukuj Wyślij znajomemu

KOMUNIKAT

Z FINAŁU WOJEWÓDZKIEGO-W MINI PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW

KL”6 CZWÓRKI ”- KINDER +SPORT -

NOWY SĄCZ -2014

 

Zawody odbyły się w dniu 18.05.2014 w Nowym Sączu na hali sportowej MOSiRu

W zawodach startowało  12 zespołów 48 zawodników i  rozegrano  34 meczy.

Organizatorzy:

-Małopolski Związek Piłki Siatkowej w Krakowie

-Terenowy Związek Piłki Siatkowej w Nowym Sączu

-SKPS Dunajec  Nowy Sącz

 

Kierownik zawodów: Zdzisław Wojnarowski

Sędzia główny: Przemysław Stolarczyk

Sekretarz zawodów: Lechosław Ziębowicz

 

WYNIKI ELIMINACYJNE W GRUPACH

GRUPA  1

zespół

1

2

3

punkty

sety

miejsce

Dunajec-1

xx

2-0

2-0

4

4-0

1

UKS 22-2

0-2

xx

2-1

3

2-3

2

Andrychów

0-2

1-2

xx

2

1-4

3

GRUPA  2

zespół

1

2

3

punkty

sety

miejsce

Lipnica W.

xx

1-2

2-0

3

3-2

2

Sparta1

2-1

xx

2-0

4

4-1

1

Wawel

v.0

v.o

xx

0

0-4

3

GRUPA  3

zespół

1

2

3

punkty

sety

miejsce

Bobowa1

xx

0-2

0-2

2

0-4

3

Kęczanin1

2-0

xx

2-0

4

4-0

1

Dunajec-2

2-0

0-2

xx

3

2-2

2

GRUPA 4

zespół

1

2

3

punkty

sety

miejsce

Bobowa2

xx

0-2

1-2

2

1-4

3

UKS 22-1

2-0

xx

2-0

4

4-0

1

Gorlice

2-1

0-2

xx

3

2-3

2

 

 

MECZE PÓŁFINAŁOWE

GRUPA  A

grupy

zespół

1

2

3

4

punkty

sety

miejsce

1-1

Dunajec-1

xx

2-1

2-0

2-0

6

6-1

1

3-2

Dunajec2

1-2

xx

0-2

1-2

3

2-6

4

3-1

Kęczanin 1

0-2

2-0

xx

2-0

5

4-2

2

1-2

UKS 22-2

0-2

2-1

0-2

xx

4

2-5

3

GRUPA  B

grupy

zespół

1

2

3

4

punkty

sety

miejsce

2-1

Sparta

xx

2-0

0-2

2-1

5

4-3

2

4-2

Gorlice

0-2

xx

0-2

0-2

3

0-6

4

4-1

UKS 22-1

2-0

2-0

xx

2-0

6

6-0

1

2-2

Lipnica W.

1-2

2-0

0-2

xx

4

3-4

3

 

 

 

 

MECZE FINAŁOWE

FINAŁ A

grupy

zespół

1

2

3

4

punkty

sety

miejsce

A-1

Dunajec-1

xx

2-0

2-0

2-0

6

6-0

1

B-2

Sparta

0-2

xx

0-2

0-2

3

0-6

4

B-1

UKS 22-1

0-2

2-0

xx

2-0

5

4-2

2

A-2

Kęczanin-1

0-2

2-0

0-2

xx

4

2-4

3

FINAŁ B

grupy

zespół

1

2

3

4

punkty

sety

miejsce

A-3

UKS 22-2

xx

2-1

2-1

2-1

6

6-3

1

B-4

Gorlice

1-2

xx

0-2

0-2

3

1-6

4

B-3

Lipnica W.

1-2

2-0

xx

2-1

5

5-3

2

A-4

Dunajec-2

1-2

2-0

1-2

xx

4

4-4

3

FINAŁ C

grupy

zespół

1

2

3

4

punkty

sety

miejsce

1-3

Andrychów

xx

2-0

2-0

2-0

6

6-0

1

2-3

Wawel

v.0

xx

v.o

v.0

0

0-6

4

3-3

Bobowa1

0-2

2-0

xx

0-2

4

2-4

3

4-3

Bobowa2

0-2

2-0

2-0

xx

5

4-2

2

 

OSTATECZNA KOLEJNOŚĆ ZAWODÓW

MIEJSCE

KLUB

Miejscowość

TRENER

I

DUNAJEC-1

Nowy Sącz

L.Macheta Ł.Mężyk

II

UKS 22-1

Kraków

Małgorzata Urbanowicz

III

UMKS KĘCZANIN

Kęty

I.Sidło A.Dzwigoń

IV

SPARTA

Kraków

 

V

UKS 22-2

Kraków

 

VI

UKS START

Lipnica Wielka

Tadeusz Turek

VII

DUNAJEC-2

Nowy Sącz

Krzysztof Gałosz

VIII

GKPS

Gorlice

Tomasz Chmura

IX

MKS Andrychów

Andrychów

J.Wnęczak P.Trojak

X

LKS -2 Bobowa

Bobowa

Iwona Ćwikła

XI

LKS-1 Bobowa

Bobowa

 

XII

Wawel

Kraków

Nie zgłosił się na zawody

Najlepsi zawodnicy otrzymali medale i nagrody ufundowane przez sponsora KINDER + SPORT

 

 

 

Awans do Mistrzostw Polski –Finał Ogólnopolski uzyskały następujące zespoły;

1/SKPS Dunajec Nowy Sącz

2/UKS 22-1 Kraków

3/UMKS Kęczanin Kęty

 

Finał Ogólnopolski odbędzie się 3-6 lipca 2014 w Drzonkowie

 

 

 

 

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »