04.07.2022.
 
 
Menu główne
Aktualności
Terminarz rozgrywek
Związek
Sędziowie
Plażówka
Pobierz
Kluby
Galeria
O stronie
Rozgrywki
Aktualności
KOMUNIKAT Z FINAŁU WOJEWÓDZKIEGO-W MINI PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW KL4 DWÓJKI- KINDER +SPORT Drukuj Wyślij znajomemu

KOMUNIKAT

Z FINAŁU WOJEWÓDZKIEGO-W MINI PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW

KL”4 DWÓJKI”- KINDER +SPORT -

NOWY SĄCZ -2014

 

Zawody odbyły się w dniu 17.05.2014 w Nowym Sączu na hali sportowej MOSiRu

W zawodach startowało  12 zespołów 36 zawodników i  rozegrano  34 meczy.

Organizatorzy:

-Małopolski Związek Piłki Siatkowej w Krakowie

-Terenowy Związek Piłki Siatkowej w Nowym Sączu

-SKPS Dunajec  Nowy Sącz

 

Kierownik zawodów: Grażyna Cempa Pulit

Sędzia główny: Zdzisław Wojnarowski

Sekretarz zawodów: Lechosław Ziębowicz

WYNIKI ELIMINACYJNE W GRUPACH

GRUPA  1

zespół

1

2

3

punkty

sety

miejsce

Dunajec1

xx

2-0

2-0

4

4-0

1

Gryf-2

0-2

xx

0-2

2

0-4

3

UKS 22-3

0-2

2-0

xx

3

2-2

2

GRUPA  2

zespół

1

2

3

punkty

sety

miejsce

Dunajec-2

xx

0-2

2-1

3

2-3/0,66

3

Sokół-1

2-0

xx

0-2

3

2-2/1,0

2

Sparta-1

1-2

2-0

xx

3

3-2/1,5

1

GRUPA  3

zespół

1

2

3

punkty

sety

miejsce

Bobowa1

xx

0-2

0-2

2

0-4

3

Gryf-1

2-0

xx

0-2

3

2-2

2

UKS 22-2

2-0

2-0

xx

4

4-0

1

GRUPA 4

zespół

1

2

3

punkty

sety

miejsce

Gorlice1

xx

2-1

1-2

3

3-3

2

Gryf-3

1-2

xx

0-2

2

1-4

3

UKS 22-1

2-1

2-0

xx

4

4-1

1

 

MECZE PÓŁFINAŁOWE

GRUPA  A

grupy

zespół

1

2

3

4

punkty

sety

miejsce

1-1

Dunajec1

xx

2-0

2-0

2-0

6

6-0

1

3-2

Gryf-1

0-2

xx

0-2

2-0

4

2-4

3

3-1

UKS-22-2

0-2

2-0

xx

2-0

5

4-2

2

1-2

UKS-22-3

0-2

0-2

0-2

xx

3

0-6

4

GRUPA  B

grupy

zespół

1

2

3

4

punkty

sety

miejsce

2-1

Sparta

xx

2-0

2-1

2-0

6

6-1

1

4-2

Gorlice

0-2

xx

1-2

0-2

3

1-5

4

4-1

UKS 22-1

1-2

2-1

xx

2-1

5

5-4

2

2-2

Sokół

0-2

2-0

1-2

xx

4

3-4

3

 

 

 

 

MECZE FINAŁOWE

FINAŁ A

grupy

zespół

1

2

3

4

punkty

sety

miejsce

A-1

Dunajec-1

xx

2-0

2-0

2-0

6

6-0

1

B-2

UKS 22-1

0-2

xx

1-2

2-1

4

3-5/-10

2

B-1

Sparta

0-2

2-1

xx

1-2

4

3-5/-13

4

A-2

UKS 22-2

0-2

1-2

2-1

xx

4

3-5/-13

3

FINAŁ B

grupy

zespół

1

2

3

4

punkty

sety

miejsce

A-3

Gryf-1

xx

2-0

2-0

2-0

6

6-0

1

B-4

Gorlice

0-2

xx

0-2

0-2

3

0-6

4

B-3

Sokół

0-2

2-0

xx

1-2

4

3-4

3

A-4

UKS 22-3

0-2

2-0

2-1

xx

5

4-3

2

FINAŁ C

grupy

zespół

1

2

3

4

punkty

sety

miejsce

1-3

Gryf-2

xx

0-2

0-2

1-2

3

1-6

4

2-3

Dunajec-2

2-0

xx

2-1

2-0

6

6-1

1

3-3

Bobowa1

2-0

1-2

xx

1-2

4

4-4

3

4-3

Gryf-3

2-1

0-2

2-1

xx

5

4-4

2

 

OSTATECZNA KOLEJNOŚĆ ZAWODÓW

MIEJSCE

KLUB

Miejscowość

TRENER

I

SKPS DUNAJEC-1

Nowy Sącz

L. Macheta Ł. Mężyk

II

UKS 22-1

Kraków

Małgorzata Urbanowicz

III

UKS-22-2

Kraków

Małgorzata Urbanowicz

IV

UKS  SPARTA

Kraków

 

V

MKS GRYF-1

Brzesko

Szczepan Smoleń

VI

UKS 22-3

Kraków

Małgorzata Urbanowicz

VII

MUKS SOKÓŁ-Gumniska

Tarnów

Czesław Skwarek

VIII

SP-6 GKPS

Gorlice

Tomasz Chmura

IX

DUNAJEC-2

Nowy Sącz

L.Macheta Ł.Mężyk

X

GRYF-3

Brzesko

Szczepan Smoleń

XI

LKS BOBOWA

Bobowa

Iwona Ćwikła

XII

GRYF-2

Brzesko

Szczepan Smoleń

Najlepsi zawodnicy otrzymali medale i nagrody ufundowane przez sponsora KINDER + SPORT

 

 

 

Awans do Mistrzostw Polski –Finał Ogólnopolski uzyskały następujące zespoły;

1/SKPS Dunajec-1 Nowy Sącz

2/UKS 22-1 Kraków

3/UKS 22-2 Kraków

 

Finał Ogólnopolski odbędzie się 3-6 lipca 2014 w Drzonkowie

 

 

 

 

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »