19.08.2022.
 
 
Menu główne
Aktualności
Terminarz rozgrywek
Związek
Sędziowie
Plażówka
Pobierz
Kluby
Galeria
O stronie
Rozgrywki
Aktualności
KOMUNIKAT Z FINAŁU WOJEWÓDZKIEGO w MINI PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT Kl.6 CZWÓRKI KINDER + SPORT Drukuj Wyślij znajomemu

KOMUNIKAT

Z FINAŁU WOJEWÓDZKIEGO w MINI PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT

Kl.6 „CZWÓRKI”  KINDER + SPORT

NOWY SĄCZ - 2014

 

 

Zawody odbyły się w dniu 18.05.2014 w Nowym Sączu na hali sportowej MOSiR

W zawodach startowało   16 zespołów  80 zawodniczek i  rozegrano 36  meczy.

Organizator:

Małopolski Związek Piłki Siatkowej w Krakowie

Terenowy Związek Piłki Siatkowej w Nowym Sączu

STS Sandecja Nowy Sącz

 

Kierownik zawodów: Grażyna Cempa Pulit

Sędzia główny: Tadeusz Wcześny

Sekretarz zawodów ;Andrzej Potoniec

WYNIKI ELIMINACYJNE W GRUPACH

GRUPA  1

zespół

1

2

3

4

punkty

Sety

miejsce

Sandecja1

xx

0-2

2-1

2-1

5

4-4

2

Sparta

2-0

xx

2-0

2-0

6

6-0

1

Jedynka1

1-2

0-2

xx

1-2

3

2-6

4

Kęczanin

1-2

0-2

2-1

xx

4

3-5

3

GRUPA  2

zespół

1

2

3

4

punkty

sety

miejsce

Andrychów1

xx

1-2

2-0

2-0

5

5-2

2

Ekstrim1

2-1

xx

2-0

2-0

6

6-1

1

Wisła

0-2

0-2

xx

2-0

4

2-4

3

Dalin-1

0-2

0-2

0-2

xx

3

0-6

4

GRUPA  3

zespół

1

2

3

4

punkty

sety

miejsce

Wieliczka1

xx

2-0

2-0

2-1

6

6-1

1

Setbol-1

0-2

xx

2-0

0-2

4

2-4/0,5

3

Krynica2

0-2

0-2

xx

2-1

4

2-5/0,4

4

Liszki

1-2

2-0

1-2

xx

4

4-4/1,0

2

GRUPA  4

zespół

1

2

3

4

punkty

sety

miejsce

UKS 22

xx

2-0

2-0

2-0

6

6-0

1

Wieliczka2

0-2

xx

2-0

2-0

5

4-2

2

Chrzanów1

0-2

0-2

xx

2-0

4

2-4

3

Ekstrim2

0-2

0-2

0-2

xx

3

0-6

4

MECZE PÓŁFINAŁOWE

GRUPA  A

 

zespół

1

2

3

4

punkty

sety

miejsce

1-1

Sparta

xx

2-0

2-0

2-0

6

6-0

1

3-1

Wieliczka1

0-2

xx

2-1

2-0

5

4-3

2

3-2

Liszki

0-2

1-2

xx

2-0

4

3-4

3

1-2

Sandecja1

0-2

0-2

0-2

xx

3

0-6

4

GRUPA  B

 

zespół

1

2

3

4

punkty

sety

miejsce

2-1

Ekstrim-1

xx

1-2

2-0

2-1

5

5-3

2

4-1

UKS 22

2-1

xx

2-0

2-0

6

6-1

1

4-2

Wieliczka2

0-2

0-2

xx

0-2

3

0-6

4

2-2

Andrychów1

1-2

0-2

2-0

xx

4

3-4

3

 

 

MECZE FINAŁOWE

 

 

zespół

1

2

3

4

punkty

sety

miejsce

A-1

Sparta

xx

2-1

2-0

2-0

6

6-1

1

B-1

UKS 22

1-2

Xx

2-1

2-0

5

5-3

2

B-2

Ekstrim1

0-2

1-2

xx

1-2

3

2-6

4

A-2

Wieliczka1

0-2

0-2

2-1

xx

4

2-5

3

OSTATECZNA KOLEJNOŚĆ ZAWODÓW

MIEJSCE

KLUB

MIEJSCOWOŚĆ

TRENER

I

UKS SPARTA

Kraków

Tomasz Gajewski

II

UKS 22

Kraków

Przemysław Płaczek

III

MKS MOS -1

Wieliczka

Artur Stryszowski

IV

KRS EKSTRIM-1

Gorlice

Wojciech Zapłata

V-VI

UKS -2010 Liszki

Liszki

Jacek Urbanowicz

 

MKS-1

Andrychów

Ewa Bury

VII-VIII

STS SANDECJA-1

Nowy Sącz

Anna Wcześny

 

MKS MOS -2

Wieliczka

Artur Stryszowski

IX

MUKS KĘCZANIN

Kęty

Zofia Dudek

X-XII

TS WISŁA

Kraków

Anna Dziuban

 

UKS SETBOL-1

Oświęcim

Marek Wasztyl

 

PMOS-1

Chrzanów

Grażyna Malczewska

XIII

UKS DWÓJKA-1

Krynica Zdrój

Dawid Gomółka

XIV

UKS JEDYNKA-1

Tarnów

UrszulaSwierczek

XV-XVI

KS DALIN-1

Myślenice

Elza Wojtan

 

KRS EKSTRIM-2

Gorlice

Wojciech Zapłata

 

Najlepsze zawodniczki otrzymały medali i nagrody ufundowane przez sponsora KINDER + SPORT

Na zawody ogólnopolskie awansują następujące zespoły:

1/ UKS SPARTA VOLLEYBALL  Kraków

2/UKS 22 Kraków

3/ MKS MOS  Wieliczka

Finał Ogólnopolski odbędzie się  od 3 do 6 lipca 2014 w Drzonkowie

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »