08.12.2021.
 
 
Menu główne
Aktualności
Terminarz rozgrywek
Związek
Sędziowie
Plażówka
Pobierz
Kluby
Galeria
O stronie
Rozgrywki
Aktualności arrow Sądecka Liga Szkolna arrow Komunikat Z Turnieju Mikołajkowego w Mini piłce siatkowej dziewcząt kl.4-3
Komunikat Z Turnieju Mikołajkowego w Mini piłce siatkowej dziewcząt kl.4-3 Drukuj Wyślij znajomemu

Komunikat    

Z Turnieju Mikołajkowego w Mini piłce siatkowej dziewcząt kl.4-3

W ramach edycji Sadeckiej Ligi Szkolnej

Turniej rozegrano w dniu 9.12.2013 w Nowym Sączu na hali sportowej MOSiR    

 

Kierownik zawodów : Grażyna Cempa Pulit

Sędzia główny ;Lechosław Ziębowicz

Sędzia sekretarz ;Andrzej Potoniec

Zawody sędziowali studenci PWSZ w Nowym Sączu- :Łabuz Kinga, Tokarczyk Paweł, Zabrzeski Szymon, Seruga Maciej, Kwasik Dariusz, Szkaradek Michał ,Łękawski Wojciech

Organizator:

Zespół Placówek Oświatowo Wychowawczych w Nowym Sączu

Terenowy Związek Piłki Siatkowej w Nowym Sączu

 

W turnieju wystartowało 8 szkół, 35 zespołów 75 dziewczynek

Szkoła

Ilość  zespołów

Nauczyciel WF

1.SP-3  Nowy Sącz

2.SP-6  Nowy Sącz

3.SP-7  Nowy Sącz

4.SP-8  Nowy Sącz

5.SP-1  Stary Sącz

6.SP-2 Krynica

7.SP-1  Muszyna

8.SP Wojnarowa

4

2

4

3

3

9

7

3

Joanna Kotlicka

Stanisław Cebula

Elżbieta Maliszewska

Jacek  Ciesielski

Anna Wokacz

Dawid Gomółka

Dorota Sopata

Violetta Kownacka

Wyniki eliminacyjne w grupach;

GRUPA  1

punkty

GRUPA  2

punkty

GRUPA  3

punkty

1.Krynica-1

2.St.Sącz-2

3.SP-7-2

4.Wojnarowa-3

6

5

4

3

1.Muszyna-7

2.SP-6-1

3.Krynica-2

4.SP-3-3

6

5

4

3

1.Wojnarowa-2

2.Krynica-3

3.SP-7-1

4.Stary Sacz-3

6

5

4

3

GRUPA  4

punkty

GRUPA  5

punkty

GRUPA  6

punkty

1.Stary Sacz-1

2.Muszyna-6

3.SP-6-2

4.Krynica-4

6

5

4

3

1.Krynica-5

2.Wojnarowa-1

3.Muszyna-5

4.SP-7-4

6

5

4

3

1.SP-3-1

2.Muszyna-4

3.SP-8-3

4.Krynica-6

6

5

4

3

GRUPA  7

punkty

GRUPA  8

punkty

GRUPA 9

 

1.SP-8-1

2.Muszyna-3

3.Krynica-7

4.SP-3-2

6

5

4

3

1.SP-8-2

2.Krynica-8

3.Muszyna-2

4.SP-7-3

6

5

4

3

1.Muszyna-1

2.Krynica-9

3.SP-3-4

4

3

2

   Mecze półfinałowe

PF-A

pkt

PF- B

pkt

PF- C

pkt

1.Krynica-1

2.Muszyna-7

3.Wojnarowa-2

4

3

2

1.St.Sacz-1

2.Krynica-5

3.SP-3-1

4

3

2

1.SP-8-1

2.SP-8-2

3.Muszyna-1

3/1,03

3/1,00

3/0,96

 

 

Mecze finałowe

zespół

1

2

3

pkt

miejsce

Krynica-1

xx

11-15

15-12

3

2

Stary Sącz-1

15-11

xx

15-8

4

1

SP-8 -1 N.S

12-15

8-15

xx

2

3

Ostateczna kolejność

Miejsce

Szkoła

Miejsce

Szkoła

1.

2.

3.

4.

 

 

5.

 

 

6./II

 

 

 

 

 

 

SP-1  Stary Sącz- 1

SP-2 Krynica-1

SP-8-1 Nowy Sącz

SP-1 Muszyna-7

SP-2 Krynica-5

SP-8-2 N.Sącz

SP Wojnarowa-2

SP-3-1 Nowy Sącz

SP-1 Muszyna-1

SP-1 Stary Sącz-2

SP-6-1 Nowy Sącz

SP-2 Krynica-3

SP-1 Muszyna-6

SP Wojnarowa-1

SP Muszyna-4

SP-1 Muszyna-3

SP-2 Krynica-8

SP-2 Krynica 9

 

7./III

 

 

 

 

 

 

 

 

8/IV

SP-7-2 Nowy Sącz

SP-2 Krynica-2

SP-7-1 Nowy Sącz

SP-6-2 Nowy Sącz

SP-1 Muszyna-5

SP-8-3 Nowy Sącz

SP-2 Krynica-7

SP-1 Muszyna-2

SP-3-4 Nowy Sącz

SP Wojnarowa-3

SP-3-3 Nowy Sącz

SP-1 Stary Sącz-3

SP-2 Krynica-4

SP-7-4 Nowy Sącz

SP-2 Krynica-6

SP-3-2 Nowy Sącz

SP-7-3 Nowy Sącz

 

 

Zawodniczki za trzy pierwsze miejsca otrzymały medale ,wszystkie dziewczynki otrzymały dyplomy i słodycze,

 

 

                                                                                                      

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »