12.12.2017.
 
 
Menu główne
Aktualności
Terminarz rozgrywek
Związek
Sędziowie
Plażówka
Pobierz
Kluby
Galeria
O stronie
Rozgrywki
Aktualności arrow Sądecka Liga Szkolna arrow Szkoła podstawowa arrow KOMUNIKAT Z TURNIEJU MINI PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT KLAS 6czwórki
KOMUNIKAT Z TURNIEJU MINI PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT KLAS 6czwórki Drukuj Wyślij znajomemu

KOMUNIKAT

Z TURNIEJU MINI PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT

KLAS 6’czwórki”

SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W RAMACH XIX SĄDECKIEJ LIGI SZKOLNEJ 2013/2014


Pod Patronatem –Jana Golonki Starosty Powiatu Nowosądeckiego

Przed rozpoczęciem turnieju wręczono puchary, piłki i dyplomy najlepszym szkołom za rok 2012/2013

Startowało-14 szkół ,rozegrano 8 turniejów, startowało 89 zespołów,278 zawodniczek

Startowało 15 szkół, rozegrano 8 turniejów,97 zespołów ,282 zawodników

1 miejsce-SP-7 Nowy Sącz

2 miejsce-SP-6 Nowy Sącz

3 miejsce-SP-1 Stary Sącz

4 miejsce-SP-3 Nowy Sącz

1 miejsce-SP-8 Nowy Sącz

2 miejsce-SP-6 Nowy Sącz

3 miejsce-SP-7 Nowy Sącz

4 miejsce- KSP Nowy Sącz


Pierwszy turniej rozegrano w dniu 23.09.2013 w Nowym Sączu na hali sportowej MOSiR

Organizator:

-Terenowy Związek Piłki Siatkowej w Nowym Sączu

Partnerzy:

-Zespół Placówek Oświatowo Wychowawczych w Nowym Sączu

-Miejski Ośrodek Sportu I Rekreacji

-Szkoła Podstawowa Nr 8

Kierownik zawodów: Grażyna Cempa

Sekretarz zawodów: Andrzej Potoniec


W turnieju wystartowało mało 11zespołów dziewcząt ,-50 zawodniczek i 10 zespołów chłopców- 48 zawodników

Szkoły zgłoszone do zawodów;

Dziewczęta

Chłopcy

1.SP-3 Nowy Sącz- Joanna Kotlicka

2.SP-7 Nowy Sącz- Elżbieta Maliszewska

3.SP-8 Nowy Sącz-Leszek Macheta

4.SP-11 Nowy Sącz-Jacek Samczak

5.SP-1 Stary Sącz-Anna Wokacz

6.SP-2 Krynica Z- Dawid Gomółka

7.SP-1 Piwniczna Z- Marek Majda

1.SP-3 Nowy Sącz- Joanna Kotlicka

2.SP-7 Nowy Sącz- Elżbieta Strzelec

3.SP-8-Nowy Sącz Leszek Macheta

4.SP-1 Stary Sącz- Anna Wokacz

5.SP-1 Piwniczna Z.-Marek Majda

 


System rozgrywek w grupach ”każdy z każdym”


WYNIKI TECHNICZNE -Dziewczęta

GRUPA A

zespół

1

2

3

4

punkty

sety

miejsce

Krynica-1

xxx

15-2

15-9

15-11

6

45-22

1

SP-3

2-15

xxx

5-15

5-15

3

12-45

4

Piwniczna1

9-15

15-5

xxx

15-12

5

39-32

2

Stary Sącz1

11-15

15-5

12-15

xxx

4

38-35

3



GRUPA B

zespół

1

2

3

punkty

sety

miejsce

Krynica3

xxx

5-15

9-15

2

14-30

3

SP-7-1

15-5

xxx

15-13

4

30-18

1

SP-11

15-9

13-15

xxx

3

28-24

2

GRUPA C

zespół

1

2

3

4

punkty

sety

miejsce

Krynica-2

xx

15-7

10-15

15-12

5

45-34/1,32

1

SP-7-2

7-15

xxx

14-16

10-15

3

31-46

4

SP-3-1

15-10

16-14

xxx

12-15

5

43-39/1,10

3

SP-8-1

12-15

15-10

15-12

xxx

5

42-37/1,13

2



WYNIKI TECHNICZNE- Chłopcy

GRUPA A

zespół

1

2

3

4

5

pkt

m.p

miejsce

SP-8-2

xx

11-15

15-11

15-12

12-15

6

53-53

3

Piwn1

15-11

xx

15-13

15-10

15-6

8

60-40

1

SP-3-1

11-15

13-15

xx

9-15

15-4

5

48-49

4

SP-7-2

12-15

10-15

15-9

xxx

15-12

6

52-51

2

SP-3-3

15-12

6-15

4-15

12-15

xxx

5

37-57

5

GRUPA B

zespół

1

2

3

4

5

pkt

m.p

miejsce

SP-8-1

xx

13-15

15-3

15-5

15-8

7

58-31

2

Piwn-2

15-13

xxx

15-0

15-8

15-10

8

60-31

1

SP-3-2

3-15

0-15

xxx

4-15

9-15

4

16-60

5

SP-7-1

5-15

8-15

15-4

xxx

15-12

6

43-46

3

St.Sacz

8-15

10-15

15-9

12-15

xxx

5

45-54

4


Drugi Turniej Finałowy dla wszystkich zespołów odbędzie się w 13 listopada 2013

 
« poprzedni artykuł