30.11.2022.
 
 
Menu główne
Aktualności
Terminarz rozgrywek
Związek
Sędziowie
Plażówka
Pobierz
Kluby
Galeria
O stronie
Rozgrywki
Aktualności
Finał Województwa Małopolskiego w Mini-siatkówce - DWÓJKI Dziewcząt Drukuj Wyślij znajomemu

Finał Województwa Małopolskiego w Mini-siatkówce - DWÓJKI Dziewcząt

O Puchar Kinder Joy of moving

MAŁOPOLSKA 2022 

MUSZYNA 14.05.22

Organizatorzy:

Małopolski Związek Piłki Siatkowej w Krakowie

Terenowy Związek Piłki Siatkowej w Nowym Sączu

UKS GÓRAL Muszyna - Prezes Dorota Sopata, Beata Prusak

Kierownik zawodów: Grażyna Cempa Pulit

 

Podział do grup:

 

GRUPA A

 

GRUPA B

 

GRUPA C

 

GRUPA D

A1

Dunajec 1

B1

Staniątki 1

C1

Wieliczka 1

A2

Gorce 1

B3

Andrychów 1

A3

Muszyna 1

C2

Niepołómice1

B2

Krzeszowice 1

C3

Wieliczka 2

A4

Ogniwo 1

B4

Chrzanów 1

C4

Niepołomice3

A6

Bobowa 1

C5

Wieliczka 4

B5

Witkowice 1

A5

Limanowa 1

B6

Pcim 1

C6

Wieliczka 5

A7

Gorlice 4

B7

Staniątki 2

C8

Gortat 1

B8

Libiąż 2

A8

Gorlice 2

C7

Niepołomice 2

Wyniki rozgrywanych meczy w grupach:

Grupa A

Pkt.

Grupa B

Pkt.

Grupa C

Pkt.

Grupa D

Pkt.

1/Dunajec 1

1010-

1/Staniątki

10/10

1/Wieliczka1

10/10

1/Gorce 1

10

2/Wieliczka 2

8/8-2

2/Wieliczka4

8/8-3

2/Niepołomice1

8/8-2

2/Niepołomice3

9

3/Andrychów1

4/4-6

3/Muszyna1

6/7-4

3/Witkowice1

6/6-5

3/Krzeszowice1

7

4/Pcim1

4/4-6

4/Ogniwo 1

4/4-6

4/Chrzanów1

2/3-8

4/Niepołomice2

7

5/Gortat 1

2/3-8

5/Wieliczka5

2/2-8

5/Gorlice2

2/2-8

5/Limanowa 1

6

6/Bobowa 1

2/2-9

6/Libiąż2

0/0-10

6/Gorlice4

2/2-8

6/Staniątki 2

6

Kolejne mecze:

Lp

Grupa E

1

2

3

4

Pkt.

Sety

Miejsce

1/1A

Dunajec 1

xxx

2-0

2-0

2-0

6

6-0

1

2/2C

Niepołomice1

0-2

xxx

0-2

2-0

4

2-4

3

3/1B

Staniątki1

0-2

2-0

xxx

2-0

5

4-2

2

4/2D

Niepołomice3

0-2

0-2

0-2

xxx

3

0-6

4

/-/

Lp.

Grupa F

1

2

3

4

Pkt.

Sety

Miejsce

1/1C

Wieliczka1

xxx

2-0

2-0

2-0

6

6-0

1

2/2A

Wieliczka2

0-2

xxx

2-0

2-0

5

4-2

2

3/1D

Gorce1

0-2

0-2

xx

2-1

4

2-5

3

4/2B

Wieliczka4

0-2

0-2

1-2

xxx

3

1-6

4

 

3 miejsca

Lp.

Grupa G

1

2

3

4

Pkt.

Sety

Miejsce

1/3A

Andrychów1

xxx

0-2

2-0

0-2

4

2-4

3

2/3B

Muszyna1

2-0

xxx

2-0

2-0

6

6-0

1

3/3C

Witkowice1

0-2

0-2

xxx

0-2

3

0-6

4

4/3D

Krzeszowice1

2-0

0-2

2-0

xxx

5

4-2

2

4 miejsca

 

Grupa H

1

2

3

4

Pkt.

Sety

Miejsce

1/4A

Pcim 1

xxx

1-2

2-1

2-0

5

5-3/1,6

1

2/4B

Ogniwo 1

2-1

xxx

0-2

0-2

4

2-5/0,4

4

3/4C

Chrzanów1

1-2

2-0

xxx

1-2

4

4-4/1

3

4/4D

Niepołomice3

0-2

2-0

2-1

xxx

5

4-3/1,3

2

5 miejsca

 

Grupa I

1

2

3

4

Pkt.

Sety

Miejsce

1/5A

Gortat 1

xx

0-2

0-2

1-2

3

1-6

4

2/5B

Wieliczka 5

2-0

xxx

2-1

0-2

5

4-3

2

3/5C

Gorlice 2

2-0

1-2

xxx

0-2

4

3-4

3

6/5D

Limanowa1

2-1

2-0

2-0

xxx

6

6-1

1

6 miejsca

 

Grupa J

1

2

3

4

Pkt.

Sety

Miejsce

1/6A

Bobowa1

xxx

2-1

2-0

1-2

5

5-3

2

2/6B

Libiąż

1-2

xxx

2-1

0-2

4

3-5

3

3/6C

Gorlice 4

0-2

1-2

xxx

0-2

3

1-6

4

4/6D

Staniątki 2

2-1

2-0

2-0

xxx

6

6-1

1

Mecze półfinałowe

I

1E-2F

Dunajec 1- Wieliczka 2

2-1

II

1F- 2E

Staniątki 1-Wieliczka1

0-2

W-W

Finał

Dunajec 1- Wieliczka 1

1-2

P-P

 

Wieliczka 2- Staniątki 1

0-2

5 m

 

Niepołomice1-Gorce 1

0-2

7 m

 

Niepołomice 3-Wieliczka 4

1-2

 

Podsumowując sezon sportowy 2021/22 w zawodach wystartowało 168 zespołów w Finale Wojewódzkim brało udział 24 zespoły, łącznie wystartowało 504 zawodniczki.

 

OSTATECZNA KOLEJNOŚĆ :

Zespoły

 

1m/ MKS MOS Wieliczka 1

2m/SKPS Dunajec 1 Nowy Sącz

3m /SI Salos /Staniątki 1

4m/ MKS MOS Wieliczka 2

5m/KPS  Gorce 1 Nowy Targ

6m/ AS Niepołomice 1

7m/ MKS MOS Wieliczka 4

8m/ AS Niepołomice 3

9m/UKS Góral Muszyna

10m/ MKS Maraton Krzeszowice 1

11m/MKS Andrychów 1

12m/ UKS Victoria Witkowice 1

13m/ AMS Pcim 1

14m/AS Niepołomice 2

15m/ UMKS PMOS Chrzanów 1

16m/ MUKS Ogniwo 1 Piwniczna Zdrój

17m/ MKS Limanowa 1

18m/ MKS MOS Wieliczka 5

19m/ KS Volley Gorlice 2

20m/ UKS Gortata 1 Kraków

21m/ SI Salos Staniątki 2

22m/MKS Podkarpacie Bobowa 1

23m/ UKS Jedynka Libiąz

24m/ KS Vollry Gorlice 4

Najlepsze zespoły:

Miejsce

Zespół

Zawodniczki

Trener

I

MKS MOS 1 Wieliczka

1/Czech Maria

2/Gawłowicz Olga

3/Jędrysek Julia

 

Wojtyczka Mikołaj

II

SKPS DUNAJEC

Nowy Sącz

 

1/Potoniec Katarzyna

2/Rosińska Gabriela

3/Żelasko Klaudia

 

Dylowicz Arkadiusz

III

SI SALOS Staniątki 1

1/ Bera Gabriela

2/Tomczyk Magdalenia

3/Żak Łucja

 

Wdaniec Łukasz

AWANS NA FINAŁ OGÓLNOPOLSKI UZYSKAŁY KLUBY: MKS MOS WIELICZKA i DUNAJEC NOWY SĄCZ

 
następny artykuł »