22.09.2021.
 
 
Menu główne
Aktualności
Terminarz rozgrywek
Związek
Sędziowie
Plażówka
Pobierz
Kluby
Galeria
O stronie
Rozgrywki
Aktualności
PROJEKT -POD HASŁEM  Profilaktyka uzależnień poprzez sport  Drukuj Wyślij znajomemu

 

PROJEKT  -POD HASŁEM „ Profilaktyka uzależnień poprzez sport „

KOMUNIKAT

Z TURNIEJU MINI PIŁKI SIATKOWEJ DLA DZIEWCZĄT KL.3 i młodsze.

Organizatorzy;

Uczniowski Klub Sportowy Ogniwo Piwniczna Zdrój .

Miasto i Gmina Piwniczna Zdrój

Nowosądecki Terenowy Związek Piłki Siatkowej

                                           CZERWIEC - pod hasłem  „ Życie bez nałogów „

Jest adresowany do; dziewczynek  rocznik 2012 SINGLE i rocznik-2011 –DWÓJKI

WYNIKI  DWÓJEK

GRUPA A

pkt

GRUPA  B

 

1/Wieliczka 1

12

1/ Muszyna 1

12

2/Poprad 2

10

2/ Ogniwo 1

10

3/ Limanowa 1

8

3/ Wieliczka 2

8

4/ Dunajec 1

6

4/Wieliczka 3

4/0,97

5/ Wieliczka 4

4

5/Poprad 1

4/0,89

6/Ogniwo 2

2

6/Ogniwo 3

4/0,56

7/ Wieliczka 5

0

7/ Wieliczka 6

0

Następnie rozegrano mecze o miejsca , ostateczna kolejność;

Miejsce

 

 

1/ Wieliczka 1

2/Muszyna 1

3/Poprad 2

4/Ogniwo 1

5/Wieliczka 2

6/Limanowa 1

7/Dunajec 1

7/ Wieliczka 3

8/Wieliczka 4

8/ Poprad 1

9/Ogniwo 2

9/Ogniwo 3

10/Wieliczka 5

10/Wieliczka  6

 

 

 

 


WYNIKI SINGIELEK

GRUPA   A

GRUPA  B

 GRUPA  C

1/ Wieliczka 1-

1/Wieliczka 2-

1/ Muszyna 1-

2/Poprad 1

2/ Sandecja 1-

2/ Wieliczka 3-

3/Sandecja 2

3/Limanowa 1

3/ Limanowa 2

4/Ogniwo 3-

4/Sandecja  5

4/ Ogniwo 1-

5/ Sandecja 4

5/ Ogniwo 2-

5/ Sandecja 3

6/Ogniwo 4-

6/ Ogniwo 5-

6/ Sandecja 6

ROZEGRANO MECZE  FINAŁOWE

FINAŁ  A

FINAŁ  B

FINAŁ  C

1/Wieliczka 1-Amelia Ciastoń

1/ Sandecja 1-Gabriela Gąsior

1/Limanowa 2-Justyna Jabłońska

2/Wieliczka 2-Wiktoria Gibała

2/Poprad 1-Patrycja Janecka

2/Limanowa 1-Julia Bieda

3/Muszyna 1-Ewelina Skwarczowska

3/ Wieliczka 3-Nadia Kouspko

3/Sandecja 2-Izabela Michalik

FINAŁ  D

FINAŁ  E

FINAŁ    F

1/Sandecja 5-Marianna Michalik

1/Ogniwo 2-Malwina Izwicka

1/Ogniwo 5-Zuzanna Romańska

2/Ogniwo 1-Marcelina Izwicka

2/Sandecja 3-Natalia Basta

2/Ogniwo 4-Patrycja Mucha

3/Ogniwo 3-Julia Długosz

3/Sandecja 4-Wiktoria Krzak

3/Sandecja 6-Gabriela Olchawa

W imieniu organizatorów;

Grażyna Cempa Pulit –Prezes TZPS

 

 

 
następny artykuł »