22.09.2021.
 
 
Menu główne
Aktualności
Terminarz rozgrywek
Związek
Sędziowie
Plażówka
Pobierz
Kluby
Galeria
O stronie
Rozgrywki
Aktualności
PODSUMOWANIE Finału Wojewódzkiego Małopolska Kinder + Sport Drukuj Wyślij znajomemu

 

 

                               Nowosądecki

Terenowy Związek Piłki Siatkowej w Nowym Sączu

 

PODSUMOWANIE

Finału Wojewódzkiego „Małopolska Kinder + Sport”

2020/21

DZIEWCZĘTA

Czwórki

Trójki

Dwójki

Kraków -15.05.21

Wieliczka -23.05.21

Muszyna- 29.05.21

1m/KS Prądniczanka

2m/STS Sandecja N.Sącz

3m/Salos Staniątki

4m/Gorce Nowy Targ

5m/Maraton Krzeszowice

6m/Ogniwo Piwniczna

7m/PMOS Chrzanów

8m/AS Przeciszów

9m/Kęczanin Kęty

10m/MKS MOS Wieliczka

11m/SMS Solna

12m/Dunajec Nowy Sącz

 

1m/Setbol 1 Oświęcim

2m/MOS Wieliczka 1

3m/Dunajec Nowy Sącz 1

4m/Salos SOLNA

5m/UKS 22 Kraków

6m/Sparta Kraków 1

7m/MOS Wieliczka 2

8m/Kęczanin Kęty 1

9m/Ogniwo Piwniczna 1

10m/Sparta Kraków 2

11m/Prądniczanka Kraków 1

12m/AS Niepołomice 1

13m/Sandecja Nowy Sącz

14m/Jedynka Tarnów 1

15m/Jedynka Tarnów 2

16m/MKS Limanowa 1

17m/Dunajec 2 Nowy Sącz

18m/MKS Limanowa 2

 

1m/Prądniczanka Kraków

2m/Dunajec 1 Nowy Sącz

3m/PCIM

4m/GÓRAL Muszyna

5m/MKS Limanowa 1

6m/ MOSChrzanów 1

7m/ Dunajec 2 Nowy Sącz

8m/AS Niepołomice

9m/Solna 1 Wieliczka

10m/Setbol 1 Oświęcim

11m/Poprad 1 Stary Sącz

12m/Kęczanin Kęty

13m/Salos 1 Staniątki

14m/MOS Wieliczka

15m/Setbol 2 Oświęcim

16m/Jedynka Tarnów

17m/Salos 2 Staniątki

18m/Dunajec 3 Nowy Sącz

19m/Maraton Krzeszowice

20m/MOS Chrzanów 4

21m/Dalin Myśelenice

22m/Poprad 1 Stary Sącz

23m/Ogniwo Piwniczna

24m/Salos 3 Staniątki.

 

 

 

 

 

 

CHŁOPCY

Czwórki

Trójki

Dwójki

Nowy Sącz-16.05.21

Niepołomice 23.05.21

Niepołomice 22.05

1/Dunajec 1 Nowy Sącz

2/Sparta 1 Kraków

3/ Kęczanin Kęty

4/GKPS 1 Gorlice

5/LKS Bobowa

6/UKS 22 1 Kraków

7/GKPS 2 Gorlice

8/ Sparta 2 Kraków

9/AS Niepołomice

10/Wawel Kraków

11/UKS 22-2 Kraków

12/ASM Pcim

1/Wawel Kraków

2/AS Niepołomice 1

3/GKPS Gorlice

4/Dunajec Nowy Sącz

5/VOLLEY Brzesko

6/Orlik Bolesław

7/ Radwan Sport Gdów

8/ AS Niepołomice 2

9/ Jedynka Biecz 1

10/ Jedynka Biecz 2

1/Sparta Kraków 1

2/AS Niepołomice 1

3/AS Niepołomice 2

4/Dunajec Nowy Sącz 1

5/Kęczanin Kęty

6/GKPS Gorlice

7/Dunajec Nowy Sącz 2

8/AS Niepołomice 3

9/LKS Bobowa

10/Sparta Kraków 2

11/ UKS 22 Kraków

12/AS Niepołomice 4

 

 

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »