14.04.2021.
 
 
Menu główne
Aktualności
Terminarz rozgrywek
Związek
Sędziowie
Plażówka
Pobierz
Kluby
Galeria
O stronie
Rozgrywki
Aktualności
KOMUNIKAT Z klubowego turnieju mini piłki siatkowej w kategorii -3-ek dziewcząt Kl.5- Drukuj Wyślij znajomemu

 


KOMUNIKAT

Z klubowego turnieju mini piłki siatkowej

w kategorii -3-ek dziewcząt Kl.5-

eliminacje wojewódzkie-Rejon I


SADECKIE SPORTOWE – 2020 „

Przed rozpoczęciem turnieju podsumowano rok sportowy 2019/20 DWÓJKI medale otrzymały zawodniczki ;

1miejsce- Ogniwo Piwniczna

2 miejsce- MKS Limanowa

3 miejsce- Sandecja Nowy Sącz


Podziękowano również trenerom

1/ Jolanta Jochymek- Ogniwo Piwniczna

2/ Mateusz Szlachcic- Sandecja Nowy Sącz

3/ Arkadiusz Dylowicz- Dunajec Nowy Sącz

4/ Karol Majewski- Gorce Nowy Targ

5/ Katarzyna Krasińska- Gorce Nowy Targ

6/ Aneta Adamczyk- MKS Limanowa

7/Dorota Sopata – Góral Muszyna


Podsumowano również Siatkarskie Wakacje wręczono zawodniczkom medale.


Rozpoczęto sezon 2020/21 Turniejem 21.11.2020 w Piwnicznej Zdroju.


Organizator: Terenowy Związek Piłki Siatkowej w Nowym Sączu

Gospodarz turnieju: MUKS OGNIWO PIWNICZNA


Kierownik zawodów: Grażyna Cempa Pulit

Do zawodów zgłosiło się 10 klubów, 45 zawodniczek

 

Klub

 

Trener

 

1/ Sandecja Nowy Sącz


2/ UKS Góral Muszyna


3/KS Gorce Nowy Targ


4 /MKS Podkarpacie Bobowa


5 /Dunajec Nowy Sącz


6/MUKS Ogniwo Piwniczna


7/ MKS Limanowa

 

 

Mateusz Szlachcic- 503 127 710


Dorota Sopata 691 171 249


Katarzyna Krasińska 693345104


Magdalena Sowa


A.Dylowicz 509511439 T.Olszeowski


Jolanta Jochymek


Aneta A

 




Terminarz zawodów

lp

data

miejsce

Gospodarz

Osoba

1

21.11

Piwniczna

Ogniwo

Jolanya Jochymek

2

 

 

 

 

3

 

 

 

 

4

 

 

 

 

5

 

 

 

 


Informacje dla trenerów:

1/ Obowiązek trenerów jest zapoznać się z Regulaminem rozgrywek –strona MZPS w Krakowie

2/Turnieje rozgrywane są ; eliminacje Rejonowe do końca kwietnia, Finały Woj. do końca maja

3/ Dopuszczalna jest zmiana zawodniczki wyłącznie z powodu kontuzji, choroby ale tylko w obrębie klubu.

4/ Połączenie zawodników z dwóch klubów jest możliwe tylko wtedy przed pierwszym turniejem w innym przypadku jest to dyskwalifikacja zespołu.

5/Dokumenty uprawniające do gry;

-ważne badanie lekarskie zawodnika lub pisemna zgoda rodzica( druk)

-Imienna lista zawodniczek potwierdzona przez klub( druk)

-ważna legitymacja szkolna zawodniczki lub paszport.

6/ Gospodarz turnieju ligowego zapewnia; halę sportową, wylepienie boisk, szatnie dla zawodniczek, obsadę sędziowską ( mogą sędziować instruktorzy, nauczyciele WF, zawodnicy grający w piłkę siatkową)

7/startowe na sezon za wszystkie turnieje wynosi -150 zł od klubu.

8/ Przestrzegamy przepisów PANDEMII

WYNIKI TECHNICZNE W GRUPACH

Punktacja- W-2p, R-1 p, P-0p

GRUPA A

zespół

1

2

3

4

5

6

7

pkt

sety

1/Ogniwo

xx

0-2

2-0

2-0

1-1

2-0

1-1

8

8-4

2/Dunajec1

2-0

xx

2-0

2-0

2-0

2-0

2-0

12

12-0

3/Dunajec4

0-2

0-2

xx

2-0

0-2

0-2

1-1

3

3-9

4/Sandecja2

0-2

0-2

0-2

xx

0-2

0-2

0-2

0

0-12

5/Limanowa1

1-1

0-2

2-0

2-0

xx

2-0

2-0

9

9-3

6/Gorce1

0-2

0-2

2-0

2-0

0-2

xx

1-1

5

5-7

7/Bobowa1

0-1

0-2

1-1

2-0

0-2

1-1

xx

4

4-7

GRUPA B

zespół

1

2

3

4

5

6

pkt

sety

1/Muszyna

xx

2-0

30-26

1-1

30-28

2-0

30-15

1-1

26-28

1-1

24-26

7


2/Bobowa2

0-2

26-30

xx

0-2

16-30

0-2

22-30

0-2

20-30

1-1

26-28

1


3/Dunajec2

1-1

28-30

2-0

30-16

xx

2-0

35-26

1-1

28-23

2-0

30-20

8

1,31

4/Dunajec3

0-2

15-30

2-0

30-22

0-2

26-35

xx

0-2

18-30

1-1

28-27

3


5/Sandecja1

1-1

28-26

2-0

30-20

1-1

23-28

2-0

30-18

xx

2-0

30-22

8

1,23

6/Limanowa2

1-1

26-24

1-1

28-26

0-2

20-30

1-1

27-28

0-2

22-30

xx

3


Zapraszam na stronę Związku-www.tzps-ns.pl







Gramy do dwóch wygranych setów ,sety do 15 pkt

LIGA I

LIGA II

LIGA III

LIGA IV

1/ Dunajec 1

2/ Limanowa 1

3/ Ogniwo 1

4/Dunajec 2

5/ Sandecja 1

6/ Muszyna 1

1/Gorce 1

2/ Bobowa 1

3/ Dunajec 4

4/ Dunajec 3

5/ Limanowa 2

6/Bobowa 2

7/ Sandecja 2

 

 


Następny turniej odbędzie się w grudniu w Piwnicznej .




































Dwa zespoły spadają z ligi dwa awansują

Punktacja zespołów

lp

zespól

N.Targ

15.12

N.Sącz

2.02

N.Targ

9.03

Razem

 

1

Gorce 1

100

97

97

 

 

 

Dunajec 1

97

100

100

297

 

 

Ekstrim1

95

95

94

 

 

 

Sandecja 1

94

94

95

 

 

 

Ekstrim 2

93

91

92

 

 

 

Chełmiec1

92

89

0

 

 

2

Gorce 2

91

93

91

 

 

 

Bobowa3

90

92

89

 

 

 

Bobowa1

89

90

93

 

 

 

Sandecja 2

88

88

88

 

 

 

Bobowa 4

87

82

80

 

 

 

Ekstrim3

0

83

 

 

 

3

Muszyna 1

86

0

83

 

 

 

Krynica1

85

87

84

 

 

 

Dunajec 2

84

85

87

 

 

 

Bobowa 2

83

84

82

 

 

 

Sandecja 3

0

0

0

 

 

 

Nawojowa

0

0

0

 

 

4

Poprad 1

82

86

90

 

 

 

Chełmiec 2

81

0

0

 

 

 

Krynica 2

80

78

79

 

 

 

Chełmiec 3

0

0

0

 

 

 

Chełmiec 4

0

0

0

 

 

 

Ogniwo 1

0

81

86

 

 

 

Ogniwo 2

0

79

81

 

 

 

Ogniwo 3

0

80

85

 

 

 

Ogniwo 4

0

77

78

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


mgr Grażyna Cempa Pulit –Prezes TZPS

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »