22.09.2021.
 
 
Menu główne
Aktualności
Terminarz rozgrywek
Związek
Sędziowie
Plażówka
Pobierz
Kluby
Galeria
O stronie
Rozgrywki
Aktualności
KOMUNIKAT Z KLUBOWEGO TURNIEJU MINI PIŁKI SIATKOWEJ CHŁOPCÓW W kategorii DWÓJEK kl.4-Małopolska W Drukuj Wyślij znajomemu

Nowosądecki

Terenowy Związek Piłki Siatkowej w Nowym Sączu



KOMUNIKAT

Z KLUBOWEGO TURNIEJU MINI PIŁKI SIATKOWEJ CHŁOPCÓW

W kategorii DWÓJEK kl.4-Małopolska Wschód

KINDER + SPORT 2019/2020

Turniej został rozegrani w dniu 21.12.2019 w Nowym Sączu


Organizator:

-Małopolski Związek Piłki Siatkowej w Krakowie

-Terenowy Związek Piłki Siatkowej w Nowym Sączu


Gospodarz turnieju- SKPS DUNAJEC NOWY SĄCZ –Leszek Macheta

Kierownik zawodów- Grażyna Cempa Pulit


Do zawodów zgłosiło się 18 zespołów ,podzielono na grupy ,w grupach zagrano” każdy z każdym „ do 15 pkt sety.

lp

Klub

Ilość zespołów

Trenerzy

1

2

3

4

5


SKPS Dunajec Nowy Sącz

GKPS Gorlice

LKS Bobowa

TS Podhalański Czarny Dunajec

UKS Jedynka Biecz


Leszek Macheta

Tomasz Chmura

Iwona Ćwikła


Bartosz Niemiec


Informacje dla Trenerów;

  1. Obowiązkiem trenerów jest zapoznać się z Regulaminem Rozgrywek –strona MZPS w Krakowie

  2. Turnieje rozgrywane są ; eliminacje Rejonowe do końca kwietnia, Finał Woj.do końca maja ,Finał Ogólnopolski –czerwiec-lipiec.

  3. Dopuszczalna jest zmiana zawodnika wyłącznie z powodu kontuzji, choroby

  4. Zmiana dokonywana jest tylko w obrębie klubu.

  5. Połączenie zawodników z dwóch klubów jest możliwe tylko wtedy przed pierwszym turniejem w innym przypadku jest to dyskwalifikacja zespołu.

  6. Dokumenty uprawniające do gry;

  7. Ważne badania lekarskie zawodnika lub pisemna zgoda rodzica (druk)

  8. Imienna lista zawodnika potwierdzona przez klub (druk)

  9. Ważna legitymacja szkolna zawodnika lub paszport

  10. Gospodarz turnieju ligowego zapewnia; halę sportową, wylepienie boisk, szatnie dla zawodników, obsadę sędziowską ( mogą sędziować instruktorzy, nauczyciele WF, zawodnicy grający w piłkę siatkową )

  11. Startowe za sezon wynosi 100 zł. od klubu ,wpłaty na konto Związku.





WYNIKI TURNIEJU

I LIGA

zespół

1

2

3

4

5

6

pkt

sety

miejsce

Dunajec1

xx

0-2

0-2

2-0

2-0

2-0

6

6-4

3

Biecz2

2-0

xx

0-2

2-0

2-0

2-0

8

8-2

2

Biecz1

2-0

2-0

xx

2-0

2-0

2-0

10

10-0

1

Bobowa2

0-2

0-2

0-2

xx

0-2

0-2

0

0-10

6

Bobowa1

0-2

0-2

0-2

2-0

xx

2-0

4

4-6

4

Biecz3

0-2

0-2

0-2

2-0

0-2

xx

2

2-8

5

II LIGA

zespół

1

2

3

4

5

pkt

sety

miejsce

Dunajec2

xx

0-2

0-2

2-0

2-0

4

4-4

3

Gorlice1

2-0

xx

2-0

2-0

2-0

8

8-0

1

Dunajec3

2-0

0-2

xx

2-0

2-0

6

6-2

2

Gorlice2

0-2

0-2

0-2

xx

0-2

0

0-8

5

Bobowa3

0-2

0-2

0-2

2-0

xx

2

2-6

4

III LIGA A

Zespół

1

2

3

4

pkt

sety

miejsce

Dunajec4

xx

2-0

2-0

2-0

6

6-0

1

Bobowa4

0-2

xx

0-2

2-1

2

2-5

3

Gorlice5

0-2

2-0

xx

2-0

4

4-2

2

Gorlice4

0-2

1-2

0-2

xx

0

1-6

4

III LIGA B

zespół

1

2

3

4

pkt

sety

miejsce

Gorlice3

xx

2-0

0-2

0-2

2

2-4

3

Dunajec5

0-2

xx

0-2

1-2

0

1-6

4

Podhalański1

2-0

2-0

xx

2-1

6

6-1

1

Podhalański2

2-0

2-1

1-2

xx

4

5-3

2

Mecze o miejsca

zespoły

Kolejność

1/Dunajec 4-Podhalański 1-0-2

2/Gorlice5- Podhalański-2 2-0

3/Bobowa4- Gorlice 3- 0-2

4/ Gorlice 4- Dunajec 5- 0-2

1/Podhalański1

2/Dunajec 4

3/Gorlice 5

4/Podhalański 2

5/Gorlice3

6/Bobowa 4

7/Dunajec 5

8/Gorlice 4

Terminarz

30.11

Bobowa

LKS Bobowa

Iwona Ćwikła


21.12 9,00

Nowy Sącz

Dunajec

Leszek Macheta


18.01.20

Gorlice

GKPS

Tomasz Chmura












kwiecień


Finał Rejonu



maj


Finał WOJEWÓDZKI













TURNIEJ LIGOWY

I LIGA

II LIGA

III LIGA

1/Biecz 1

2/Biecz 2

3/Dunajec 1

4/Bobowa 1

5/Gorlice 1

1/Biecz 3

2/Bobowa2

3/Dunajec 3

4/Dunajec 2

5/Podhalański 1

1/Gorlice 2

2/Dunajec 4

3/Gorlice 5

4/Podhalański 2

5/Gorlice 3

6/Bobowa4

7/Dunajec 5

8/Gorlice 4

LUB PO 6

I LIGA

II LIGA

III LIGA

1/Biecz 1

2/Biecz 2

3/Dunajec 1

4/Bobowa 1

5/Biecz 3

6/Gorlice 1

1/Bobowa 2

2/Dunajec 3

3/Dunajec 2

4/Podhalański 1

5/Dunajec 4

6/Gorlice 5

1/Gorlice 2

2/Podhalański 2

3/Gorlice 3

4/Bobowa 4

5/Dunajec 5

6/Gorlice 4



PONKTACJA ZESPOŁÓW

lp

zespół

21.12.19

Nowy Sącz

18.01.20

Gorlice



Razem

Miejsce

1

Biecz 1

100






2

Biecz 2

97






3

Dunajec 1

95






4

Bobowa1

94






5

Biecz 3

93






6

Bobowa 2

92






7

Gorlice 1

91






8

Dunajec 3

90






9

Dunajec 2

89






10

Bobowa3

88






11

Gorlice 2

87






12

Podhalański 1

86






13

Dunajec 4

85






14

Gorlice 5

84






15

Podhalański 2

83






16

Gorlice3

82






17

Bobowa 4

81






18

Dunajec 5

80






19

Gorlice 4

79






20








Nowy Sącz

TZPS – Grażyna Cempa Pulit

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »