13.11.2019.
 
 
Menu główne
Aktualności
Terminarz rozgrywek
Związek
Sędziowie
Plażówka
Pobierz
Kluby
Galeria
O stronie
Rozgrywki
Aktualności
KOMUNIKAT Z Finału Rejonu klubowego turnieju mini piłki siatkowej w kategorii -2-ek dziewcząt Kl.4 Drukuj Wyślij znajomemu

KOMUNIKAT

Z Finału Rejonu klubowego turnieju mini piłki siatkowej w kategorii -2-ek dziewcząt Kl.4


KINDER + SPORT” – 2018-2019


Turniej rozegranego w dniu 27.04.19 w Nowym Sączu



Organizator: Terenowy Związek Piłki Siatkowej w Nowym Sączu

Gospodarz turnieju: STS SANDECJA

Kierownik zawodów: Grażyna Cempa Pulit


Zawody sędziowali: zawodniczki klubowe



Do zawodów zgłosiło się klubów 11, zespołów 40 , zawodniczek -75

LP

Klub

Ilość zespołów

Trener

 

1/ STS Sandecja Nowy Sącz


2/ KRS Ekstrim Gorlice


3/ UKS Dwójka Krynica Z.


4/ MKS Podkarpacie


5/ SKPS Dunajec Nowy Sącz


6/ KS Iskry Chełmiec


7/ KS Gorce Nowy Targ


8/MUKS Ogniwo Piwniczna Zdrój


9/ KS Podhalański


10/MKS Limanowa


11/UKS Góral Muszyna

 

3




3




2




4


8


1


9


2

Mateusz Szlachcic


Wojciech Zapłata


Dawid Gomółka


Marta Niepsuj,


Arkadiusz Dylowicz


Karolina Zelasko


Katarzyna Krasińska,

Karol Majewski

Jolanta Jochymek


Rysiek Wojtarowicz


Aneta Adamczyk


Dorota Sopata

TERMINARZ

lp

data

miejsce

Gospodarz

Osoba

1

16.12

Limanowa

MKS Limanowa

Aneta Adamczyk

2

27.01.19

Piwniczna

Ogniwo

Jolanta Jochymek

3

23.02.19

Limanowa

MKS Limanowa

Aneta Adamczyk

4

10.03.19

Piwniczna

MUKS Ogniwo

Jolanta Jochymek

5

23.03.19

Limanowa

MKS Limanowa

Aneta Adamczyk

6

27.04.19

Nowy Sącz

Finał Rejonu

TZPS/Sandecja

 

11.05

Kraków

Finał Woj.Prądniczanka

O.Kawiorska

 

 

 

 

 



WYNIKI TECHNICZNE W GRUPACH- za wygrany mecz 2 pkt, remis -1 pkt ,przegrany -0 pkt

I LIGA

miejsce

pkt

sety

zespół

pkt

1

10

10-0

Sandecja 2

100

2

8

8-3

Sandecja 1

97

3

6

7-5

Ogniwo 1

95

4

4

5-6

Dunajec 1

94

5

2

2-8

Limanowa 1

93

6

0

0-10

Sandecja 3

92

II LIGA

miejsce

pkt

sety

zespół


1

10

10-1

Poprad 1

91

2

8

8-4

Gorce 1

90

3

6

8-4

Muszyna 1

89

4

4

5-7

Gorce 2

88

5

2

3-9

Podhalański

87

6

0

1-10

Ogniwo 2

86

III LIGA

miejsce

pkt

sety

zespół


1

6

6-1

Krynica 1

85

2

4

4-2

Limanowa 3

84

3

2

2-4

Gorce 3

83

4

0

1-6

Krynica 2

82

5

0


Muszyna 2

0

6

0


Dunajec 2

0

IV LIGA

miejsce

pkt

sety

zespół


1

8

4-1

Limanowa 5

81

2

8

4-1

Poprad 2

80

3

6

3-2

Dunajec 3

79

4

6

3-2

Limanowa 2

78

5

2

1-4

Ogniwo 3

77

6

0

0-5

Ogniwo 4

76

V LIGA

miejsce

pkt

sety

zespół


1

8

4-1

Ogniwo 5

75

2

8

4-1

Gorce 4

74

3

6

3-2

Sandecja 4

73

4

4

2-3

Poprad 3

72

5

2

1-4

Ogniwo 6

71

6

2

1-4

Limanowa 6

70



VI LIGA

miejsce

pkt

sety

zespół

 

1

8

4-0

Limanowa 7

69

2

6

3-1

Gorce 5

68

3

4

2-2

Limanowa 4

67

4

2

1-3

Ogniwo 7

66

5

0

0-4

Ogniwo 8

65

 

 

 

 

 

PUNKTACJA ZESPOŁÓW

lp

zespół

27.01.

Piwniczna

23.02

Limanowa

10.03

Piwniczna

23.03

Limanowa

27.04

N.Sącz

Razem

1/1

Ogniwo 1

100

97

95

94

95

481

2

Sandecja 1

97

100

100

100

97

494

3

Sandecja 2

95

95

97

97

100

484

4

Sandecja 3

94

93

91

95

92

465

5

Muszyna 1

93

89

88

88

89

447

6

Podhalański 1

92

90

92

89

87

450

7/2

Gorce 1

91

92

89

91

90

453

8

Limanowa 1

90

94

93

87

93

457

9

Gorce 2

89

87

85

90

88

 

10

Krynica 1

88

86

83

84

85

 

11

Muszyna 2

87

82

82

81

0

 

12

Ogniwo 2

86

88

86

83

86

 

13/3

Dunajec 1

85

91

94

93

94

457

14

Ogniwo 3

84

81

74

68

77

 

15

Poprad 1

83

85

90

92

91

441

16

Limanowa 3

82

84

87

82

84

 

17

Krynica 3

81

0

0

0

0

 

18

Limanowa 2

80

75

71

69

78

 

19/4

Gorce 3

79

83

80

79

83

 

20

Krynica 2

78

80

79

80

82

 

21

Poprad 2

77

76

78

85

80

 

22

Limanowa 5

76

77

76

76

81

 

23

Gorce 5

75

70

0

0

68

 

24

Limanowa 6

74

69

66

70

70

 

25/5

Dunajec 2

73

79

84

86

0

 

26

Dunajec 3

72

78

81

74

79

 

27

Ogniwo 4

71

73

75

72

76

 

28

Limanowa 7

70

71

69

67

69

 

29

Gorce 4

69

72

70

71

74

 

30

Limanowa 8

0

65

68

0

0

 

31

Limanowa 9

0

66

65

0

0

 

32

Limanowa 4

0

74

77

75

67

 

33

Poprad 3

0

67

72

77

72

 

34

Sandecja 4

0

68

73

78

73

 

35

Limanowa 10

0

63

0

0

0

 

36

Limanowa 11

0

64

0

0

0

 

37

Ogniwo 5

 

 

67

73

75

 

38

Ogniwo 6

 

 

63

65

71

 

39

Ogniwo 7

 

 

64

66

66

 

40

Ogniow 8

 

 

62

64

65

 



Zapraszam na stronę Związku-www.tzps-ns.pl


Trenerzy ;

1/Imienne listy zawodnicze-OBOWIĄZKOWO !!!!

2/ zapoznanie się z Regulaminem na stronie MZPS w Krakowie.

3/zgody rodziców



Grażyna Cempa Pulit –Prezes TZPS

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »