21.08.2019.
 
 
Menu główne
Aktualności
Terminarz rozgrywek
Związek
Sędziowie
Plażówka
Pobierz
Kluby
Galeria
O stronie
Rozgrywki
Aktualności
KOMUNIKAT Z KLUBOWEGO TURNIEJU MINI PIŁKI SIATKOWEJ CHŁOPCÓW W kategorii DWÓJEK kl.4-Małopolska W Drukuj Wyślij znajomemu

Nowosądecki

Terenowy Związek Piłki Siatkowej w Nowym Sączu



KOMUNIKAT

Z KLUBOWEGO TURNIEJU MINI PIŁKI SIATKOWEJ CHŁOPCÓW

W kategorii DWÓJEK kl.4-Małopolska Wschód

KINDER + SPORT 2018/2019

Turniej został rozegrani w dniu 15.12.2018 w Bobowej


Organizator:

-Małopolski Związek Piłki Siatkowej w Krakowie

-Terenowy Związek Piłki Siatkowej w Nowym Sączu


Gospodarz turnieju- LKS BOBOWA

Kierownik zawodów- Paweł Popardowski


Do zawodów zgłosiło się 25 zespołów ,podzielono na grupy ,w grupach zagrano” każdy z każdym „ do 15 pkt sety.

lp

Klub

Ilość zespołów

Trenerzy

1

2

3

4

5

6

SKPS Dunajec Nowy Sącz

GKPS Gorlice

LKS Bobowa

Pałac Nawojowa

TS Podhalański Czarny Dunajec

UKS Jedynka Biecz

6

6

4

1

3

3


Leszek Macheta

Tomasz Chmura

Iwona Ćwikła

Karol Wójs


Bartosz Niemiec


Informacje dla Trenerów;

  1. Obowiązkiem trenerów jest zapoznać się z Regulaminem Rozgrywek –strona MZPS w Krakowie

  2. Turnieje rozgrywane są ; eliminacje Rejonowe do końca kwietnia, Finał Woj.do końca maja ,Finał Ogólnopolski –czerwiec-lipiec.

  3. Dopuszczalna jest zmiana zawodnika wyłącznie z powodu kontuzji, choroby

  4. Zmiana dokonywana jest tylko w obrębie klubu.

  5. Połączenie zawodników z dwóch klubów jest możliwe tylko wtedy przed pierwszym turniejem w innym przypadku jest to dyskwalifikacja zespołu.

  6. Dokumenty uprawniające do gry;

  7. Ważne badania lekarskie zawodnika lub pisemna zgoda rodzica (druk)

  8. Imienna lista zawodnika potwierdzona przez klub (druk)

  9. Ważna legitymacja szkolna zawodnika lub paszport

  10. Gospodarz turnieju ligowego zapewnia; halę sportową, wylepienie boisk, szatnie dla zawodników, obsadę sędziowską ( mogą sędziować instruktorzy, nauczyciele WF, zawodnicy grający w piłkę siatkową )

  11. Startowe za sezon wynosi 100 zł. od klubu ,wpłaty na konto Związku.





WYNIKI TURNIEJU DWÓJEK

Grupa 1

Grupa 2

Grupa 3

Grupa 4

Grupa 5

1/Dunajec 1

2/Gorlice-3

3/Dunajec 7

4/Nawojowa

5/Biecz 3

1/Podhalański1

2/Gorlice 1

3/Dunajec 3

4/Dunajec 6

5/Bobowa 3

1/Dunajec 4

2/Gorlice 5

3/Podhalański2

4/Bobowa 2

Biecz 1

1/Bobowa 1

2/Dunajec 5

3/Podhalański3

4/Gorlice 4

5/Biecz 2

1/Dunajec 2

2/Gorlice 2

3/Bobowa 4

4/Biecz 4


Pierwszy Turniej Ligowy odbył się 12 stycznia 19 w Bieczu


Gospodarzem był klub- UKS JEDYNKA BIECZ

Kierownik zawodów; Bartłomiej Niemiec


Wyniki techniczne w Ligach;

I LIGA

II LIGA

III LIGA

IV LIGA

V LIGA

1/Dunajec 1

2/Bobowa 1

3/Dunajec 2

4/Podhalański1

5/Dunajec 4

1/Gorlice 1

2/Gorlice 2

3/Gorlice 5

4/Dunajec 5

5/Gorlice 3

1/Podhalański3

2/Bobowa 4

3/Podhalański2

4/Dunajec 7

5/Dunajec 3

1/Gorlice 4

2/Biecz 4

3/Bobowa2

4/Dunajec 6

5/Nawojowa

1/Biecz 1

2/Biecz 3

3/Biecz 2

4/Bobowa 3-


Drugi turniej Ligowy odbył się 9.02.19 w Gorlicach


Gospodarzem był- Gorlicki Klub Piłki Siatkowej

Kierownik zawodów- Tomasz Chmura


Wyniki techniczne w Ligach;

I LIGA

II LIGA

III LIGA

IV LIGA

V LIGA

1/Dunajec 1

2/Bobowa 1

3/Dunajec 2

4/Gorlice 2

5/Gorlice 1

1/Dunajec 4

2/Podhalański1

3/Gorlice5

4/Bobowa 4

5/Podhalański3

1/Gorlice 3

2/Dunajec 5

3/Biecz 4

4/Podhalański2

5/Gorlice 4

1/Dunajec 3

2/Bobowa 2

3/Biecz 1

4/Dunajec 7

5/Biecz 3


1/Dunajec 6

2/Bobowa 3

3/Nawojowa

4/Gorlice6


Wyniki Trzeciego Ligowego Turnieju Mini piłki siatkowej KINDER + SPORT

9.03.19 BOBOWA

I liga

II Liga

III Liga

IV Liga

V Liga

VI Liga

1/Dunajec1

2/Bobowa1

3/Dunajec 2

4/Podhalański1

5/Dunajec4

1/Gorlice1

2/Gorlice2

3/Gorlice5

4/Gorlice3

5/Dunajec 5

1/Bobowa4

2/Podhalański3

3/Dunajec 3

4/Bobowa2

5/Biecz 4

1/Podhalański2

2/Gorlice4

3/Bobowa3

4/Biecz1

5/Dunajec6

1/Dunajec 7

2/Nawojowa

3/Gorlice6

4/Biecz3

1/Gorlice7

2/Biecz 2

3/Podhalański4











Terminarz

15.12

Bobowa

LKS Bobowa

Paweł Popardowski


12.01

Biecz

UKS Jedynka

Bartłomiej Niemiec


9.02

Gorlice

GKPS

Tomasz Chmura


9.03

Bobowa

LKS Bobowa

Iwona Ćwikła


28.04

Nowy Sącz

Finał Rejonu

Dunajec/TZPS


maj


Finał WOJEWÓDZKI










PONKTACJA ZESPOŁÓW

lp

zespół

12.01

Biecz

9.02

Gorlice

9.03

Bobowa

Finał

28.04

Razem

Miejsce

1

Dunajec 1

100

100

100




2

Bobowa 1

97

97

97




3

Dunajec 2

95

95

95




4

Podhalański 1

94

91

94




5

Dunajec 4

93

92

93




6

Gorlice 1

92

94

92




7

Gorlice 2

91

93

91




8

Gorlice 5

90

90

90




9

Dunajec 5

89

86

88




10

Gorlice 3

88

87

89




11

Podhalański 3

87

88

86




12

Bobowa 4

86

89

87




13

Podhalański 2

85

84

82




14

Dunajec 7

84

79

77




15

Dunajec 3

83

82

85




16

Gorlice 4

82

83

81




17

Biecz 4

81

85

83




18

Bobowa 2

80

81

84




19

Dunajec 6

79

77

78




20

Nawojowa

78

75

76




21

Biecz 1

77

80

79




22

Biecz 3

76

78

74




23

Biecz 2

75

0

72




24

Bobowa 3

0

76

80




25

Gorlice 6


74

75




26

Gorlice 7



73




27

Podhalański 4



71





Nowy Sącz

TZPS – Grażyna Cempa Pulit

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »