21.08.2019.
 
 
Menu główne
Aktualności
Terminarz rozgrywek
Związek
Sędziowie
Plażówka
Pobierz
Kluby
Galeria
O stronie
Rozgrywki
Aktualności
KOMUNIKAT Z Drugiego klubowego turnieju mini piłki siatkowej w kategorii -3-ek dziewcząt Kl.5- Drukuj Wyślij znajomemu

KOMUNIKAT

Z Drugiego klubowego turnieju

mini piłki siatkowej

w kategorii -3-ek dziewcząt Kl.5-

eliminacje wojewódzkie-Rejon I


KINDER + SPORT” – 2018-2019



Turniej rozegranego w dniu 2 lutego 2019 w Nowym Sączu hala II LO


Organizator: Terenowy Związek Piłki Siatkowej w Nowym Sączu

Gospodarz turnieju: STS SANDECJA NOWY SĄCZ


Kierownik zawodów: Grażyna Cempa Pulit

Zawody sędziowały: Trenerzy i zawodniczki klubowe



Do zawodów zgłosiło się 10 klubów, 24 zespołów , 80 zawodniczek

 

Klub

Ilość zespołów

Trener

 

1/ Sandecja Nowy Sącz


2/ KRS Ekstrim Gorlice


3/ UKS Dwójka Krynica Z-


4/ GKS Iskry Chełmiec-


5/ UKS Góral Muszyna


6/MUKS Poprad Stary Sącz


7/KS Gorce Nowy Targ


8/Pałac Nawojowa


9 /MKS Podkarpacie Bobowa


10 /Dunajec Nowy Sącz

 

3


3


2


4


1


1


3


1


4


2


 

Mateusz Szlachcic- 503 127 710


Wojciech Zapłata – 607 627 851


Dawid Gomółka 512 599 670


Karolina Żelasko- 575 001 450


Dorota Sopata- 691 171 249


Maciej Rejowski


Karol Majewski 666 812 702

Katarzyna-693 345 104


Karol Wójs-888 491 790


Marta Niepsuj 500 188 352


Arkadiusz Dylowicz- 509 511 439

Terminarz zawodów

lp

data

miejsce

Gospodarz

Osoba

1

17.11

Bobowa

Podkarpacie

Marta Niepsuj

2

15,12

Nowy Targ

Gorce

Karol Majewski

3

2.02

Nowy Sącz

Sandecja

Klaudia Pacyna

4

10.03

Nowy Sącz

Dunajec

Arek Dylowicz

5

 

 

 

 

6

 

 

 

 

7

 

 

 

 

8

maj

 

 

 






Informacje dla trenerów:

1/ Obowiązek trenerów jest zapoznać się z Regulaminem rozgrywek –strona MZPS w Krakowie

2/Turnieje rozgrywane są ; eliminacje Rejonowe do końca kwietnia, Finały Woj. do końca maja, Finał Ogólnopolski czerwiec/lipiec

3/ Dopuszczalna jest zmiana zawodniczki wyłącznie z powodu kontuzji, choroby ale tylko w obrębie klubu.

4/ Połączenie zawodników z dwóch klubów jest możliwe tylko wtedy przed pierwszym turniejem w innym przypadku jest to dyskwalifikacja zespołu.

5/Dokumenty uprawniające do gry;

-ważne badanie lekarskie zawodnika lub pisemna zgoda rodzica( druk)

-Imienna lista zawodniczek potwierdzona przez klub( druk)

-ważna legitymacja szkolna zawodniczki lub paszport.

6/ Gospodarz turnieju ligowego zapewnia; halę sportową, wylepienie boisk, szatnie dla zawodniczek, obsadę sędziowską ( mogą sędziować instruktorzy, nauczyciele WF, zawodnicy grający w piłkę siatkową)

7/startowe na sezon za wszystkie turnieje wynosi -100 zł od klubu.


WYNIKI TECHNICZNE W LIGACH

Punktacja- W-2p, P-0p

I LIGA

miejsce

Zespół

Pkt

sety

PP

1

Dunajec 1

10

10-1

100

2

Gorce 1

8

9-2

97

3

Ekstrim 1

6

6-4

95

4

Sandecja 1

4

6-8

94

5

Gorce 2

2

3-8

93

6

Bobowa 3

0

1-10

92

II LIGA

miejsce

zespół

pkt

sety

pp

1

Ekstrim 2

8

8-2

91

2

Bobowa 1

6

6-4

90

3

Chełmiec 1

4

6-6

89

4

Sandecja 2

2

5-6

88

5

Krynica 1

0

1-8

87

6

Muszyna 1

0

0

0

III LIGA

miejsce

zespół

pkt

sety

pp

1

Poprad 1

6

7-3/2,33

86

2

Dunajec 2

6

7-3/2,33

85

3

Bobowa 2

6

6-4/1,5

84

4

Ekstrim 3

2

4-7

83

5

Bobowa 4

0

1-8

82

6

Chełmiec 2

0


0




IV LIGA

miejsce

zespół

pkt

sety

pp

1

Ogniwo 1

8

8-0

81

2

Ogniwo 3

6

6-2

80

3

Ogniwo 2

4

4-5

79

4

Krynica 2

2

3-6

78

5

Ogniwo 4

0

0-8

77


Zapraszam na stronę Związku-www.tzps-ns.pl


Gramy do dwóch wygranych setów ,sety do 15 pkt

LIGA I

LIGA II

LIGA III

LIGA IV

1/Dunajec 1

2/Gorce 1

3/ Ekstrim 1

4/ Sandecja 1

5/Ekstrim 2

6/Bobowa 1

1/ Gorce 2

2/Bobowa 3

3/Chełmiec 1

4/Sandecja 2

5/Poprad 1

6/Dunajec 2

1/Krynica 1

2/ Muszyna 1

3/Bobowa 2

4/Ekstrim 3

5/Ogniwo 1

6/Ogniwo 3

1/Bobowa 4

2/Chełmiec 2

3/Ogniwo 2

4/Krynica 2

5/Ogniwo 4

6/ Sandecja 3

7/Nawojowa

8/Chełmiec 3

9/ Chełmiec 4
































Dwa zespoły spadają z ligi dwa awansują

Punktacja zespołów

lp

zespól

N.Targ

15.12

N.Sącz

2.02

N.Sącz

10.03

 

 

1

Gorce 1

100

97

 

 

 

 

Dunajec 1

97

100

 

 

 

 

Ekstrim1

95

95

 

 

 

 

Sandecja 1

94

94

 

 

 

 

Ekstrim 2

93

91

 

 

 

 

Chełmiec1

92

89

 

 

 

2

Gorce 2

91

93

 

 

 

 

Bobowa3

90

92

 

 

 

 

Bobowa1

89

90

 

 

 

 

Sandecja 2

88

88

 

 

 

 

Bobowa 4

87

82

 

 

 

 

Ekstrim3

0

83

 

 

 

3

Muszyna 1

86

0

 

 

 

 

Krynica1

85

87

 

 

 

 

Dunajec 2

84

85

 

 

 

 

Bobowa 2

83

84

 

 

 

 

Sandecja 3

0

0

 

 

 

 

Nawojowa

0

0

 

 

 

4

Poprad 1

82

86

 

 

 

 

Chełmiec 2

81

0

 

 

 

 

Krynica 2

80

78

 

 

 

 

Chełmiec 3

0

0

 

 

 

 

Chełmiec 4

0

0

 

 

 

 

Ogniwo 1

0

81

 

 

 

 

Ogniwo 2

0

79

 

 

 

 

Ogniwo 3

0

80

 

 

 

 

Ogniwo 4

0

77

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


mgr Grażyna Cempa Pulit –Prezes TZPS

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »