11.12.2018.
 
 
Menu główne
Aktualności
Terminarz rozgrywek
Związek
Sędziowie
Plażówka
Pobierz
Kluby
Galeria
O stronie
Rozgrywki
Aktualności
KOMUNIKAT Z FINAŁU WOJEWÓDZKIEGO-W MINI PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT KL4 DWÓJKI- KINDER +SPORT - Drukuj Wyślij znajomemu

KOMUNIKAT

Z FINAŁU WOJEWÓDZKIEGO-W MINI PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT

KL”4 DWÓJKI”- KINDER +SPORT -

NOWY SĄCZ -2018


Zawody odbyły się w dniu 19.05.18 w Nowym Sączu na hali sportowej MOSiRu

W zawodach startowało 24 zespołów 48 zawodniczek i rozegrano 36 meczy.

Organizatorzy:

-Małopolski Związek Piłki Siatkowej w Krakowie

-Terenowy Związek Piłki Siatkowej w Nowym Sączu

-SKPS Dunajec Nowy Sącz


Kierownik zawodów: Grażyna Cempa Pulit

Sędzia główny: Tadeusz Wcześny


WYNIKI ELIMINACYJNE W GRUPACH

Grupa A

pkt

sety

Grupa B

pkt

sety

1/Gorce 1

8

8-0

1/Dunajec 1

8

8-0

2/Wieliczka 1

7

6-2

2/Radwan 1

7

6-3

3/Wieliczka 4

6

4-4

3/Wieliczka 2

6

4-4

4/Gorce 3

5

2-6

4/Ekstrim 2

5

2-6

5/Witkowice 1

4

0-8

5/Oswięcim 1

4

1-8

6/Chrzanów 3



6/Olkusz



Grupa C

pkt

sety

Grupa D

pkt

sety

1/UKS 22-1

10

10-1

1/Pcim 1

9

9-2

2/Staniątki 1

9

9-2

2/Ekstrim1

9

8-2

3/Oświęcim 3

8

6-4

3/ Myślenice1

9

8-3

4/Bobowa

7

4-6

4/Prądniczanka

7

4-7

5/Piwniczna

6

2-8

5/Gorce 2

6

2-8

6/Krzeszowice 1

5

0-10

6/Pcim 2

5

1-10


MECZE PÓŁFINAŁOWE

Grupa G/ 3 m

pkt

sety

Grupa H/4 m

pkt

sety

1/Myślenice 1

6

6-0

1/Prądniczanka1

6

6-2

2/Oświęcim 3

5

4-3

2/Bobowa

5

5-4

3/Wieliczka 2

4

3-4

3/Gorce 3

4

3-5

4/Wieliczka 4

3

0-6

4/ Ekstrim 2

3

3-6

Grupa I/ 5 m

pkt

sety

Grupa J/ 6m

pkt

sety

1/Oświęcim 1

5

5-2

1/Pcim 2

2

2-0

2/Piwniczna

5

4-4

2/Krzeszowice

1

0-2

3/Witowice

4

3-4

3/Chrzanów 3



4/Gorce 2

3

0-6

4/Olkusz










MECZE FINAŁOWE

Grupa E

pkt

sety

Grupa F

pkt

sety

1/Gorce 1

6

6-0

1/Pcim 1

6

6-0

2/Staniątki

5

4-3

2/Wieliczka 1

5

4-2

3/Dunajec

4

3-5

3/UKS 22-1

4

2-4

4/Ekstrim 1

3

1-6

4/Radwan

3

0-6



MECZE FINAŁOWE O MIEJSCA

Mecz o 7 miejsce

Mecz o 5 miejsce

Ekstrim 1-Radwan- 2-0

Dunajec- UKS 22-1- 2-0

1mF-2mE

2mF-1mE

Pcim 1- Staniątki- 1-2

Wieliczka 1- Gorce 1-0-2

W-W- Staniątki- Gorce- 0-2

P-P- Pcim 1- Wieliczka 1



OSTATECZNA KOLEJNOŚĆ ZAWODÓW

Miejsce

KLUB


TRENER

I

KS Gorce 1 Nowy Targ


Karol Majewski

II

Salos Staniątki-1



III

AMS Pcim 1



IV

MKS MOS Wieliczka1


Jan Mazur

V

SKPS Dunajec Nowy Sącz


Arkadiusz Dylowicz

VI

UKS 22-1 Kraków



VII

Ekstrim 1 Gorlice


Wojciech Zapłata

VIII

Radwan Sport Kraków 1



IX

Dalin Myślenice


Elza Wojtan

X

SETBOL Oświęcim3



XI

MKS Wieliczka 2



XII

MKS Wieliczka 4


Jan Mazur

XIII

Prądniczanka Kraków


Aleksander Kawiorski

XIV

Podkarpacie Bobowa


Krzysztof Płaziński

XV

Gorce 3 Nowy Targ



XVI

Ekstrim 2 Gorlice



XVII

SETBOL Oświęcim 1



XVIII

Ogniwo Piwniczna


Leszek Życzkowski

XIX

VIKTORIA Witkowice



XX

Gorce 2 Nowy Targ



XXI

AMS Pcim 2



XXII

Maraton Krzeszowice



XXIII

PMOS Chrzanów 3



XXIV

TRÓJKA Olkusz



Najlepsze zespoły otrzymały medale i nagrody ufundowane przez sponsora KINDER + SPORT

Pamiątkowe statuetki ufundowane przez TZPS w Nowym Sączu .



Awans do Mistrzostw Polski –Finał Ogólnopolski uzyskały następujące zespoły;

1 miejsce- KS GORCE NOWY TARG

2 miejsce- SALOS STANIĄTKI


Finał Ogólnopolski odbędzie się w Zabrzu





Nowy Sącz 19.05.18

Grażyna Cempa Pulit

Prezes TZPS w Nowym Sączu

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »