19.07.2018.
 
 
Menu główne
Aktualności
Terminarz rozgrywek
Związek
Sędziowie
Plażówka
Pobierz
Kluby
Galeria
O stronie
Rozgrywki
Aktualności
Komunikat Z II klubowego turnieju mini piłki siatkowej w kategorii -2-ek dziewcząt Kl.4 Drukuj Wyślij znajomemu

Komunikat

Z II klubowego turnieju

mini piłki siatkowej

w kategorii -2-ek dziewcząt Kl.4-

eliminacje wojewódzkie-Rejon I

KINDER + SPORT” – 2017-2018


Turniej rozegranego w dniu 13.03.2018 w Gorlicach



Organizator: Terenowy Związek Piłki Siatkowej w Nowym Sączu

Gospodarz turnieju: EKSTRIM GORLICE

Kierownik zawodów: Wojciech Zapłata


Zawody sędziowali: zawodniczki klubowe



Do zawodów zgłosiło się klubów 11 , zespołów 43, zawodniczek -78

LP

Klub

Ilość zespołów

Trener

 

1/ STS Sandecja Nowy Sącz


2/ KRS Ekstrim Gorlice


3/ UKS Dwójka Krynica Z.


4/ MKS Podkarpacie


5/ SKPS Dunajec Nowy Sącz


6/ KS Iskry Chełmiec


7/ KS Gorce Nowy Targ


8/MUKS Ogniwo Piwniczna Zdrój


9/ Pałac Nawojowa


10/MKS Limanowa


11/TS Podhalański Czarny Dunajec

12/ Góral Muszyna

 

3


7


1


9


2


4


4


4


1


4


3


2

Klaudia Pacyna-722179647


Wojciech Zapłata -607627851


Dawid Gomółka-512599670


Magdalena Sowa-513648178

Krzysztof Płaziński-668112513


Arkadiusz Dylowicz-509511439


Karolina Zelasko-575001450


Katarzyna Krasińska-666812782


Leszek Życzkowski-692118040


Karol Wojs-888491790


Aneta Adamczyk-512255105


Ryszard Wójtakowicz-606479282

TERMINARZ

lp

data

miejsce

Gospodarz

Osoba

1

18.11

Bobowa

MKS Podkarpacie

Marta Niepsuj

2

16.12-

Gorlice

Ekstrim

Wojciech Zapłata

3

21.01.18

Limanowa

MKS Limanowa

Aneta Adamczyk

4

luty

 

 

 

5

17.03

Gorlice

Ekstrim

Wojciech Zapłata

6

15.04

Bobowa

Finał Rejonu I

Podkarpacie – TZPS

7

maj

 

Finał Woj.

 

 

 

 

 

 





WYNIKI TECHNICZNE W LIGACH

I LIGA

zespół

1

2

3

4

5

6

pkt

sety

miejsce

Gorce1

xx

2-0

2-0

2-0

2-0

2-0

10


1/100

Ekstrim1

0-2

xx

2-0

2-0

2-0

2-0

9


2/97

Ekstrim2

0-2

0-2

xx

2-0

2-0

2-0

8


3/95

Gorce2

0-2

0-2

0-2

xx

2-1

2-0

7


4/94

Ogniwo1

0-2

0-2

0-2

1-2

xx

2-0

6


5/93

Bobowa1

0-2

0-2

0-2

0-2

0-2

xx

5


6/92

II LIGA

zespół

1

2

3

4

5

6

pkt

sety

miejsce

Dunajec1

xx

2-1

2-0

2-0

2-0

2-0

10


1/91

Gorce3

1-2

xx

2-0

2-0

2-0

2-0

9


2/90

Chełmiec1

0-2

0-2

xx

2-0

0-2

2-0

7


4/88

Bobowa7

0-2

0-2

0-2

xx

1-2

2-0

6


5/87

Sandecja2

0-2

0-2

2-0

2-1

xx

2-0

8


3/89

Bobowa3

0-2

0-2

0-2

0-2

0-2

xx

5


6/86

III LIGA

zespół

1

2

3

4

5

6

pkt

sety

miejsce

Ekstrim3

xx

2-0

2-0

2-0

2-0

2-0

10


1/85

Ekstrim4

0-2

xx

2-0

2-1

2-1

2-0

9


2/84

Bobowa6

0-2

0-2

xx

2-0

0-2

2-1

7


4/82

Sandecja3

0-2

1-2

0-2

xx

0-2

2-0

6


5/81

Ogniwo2

0-2

1-2

2-0

2-0

xx

2-0

8


3/83

Chełmiec2

0-2

0-2

1-2

0-2

0-2

xx

5


6/80

IV LIGA

zespół

1

2

3

4

5

6

pkt

sety

miejsce

Sandecja1

xx

0-2

2-1

2-1

2-0

2-0

9

8-4

2/78

Ekstrim6

2-0

xx

2-0

1-2

2-0

2-0

9

9-2

1/79

Limanowa2

1-2

0-2

xx

0-2

1-2

1-2

5


6/74

Nawojowa1

1-2

2-1

2-0

xx

2-1

2-1

9

9-5

3/77

Ogniwo3

0-2

0-2

2-1

1-2

xx

2-0

7


4/76

Ogniwo4

0-2

0-2

2-1

1-2

0-2

xx

6


5/75

V LIGA

zespół

1

2

3

4

5

6

pkt

sety

miejsce

Bobowa8

xx


1-0

1-0

0-1

0-1

6

2-2

3/72

Gorce4

nb

xx





0


6/0

Limanowa1

0-1


xx

1-0

0-1

1-0

6

2-2

4/71

Limanowa3

0-1


0-1

xx

0-1

0-1

4


5/70

Podhalański1

1-0


1-0

1-0

xx

0-1

7

3-1

2/72

Podhalański2

1-0


0-1

1-0

1-0

xx

7

3-1

1/73








VI LIGA

zespół

1

2

3

4

5

6

pkt


miejsce

Chełmiec3

xx

1-0

0-1

0-1

1-0

1-0

8


3/67

Ekstrim5

0-1

xx

0-1

0-1

0-1

1-0

6


5/65

Krynica1

1-0

1-0

xx

0-1

1-0

1-0

9


2/68

Dunajec2

1-0

1-0

1-0

xx

1-0

1-0

10


1/69

Dunajec3

0-1

1-0

0-1

0-1

xx

1-0

7


4/66

Chełmiec4

0-1

0-1

0-1

0-1

0-1

xx

5


6/64

VII LIGA

zespół

1

2

3

4

5

6

7

8

pkt

1/Muszyna1

xx

0-1

1-0

1-0

1-0

1-0

0-1

1-0

5/62

2/Muszyna2

1-0

xx

1-0

0-1

1-0

0-1

0-1

1-0

4/59

3/Limanowa4

0-1

0-1

xx

0-1

0-1

0-1

0-1

0-1

0/56

4/Sandecja4

0-1

1-0

1-0

xx

1-0

0-1

0-1

1-0

4/60

5/Chełmiec5

0-1

0-1

1-0

0-1

xx

0-1

0-1

1-0

2/58

6/Chełmiec6

0-1

1-0

1-0

1-0

1-0

xx

0-1

0-1

4/61

7/Bobowa10

1-0

1-0

1-0

1-0

1-0

1-0

xx

1-0

7/63

8/Bobowa9

0-1

0-1

1-0

0-1

0-1

1-0

0-1

xx

2/57

Finał Rejonu I odbędzie się 15 kwietnia (niedziela) godz.9,00 w Bobowej

Gospodarzem turnieju jest MKS Podkarpacie


W Turnieju Finałowym startują dwie Ligii

Zapraszam na stronę Związku-www.tzps-ns.pl

LIGA I

LIGA II

LIGA III

LIGA IV

1/Gorce1- 295

2/Ekstrim1-294

3/Ekstrim2-287

4/Gorce 2-280

5/Dunajec-1-278

6/Gorce 3-275

 

7/Bobowa1-272

8/Ogniwo 1-272

9/ Chełmiec 1-264

10/Ekstrim-3- 263

11/Bobowa7- 261

12/Sandecja 2-259

13/Bobowa3- 254

14/Bobowa6-246

15/Sandecja 1-245

16/Sandecja-3-245

17/Chełmiec2-239

18/Ogniwo-2-238

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Trenerzy ;

1/Imienne listy zawodnicze , na odpowiednich drukach, zgody rodziców –druki na MZPS

2/ zapoznanie się z Regulaminem na stronie MZPS w Krakowie.

3/ startowe 100 zł. na sezon wpłata na konto –

Bank BGZ BNP PARIBAS o/Nowy Sącz -44 2030 0045 1110 0000 0076 3770



PUNKTACJA ZESPOŁÓW

lp

zespół

Gorlice

16.12

Limanowa

21.01

Gorlice

17.03

Razem

 

Bobowa

15.04

miejsce

1

Ekstrim1

100

97

97

294

 

 

 

Ekstrim2

97

95

95

287

 

 

 

Gorce1

95

100

100

295

 

 

 

Dunajec1

94

93

91

278

 

 

 

Gorce3

93

92

90

275

 

 

 

Gorce2

92

94

94

280

 

 

 

Ekstrim3

91

87

85

263

 

 

 

Bobowa1

90

90

92

272

 

 

2

Ekstrim4

89

0

84

 

 

 

10

Ogniwo1

88

91

93

272

 

 

 

Chełmiec 1

87

89

88

264

 

 

 

Bobowa7

86

88

87

261

 

 

 

Sandecja1

85

82

78

245

 

 

 

Sandecja2

84

86

89

259

 

 

 

Bobowa3

83

85

86

254

 

 

 

Ekstrim 6

82

0

79

 

 

 

3

Sandecja3

81

83

81

245

 

 

 

Bobowa6

80

84

82

246

 

 

 

Chełmiec2

79

80

80

239

 

 

20

Nawojowa1

78

78

77

233

 

 

 

Bobowa 8

77

0

72

 

 

 

 

Limanowa2

76

79

74

229

 

 

 

Gorce 4

75

0

0

 

 

 

 

Krynica1

0

70

68

 

 

 

4

Ogniwo2

74

81

83

238

 

 

 

Ogniwo 3

73

77

76

226

 

 

 

Ekstrim 5

72

0

65

 

 

 

 

Limanowa1

71

75

71

217

 

 

 

Chełmiec 3

70

73

67

210

 

 

30

Limanowa 3

69

74

70

213

 

 

 

Bobowa5

0

 

0

 

 

 

 

Dunajec 2

0

69

69

 

 

 

5

Ogniwo 4

68

76

75

219

 

 

 

Podhalański1

67

72

72

211

 

 

 

Chełmiec 4

66

65

64

 

 

 

 

Sandecja 4

65

0

60

 

 

 

 

Ekstrim 7

64

0

0

 

 

 

 

Sandecja 5

63

0

0

 

 

 

 

Limanowa 4

62

0

56

 

 

 

40

Podhalański 2

 

71

73

 

 

 

 

Podhalański 3

 

67

0

 

 

 

 

Ogniwo5

 

66

0

 

 

 

 

Dunajec 3

 

68

66

 

 

 

 

Bobowa10

 

 

63

 

 

 

 

Muszyna1

 

 

62

 

 

 

 

Muszyna2

 

 

59

 

 

 

 

Chełmiec 5

 

 

58

 

 

 

 

Chełmiec6

 

 

61

 

 

 

 

Bobowa9

 

 

57

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Sekretarz TZPS Nowy Sącz –mgr Grażyna Cempa Pulit

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »