27.05.2018.
 
 
Menu główne
Aktualności
Terminarz rozgrywek
Związek
Sędziowie
Plażówka
Pobierz
Kluby
Galeria
O stronie
Rozgrywki
Aktualności
Z II klubowego turnieju mini piłki siatkowej w kategorii -2-ek dziewcząt Kl.4- Drukuj Wyślij znajomemu

Komunikat

Z II klubowego turnieju

mini piłki siatkowej

w kategorii -2-ek dziewcząt Kl.4-

eliminacje wojewódzkie-Rejon I

KINDER + SPORT” – 2017-2018


Turniej rozegranego w dniu 21.01.2018 w Limanowej



Organizator: Terenowy Związek Piłki Siatkowej w Nowym Sączu

Gospodarz turnieju: MKS Limanowa

Kierownik zawodów: Aneta Adamczyk


Zawody sędziowali: zawodniczki klubowe



Do zawodów zgłosiło się klubów 11 , zespołów 43, zawodniczek -78

LP

Klub

Ilość zespołów

Trener

 

1/ STS Sandecja Nowy Sącz


2/ KRS Ekstrim Gorlice


3/ UKS Dwójka Krynica Z.


4/ MKS Podkarpacie


5/ SKPS Dunajec Nowy Sącz


6/ KS Iskry Chełmiec


7/ KS Gorce Nowy Targ


8/MUKS Ogniwo Piwniczna Zdrój


9/ Pałac Nawojowa


10/MKS Limanowa


11/TS Podhalański Czarny Dunajec

 

3


7


1


9


2


4


4


4


1


4

Klaudia Pacyna-722179647


Wojciech Zapłata -607627851


Dawid Gomółka-512599670


Magdalena Sowa-513648178

Krzysztof Płaziński-668112513


Arkadiusz Dylowicz-509511439


Karolina Zelasko-575001450


Katarzyna Krasińska-666812782


Leszek Życzkowski-692118040


Karol Wojs-888491790


Aneta Adamczyk-512255105


Ryszard Wójtakowicz-606479282

TERMINARZ

lp

data

miejsce

Gospodarz

Osoba

1

18.11

Bobowa

MKS Podkarpacie

Marta Niepsuj

2

16.12-

Gorlice

Ekstrim

Wojciech Zapłata

3

21.01.18

Limanowa

MKS Limanowa

Aneta Adamczyk

4

luty

 

 

 

5

17.03

Gorlice

Ekstrim

Wojciech Zapłata

6

Kwiecień

 

 

 

7

maj

 

Finał Woj.

 

 

 

 

 

 





WYNIKI TECHNICZNE W LIGACH

I LIGA

zespół

1

2

3

4

5

6

pkt

sety

miejsce

Ekstrim1

xx

2-0

0-2

2-0

2-0

2-0

9

8-2

2/97

Ekstrim2

0-2

xx

0-2

2-0

2-1

2-0

8

6-5

3/95

Gorce1

2-0

2-0

xx

2-0

2-0

2-0

10

10-0

1/100

Dunajec1

0-2

0-2

0-2

xx

2-0

0-2

6

2-8

5/93

Gorce3

0-2

1-2

0-2

0-2

xx

0-2

5

1-10

6/92

Gorce2

0-2

0-2

0-2

2-0

2-0

xx

7

4-6

4/94

II LIGA

zespół

1

2

3

4

5

6

pkt

sety

miejsce

Ekstrim3

xx

1-2

 

0-2

0-2

0-2

4

1-8

5/87

Bobowa1

2-1

xx

 

0-2

2-0

2-1

7

6-4/1,5

2/90

Ekstrim4

nb

 

 

 

 

 

0

 

0

Ogniwo1

2-0

2-0

 

xx

1-2

2-0

7

7-2/3,5

1/91

Chełmiec1

2-0

0-2

 

2-1

xx

2-1

7

6-4/1,5

3/89

Bobowa7

2-0

1-2

 

0-2

1-2

xx

5

4-6

4/88

III LIGA

zespół

1

2

3

4

5

6

pkt

sety

miejsce

Sandecja1

xx

2-1

0-2

 

0-2

0-2

5

2-7/0,28

5/82

Sandecja2

1-2

xx

2-0

 

2-0

2-0

7

7-2/3,5

1/86

Bobowa3

2-0

0-2

xx

 

2-1

2-1

7

6-4/1,5

2/85

Ekstrim6

nb

 

 

xx

 

 

0

 

0

Sandecja3

2-0

0-2

1-2

 

xx

1-2

5

4-6/0,66

4/83

Bobowa6

2-0

0-2

1-2

 

2-1

xx

6

5-5

3/84

IV LIGA

zespół

1

2

3

4

5

6

pkt

sety

miejsce

Chełmiec2

xx

2-0

 

2-1

 

0-2

5

4-3

2/80

Nawojowa1

0-2

xx

 

1-2

 

1-2

3

2-6

4/78

Bobowa8

nb

 

xx

 

 

 

0

 

0

Limanowa2

1-2

2-1

 

xx

 

0-2

4

3-5

3/79

Gorce4

nb

 

 

 

 

 

0

 

0

Ogniwo2

2-0

2-1

 

2-0

 

xx

6

6-1

1/81

V LIGA

zespół

1

2

3

4

5

6

pkt

sety

miejsce

Ogniwo3

xx

 

2-0

2-0

2-0

1-2

7

7-2/3,5

1/77

Ekstrim5

nb

xx

 

 

 

 

0

 

0

Limanowa1

0-2

 

xx

2-0

2-0

0-2

6

4-4

3/75

Chełmiec3

0-2

 

0-2

xx

0-2

2-0

5

2-6/0,3

5/73

Limanowa3

0-2

 

0-2

2-0

xx

0-2

5

2-6/03

4/74

Ogniwo4

2-1

 

2-0

0-2

2-0

xx

7

6-3/2

2/76








VI LIGA

zespół

1

2

3

4

5

6

7

8

 

 

1/Podhalański1

xx

2-0

2-0

2-0

2-0

2-0

2-0

2-0

14

14-0/1

2/Chełmiec4

0-2

xx

0-2

2-1

0-2

0-2

0-2

0-2

8

2-13/8

3/Krynica1

0-2

2-0

xx

2-0

2-0

0-2

2-0

2-1

12

10-5/3

4/Podhalański3

0-2

1-2

0-2

xx

0-2

0-2

2-0

0-2

8

3-12/7

5/Dunajec2

0-2

2-0

0-2

2-0

xx

0-2

2-0

2-0

11

8-6/4

6/Podhalański2

0-2

2-0

2-0

2-0

2-0

xx

2-1

2-1

13

12-4/2

7/Ogniwo5

0-2

2-0

0-2

0-2

0-2

1-2

xx

0-2

8

3-12/6

8/Dunajec3

0-2

2-0

1-2

2-0

0-2

1-2

2-0

xx

10

8-8/5


Zapraszam na stronę Związku-www.tzps-ns.pl

LIGA I

LIGA II

LIGA III

LIGA IV

1/Gorce1

2/Ekstrim1

3/Ekstrim2

4/Gorce2

5/Ogniwo1

6/Bobowa1

1/Dunajec1

2/Gorce3

3/Chełmiec1

4/Bobowa7

5/Sandecja2

6/Bobowa3

1/Ekstrim3

2/Ekstrim4

3/Bobowa6

4/Sandecja3

5/Ogniwo2

6/Chełmiec2

1/Sandecja1

2/Ekstrim6

3/Limanowa2

4/Nawojowa1

5/Ogniwo3

6/Ogniwo4

LIGA V

LIGA VI

 

 

1/Bobowa8

2/Gorce4

3/Limanowa1

4/Limanowa3

5/Podhalański1

6/Podhalański2

1/Chełmiec3

2/Ekstrm5

3/Krynica1

4/Dunajec 2

5/Dunajec 3

6/Ogniwo5

7/Podhalański 3

8/Chełmiec 4

 

 

Trenerzy ;

1/Imienne listy zawodnicze

2/ zapoznanie się z Regulaminem na stronie MZPS w Krakowie.

3/ startowe 100 zł. na sezon




















PUNKTACJA ZESPOŁÓW

lp

zespół

Gorlice

16.12

Limanowa

21.01

 

 

 

 

1

Ekstrim1

100

97

 

 

 

 

 

Ekstrim2

97

95

 

 

 

 

 

Gorce1

95

100

 

 

 

 

 

Dunajec1

94

93

 

 

 

 

 

Gorce3

93

92

 

 

 

 

 

Gorce2

92

94

 

 

 

 

 

Ekstrim3

91

87

 

 

 

 

 

Bobowa1

90

90

 

 

 

 

2

Ekstrim4

89

0

 

 

 

 

10

Ogniwo1

88

91

 

 

 

 

 

Chełmiec 1

87

89

 

 

 

 

 

Bobowa7

86

88

 

 

 

 

 

Sandecja1

85

82

 

 

 

 

 

Sandecja2

84

86

 

 

 

 

 

Bobowa3

83

85

 

 

 

 

 

Ekstrim 6

82

0

 

 

 

 

3

Sandecja3

81

83

 

 

 

 

 

Bobowa6

80

84

 

 

 

 

 

Chełmiec2

79

80

 

 

 

 

20

Nawojowa1

78

78

 

 

 

 

 

Bobowa 8

77

0

 

 

 

 

 

Limanowa2

76

79

 

 

 

 

 

Gorce 4

75

0

 

 

 

 

 

Krynica1

0

70

 

 

 

 

4

Ogniwo2

74

81

 

 

 

 

 

Ogniwo 3

73

77

 

 

 

 

 

Ekstrim 5

72

0

 

 

 

 

 

Limanowa1

71

75

 

 

 

 

 

Chełmiec 3

70

73

 

 

 

 

30

Limanowa 3

69

74

 

 

 

 

 

Bobowa5

0

 

 

 

 

 

 

Dunajec 2

0

69

 

 

 

 

5

Ogniwo 4

68

76

 

 

 

 

 

Podhalański1

67

72

 

 

 

 

 

Chełmiec 4

66

65

 

 

 

 

 

Sandecja 4

65

0

 

 

 

 

 

Ekstrim 7

64

0

 

 

 

 

 

Sandecja 5

63

0

 

 

 

 

 

Limanowa 4

62

0

 

 

 

 

40

Podhalański 2

 

71

 

 

 

 

 

Podhalański 3

 

66

 

 

 

 

 

Ogniwo5

 

67

 

 

 

 

 

Dunajec 3

 

68

 

 

 

 


Sekretarz TZPS Nowy Sącz –mgr Grażyna Cempa Pulit

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »