22.02.2018.
 
 
Menu główne
Aktualności
Terminarz rozgrywek
Związek
Sędziowie
Plażówka
Pobierz
Kluby
Galeria
O stronie
Rozgrywki
Aktualności
KOMUNIKAT Z kwalifikacyjnego klubowego turnieju mini piłki siatkowej w kategorii -3-ek dz kl. 5 Drukuj Wyślij znajomemu

KOMUNIKAT

Z kwalifikacyjnego klubowego turnieju mini piłki siatkowej

w kategorii -3-ek dziewcząt Kl.5-

eliminacje wojewódzkie-Rejon I



KINDER + SPORT” – 2017-2018



Turniej rozegranego w dniu 28.10.2017 w Nowym Sączu

w hali sportowej MOSiR


Organizator: Terenowy Związek Piłki Siatkowej w Nowym Sączu

Gospodarz turnieju: STS SANDECJA NOWY SĄCZ

Kierownik zawodów: Grażyna Cempa Pulit


Zawody sędziowały: zawodniczki klubowe



Do zawodów zgłosiło się 11 klubów, 24 zespołów , 80 zawodniczek

LP

Klub

Ilość zespołów

Trener

 

1/ Sandecja Nowy Sącz


2/ KRS Ekstrim Gorlice


3/ UKS Dwójka Krynica Z-Muszyna


4/ GKS Iskry Chełmiec-


5/ MOS Limanowa


6/MUKS Poprad Stary Sącz


7/UKS Ryter Rytro


8/KS Gorce Nowy Targ


9/Pałac Nawojowa


10/MKS Podkarpacie Bobowa


11/Dunajec Nowy Sącz

 

1


3


3


4


4


3


2


2


1


3


2

Agnieszka Sikora


Wojciech Zapłata


Dawid Gomółka


Ewelina Zygmunt


Aneta Adamczyk


Janusz Pasiut


Małgorzata Machałowska


Karol Majewski


Karol Wójs


Marta Niepsuj


Arkadiusz Dylowicz














WYNIKI TECHNICZNE W GRUPACH

GRUPA A

zespół

1

2

3

4

pkt

miejsce

Chełmiec1

xx

0-2

2-0

0-2

4/2-4

3

Dunajec2

2-0

xx

1-2

0-2

4/3-4

2

Krynica2

0-2

2-1

xx

0-2

4/2-5

4

Bobowa3

2-0

2-0

2-0

xx

6/6-0

1


GRUPA B

zespół

1

2

3

4

pkt

miejsce

N.Targ1

xx

2-0

2-0

2-0

6/6-0

1

Chełmiec2

0-2

xx

0-2

0-2

3/0-6

4

Poprad1

0-2

2-0

xx

1-2

4/3-4

3

Bobowa2

0-2

2-0

2-1

xx

5/4-3

2


GRUPA C

zespół

1

2

3

4

pkt

miejsce

Dunajec1

xx

2-1

0-2

0-2

4/2-5

3

Ekstrim3

1-2

xx

0-2

0-2

3/1-6

4

Krynica1

2-0

2-0

xx

2-0

6/6-0

1

Poprad2

2-0

2-0

0-2

xx

5/4-2

2

GRUPA D

zespół

1

2

3

4

pkt

miejsce

Nawojowa

xx

2-0

2-0

2-1

6/6-1

1

Chełmiec3

0-2

xx

2-0

0-2

4/2-4

3

Limanowa1

0-2

0-2

xx

0-2

3/0-6

4

Krynica3

1-2

2-0

2-0

xx

5/5-2

2

GRUPA E

zespół

1

2

3

4

pkt

miejsce

Ryter 1

xx

2-0

0-2

0-2

4/2-4

3

Chełmiec4

0-2

xx

0-2

0-2

3/0-6

4

Bobowa1

2-0

2-0

xx

0-2

5/4-2

2

N.Targ2

2-0

2-0

2-0

xx

6/6-0

1

GRUPA F

zespół

1

2

3

4

pkt

miejsce

Sandecja1

xx

2-0

2-0

2-0

6/6-0

1

Ekstrim2

0-2

xx

2-0

2-0

5/4-2

2

Poprad3

0-2

0-2

xx

0-2

3/0-6

4

Ekstrim1

0-2

0-2

2-0

xx

4/2-4

3







Informacje dla trenerów:

1/ Obowiżek trenerów jest zapoznać się z Regulaminem rozgrywek –strona MZPS w Krakowie

2/Turnieje rozgrywane są ; eliminacje Rejonowe do końca kwietnia, Finały Woj. do końca maja, Finał Ogólnopolski czerwiec/lipiec

3/ Dopuszczalna jest zmiana zawodniczki wyłącznie z powodu kontuzji, choroby ale tylko w obrębie klubu.

4/ Połączenie zawodników z dwóch klubów jest możliwe tylko wtedy przed pierwszym turniejem w innym przypadku jest to dyskwalifikacja zespołu.

5/Dokumenty uprawniające do gry;

-ważne badanie lekarskie zawodnika lub pisemna zgoda rodzica( druk)

-Imienna lista zawodniczek potwierdzona przez klub( druk)

-wazna legitymacja szkolna zawodniczki lub paszport.

6/ Gospodarz turnieju ligowego zapewnia; halę sportową, wylepienie boisk,szatnie dla zawodniczek, obsadę sędziowską ( mogą sędziować instruktorzy, nauczyciele WF,zawodnicy grający w piłkę siatkową)

7/startowe na sezon za wszystkie turnieje wynosi -100 zł od klubu.


Zapraszam na stronę Związku-www.tzps-ns.pl

LIGA I

LIGA II

LIGA III

LIGA IV

1/Bobowa3

2/N.Targ 1

3/Krynica1

4/Nawojowa 1

5/N.Targ 2

6/Sandecja 1

1/Dunajec 2

2/Bobowa2

3/Poprad2

4/Krynica 3

5/Bobowa 1

6/Ekstrim2

1/Chełmiec1

2/Poprad1

3/Dunajec 1

4/Chełmiec 3

5/Ryter 1

6/Ekstrim1

 

1/Krynica 2

2/Chełmiec 2

3/Ekstrim-3

4/Limanowa 1

5/Chełmiec 4

6/Poprad 3

Dwa zespoły spadają z ligi dwa awansują


Terminarz zawodów

lp

data

miejsce

Gospodarz

Osoba

1

28.10

Nowy Sącz

Sandecja

A.Sikora

2

19.11

Swiniarsko

Iskry Chełmiec

Ewelina Zygmunt-790489113

3

9.12

Nowy Targ

KS Gorce

Karol Majewski

4

27.01

Gorlice

Ekstrim

Wojciech Zapłata

5

 

 

 

 

6

 

 

 

 

7

kwiecień

 

 

 

8

maj

 

 

 


II Turniej Ligowy odbędzie się 19.11 godz.9,00 przyjazd 9,30 rozpoczynamy rozgrywki

GOSPODARZ- Iskry Chełmiec- PANI EWELINA ZYGMUNT



mgr Grażyna Cempa Pulit –Sekretarz TZPS

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »