12.12.2017.
 
 
Menu główne
Aktualności
Terminarz rozgrywek
Związek
Sędziowie
Plażówka
Pobierz
Kluby
Galeria
O stronie
Rozgrywki
Aktualności
KOMUNIKAT-4/03/ 17 Z TURNIEJU KLUBOWEGO W MINI PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT CZWÓREK Drukuj Wyślij znajomemu

Nowosądecki

Terenowy Związek Piłki Siatkowej

w Nowym Sączu

33-300 Nowy Sącz ul. Partyzantów 16/3 tel.o-18/441-35-80/

Bank BGŻ BNP Paribas o/Nowy Sącz 44 2030 0045 1110 0000 0076 3770


NIP – 734-19-34-799 Regon-490024819 -poczta e-mail-grazyna_cempa@vp.pl WWW.tzps-ns.pl



KOMUNIKAT-4/03/ 17

Z TURNIEJU KLUBOWEGO W MINI PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT „CZWÓREK”

KINDER + SPORT -2016-2017

Zawody odbyły się 18.03.2017 w Nowym Sączu

Organizator: Terenowy Związek Piłki Siatkowej w Nowym Sączu

Gospodarz turnieju; STS SANDECJA NOWY SĄCZ

Kierownik zawodów;Grażyna Cempa Pulit


Do zawodów zgłosiły się następujące kluby; 24 zespołów,110 zawodniczek

lp

Klub

ilość

Trener

1

2

3

4

5

6

7

8

9

STS Sandecja Nowy Sącz

MKS Podkarpacie Bobowa

MUKS Poprad Stary Sącz

KRS Ekstrim Gorlice

UKS Dwójka Krynica Z.

MOS Limanowa

Pałac Nawojowa

KS Iskry Grybów

KS Gorce Nowy Targ

5

4

2

3

2

5

1

1

2

A.Wcześny, A.Sikora

Marta Niepsuj

Jakub Kalisiecki

W.Zapłata, R.Liana

Dawid Gomółka

Aneta Adamczyk

Karol Wójs

Jerzy Udziela

Katarzyna Krasińska

WYNIKI TECHNICZNE W LIGACH

I LIGA

1

2

3

4

5

6

pkt

sety

miejsce

Ekstrim 1

xx

0-2

2-0

2-0

2-0

2-1

9

8-3

2/97

Sandecja 1

2-0

xx

2-0

2-0

2-1

2-0

10

10-1

1/100

Limanowa 1

0-2

0-2

xx

2-1

2-0

1-2

7

5-7

3/95

Bobowa1

0-2

0-2

1-2

xx

1-2

2-0

6

4-8

5/93

Sandecja 2

0-2

1-2

0-2

2-1

xx

2-0

7

5-7

4/94

Ekstrim2

1-2

0-2

2-1

0-2

0-2

xx

6

3-9

6/92

II LIGA

zespół

1

2

3

4

5

6

pkt

sety

miejejsc

Limanowa2

xx

1-2

0-2

2-0

2-1

0-2

7

5-7

5/87

Poprad1

2-1

xx

2-0

2-1

1-2

1-2

8

8-6

2/90

Sandecja4

2-0

0-2

xx

2-1

1-2

2-1

8

7-6

3/89

Bobowa2

0-2

1-2

1-2

xx

0-2

2-1

6

4-9

6/86

Krynica2

1-2

2-1

2-1

2-0

xx

2-1

9

9-5

1/91

Gorce1

2-0

2-1

1-2

1-2

1-2

xx

7

7-7

4/88


III LIGA


1

2

3

4

5

6

pkt

sety

miejsce

Sandecja5

xx

2-0

1-2

0-2

2-0

2-0

8

7-4

3/83

Limanowa5

0-2

xx

0-2

0-2

0-2

2-1

6

2-9

5/81

Sandecja3

2-1

2-0

xx

2-0

2-1

2-0

10

10-2

1/85

Grybów1

2-0

2-0

0-2

xx

2-1

2-0

9

8-3

2/84

Gorce2

0-2

2-0

1-2

1-2

xx

2-1

7

6-7

4/82

Nawojowa

0-2

1-2

0-2

0-2

1-2

xx

5

2-10

6/80

IV LIGA


1

2

3

4

5

6

pkt

miejsce

Bobowa3

xx

14-25

18-25

25-22

25-14

4-25

7

4/76

Poprad2

25-14

xx

25-21

26-24

25-14

23-25

9

2/78

Limanowa3

25-18

21-25

xx

25-22

20-25

20-25

7

3/77

Bobowa4

22-25

24-26

22-25

xx

27-25

15-25

6

5/75

Ekstrim3

14-25

14-25

25-20

25-27

xx

13-25

6

6/74

Poprad3

25-4

25-23

25-20

25-15

25-13

xx

10

1/79


PODZIAŁ DO LIG

I LIGA

II LIGA

III LIGA

IV LIGA

1/Sandecja1

2/Ekstrm1

3/Limanowa1

4/Sandecja2

5/Krynica2

6/Poprad1

1/Bobowa1

2/Ekstrim2

3/Sandecja4

4/Gorce1

5/Grybów

6/Sandecja3

1/Limanowa2

2/Bobowa2

3/Sandecja5

4/Gorce2

5/Poprad3

6/Poprad2


1/Limanowa5

2/Nowojowa

3/Limanowa3

4/Bobowa3

5/Bobowa4

6/Ekstrim3

7/Krynica1

TREMINARZ

Data

Miejsce

Godz.

Klub

Osoba

6.11

Nowy Sącz

9,00

STS Sandecja

A.Wcześny A.Sikora

17.12

Bobowa

9,00

MKS Podkarpacie

Marta Niepsuj

22.01

Bobowa

9,00

MKS Podkarpacie

Marta Niepsuj

18.03

N.Sacz

9,00

STS Sandecja

A.Wcześny,A.Sikora

8.04

Gorlice

9,00

Ekstrim Gorlice

Rafał Liana






27.05

Wieliczka


Finał Wojewódzki

Grzegorz Stareńczak





















PUNKTACJA ZESPOŁÓW

lp

zespół

Bobowa

17.12

Bobowa

22.01

N.Sacz

18.03

Gorlice

8.04



1

Sandecja1

100

97

100





Ekstrim1

97

100

97





Limanowa1

95

95

95





Bobowa1

94

94

93





Sandecja2

93

92

94




2

Limanowa2

92

93

87





Poprad1

91

0

90





Ekstrim2

90

91

92





Bobowa2

89

89

86





Krynica2

0

86

91




3

Sandecja4

88

90

89





Sandecja 5

87

88

84





Limanowa5

86

87

81





Poprad2

85

0

78





Krynica1

0

0

0




4

Grybów

84

83

85





Gorce1

83

85

88





Bobowa3

82

82

76





Sandecja3

81

84

83





Gorce 2

80

81

82





Limanowa3

79

79

77





Nawojowa

78

80

80





Bobowa4

77

78

75





Poprad3

76

0

79





Ekstrim3

0

0

74









 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »