14.04.2021.
 
 
Menu główne
Aktualności
Terminarz rozgrywek
Związek
Sędziowie
Plażówka
Pobierz
Kluby
Galeria
O stronie
Rozgrywki
Aktualności
Egzamin trenerski Drukuj Wyślij znajomemu
Egzamin trenerski

08.02.2017 r.

Z okazji mijającej rocznicy uruchomienia „Systemu weryfikacji przygotowania zawodowego oraz nadawania uprawnień trenerskich PZPS” Polski Związek Piłki Siatkowej wprowadza promocję dla wszystkich osób posiadających tytuł „Instruktora sportu z piłki siatkowej”.

Promocja polega na wydłużeniu o 8 miesięcy (do 26 miesięcy) dostępu do materiałów dydaktycznych, próbnych testów i terminu przystąpienia do egzaminu.

Promocja obowiązuje od 15.02.2017 r. do 15.04.2017 r.

Informujemy, że zgodnie z decyzją Zarządu PZPS osoby posiadające tytuł "Instruktora sportu z piłki siatkowej" powinny podwyższyć swoje kwalifikacje do tytułu „Trenera piłki siatkowej PZPS” w ciągu 5 lat tj. do 1 października 2020 r. Do tego czasu osoby posiadające tytuł „Instruktora sportu z piłki siatkowej” mają prawo do prowadzenia zespołów w ramach systemu rozgrywek PZPS, PLPS S.A. i WZPS.

Instruktorzy chętni do skorzystania z promocji powinni:

1.      Zalogować się przez stronę www.egzaminytrenerskiepzps.pl  do systemu oraz utworzyć konto.

2.      Opłacić dostęp w cenie 990 zł

3.      Przesłać skan „Instruktora sportu z piłki siatkowej” na adres aswiderek@pzps.pl wraz z informacją o opłaconym dostępie

Po otrzymaniu tej informacji dostęp do konta zostanie przedłużony z 18 do 26 miesięcy w ciągu kilku dni.

Promocja dotyczy także wszystkich aktywnych (opłacony dostęp) użytkowników systemu posiadających tytuł „Instruktora sportu z piłki siatkowej”. Warunkiem przedłużenia abonamentu jest przesłanie skanu „Instruktora sportu z piłki siatkowej” na adres aswiderek@pzps.pl wraz z informacją o opłaconym dostępie.

Jednocześnie przypominamy, że brak podwyższenia kwalifikacji przez instruktorów piłki siatkowej do tytułu „Trenera piłki siatkowej PZPS” w terminie do dnia 01.10.2020 r. skutkował będzie niemożnością otrzymania licencji trenerskiej na sezon 2020/2021.

W celu uzyskania szczegółowych informacji nt. „Systemu weryfikacji przygotowania zawodowego oraz nadawania uprawnień trenerskich PZPS” wszystkich nowych i aktywnych użytkowników systemu zapraszamy na stronę www.egzaminytrenerskiepzps.pl. W razie wątpliwości proszę pisać na adres aswiderek@pzps.pl

Alojzy Świderek 
Polski Związek Piłki Siatkowej
Akademia Polskiej Siatkówki

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »