17.08.2018.
 
 
Menu główne
Aktualności
Terminarz rozgrywek
Związek
Sędziowie
Plażówka
Pobierz
Kluby
Galeria
O stronie
Rozgrywki
Aktualności
KOMUNIKAT KLASY OKRĘGOWEJ KOBIET 2016/2017 Drukuj Wyślij znajomemu

KOMUNIKAT
KLASY OKRĘGOWEJ KOBIET –2016/2017

 

Pierwszy turniej Klasy Okręgowej odbył się 3 grudnia w Świniarsku

System rozgrywek turniejowy, każdy z każdym, dwa sety do 25 pkt.


Kierownik zawodów ;Grażyna Cempa Pulit

Gospodarzem turnieju : KS ISKRY CHEŁMIEC



Do turnieju zgłosiły się następujące zespoły

Klub

Ilość zespołów

Trener

1.STS Sandecja Nowy Sącz

2.KS Iskry Chełmiec

3.LKS Łużna

4.UKS Dwójka Krynica Zdrój

5. Omega Ropa

3

2

3

1

1

Anna Wcześny,A.Potoniec

Ewelina Nawieśniak-

Dariusz Tarska

Krzysztof Poprawa

Katarzyna Drąg


WYNIKI TECHNICZNE

zespół

1

2

3

4

5

6

7

8

9

pkt

1/Sandecja1

xx

2-0






2-0



2/Sandecja2

0-2

xx

0-2




2-0




3/Krynica


2-0

xx



2-0

2-0




4/Chełmiec1




xx

2-0

1-1



2-0


5/Chełmiec2




0-2

xx



0-2



6/Łużna1



0-2

1-1


xx

2-0




7/Łużna2


0-2

0-2



0-2

xx

1-1



8/Sandecja3

0-2




2-0


1-1

xx

2-0


9/Łużna3




0-2




0-2

xx


10/Omega












Drugi turniej klasy Okręgowej odbędzie się w styczniu w Nowym Saczu

Gospodarzem będzie- Sandecja

KOLEJNOŚĆ MECZY

lp


Zespoły

wynik

sety


1

1-10

Sandecja1-Omega




2

2-9

Sandecja2- Łużna3




3

3-8

Krynica- Sandecja3




4

4-7

Chełmiec1-Łużna 2




5

5-6

Chełmiec2-Łużna1




6

10-6

Omega-Łużna1




7

7-5

Łużna2-Chełmiec2




8

8-4

Sandecja3-Chełmiec1




9

9-3

Łużna3-Krynica




10

1-2

Sandecja1-Sandecja2

2-0

25-18

25-16

11

2-10

Sandecja2-Omega




12

3-1

Krynica-Sandecja1




13

4-9

Chełmiec1-Łużna3

2-0

25-15

25-22

14

5-8

Chełmiec2-Sandecja3

0-2

14-25

16-25

15

6-7

Łużna1-Łużna2

2-0

25-15

25-15

16

10-7

Omega-Łużna2




17

9-5

Łużna3-Chełmiec2




18

8-6

Sandecja3-Łużna




19

1-4

Sandecja1-Chełmiec1




20

2-3

Sandecja2-Krynica

0-2

14-25

18-25

21

3-10

Krynica-Omega




22

4-2

Chełmiec1-Sandecja2




23

5-1

Chełmiec2-Sandecja1




24

6-9

Łużna1-Łużna3




25

7-8

Łużna2-Sandecja3

1-1

25-23

22-25

26

10-8

Omega-Sandecja3




27

9-7

Łużna3-Łużna2




28

1-6

Sandecja1-Łużna1




29

2-5

Sandecja2-Chełmiec2




30

3-4

Krynica-Chełmiec1




31

4-10

Chełmiec1-Omega




32

5-3

Chełmiec2-Krynica




33

6-2

Łużna1-Sandecja2




34

7-1

Łużna2-Sandecja1




35

8-9

Sandecja3-Łużna3

2-0

25-12

25-13

36

10-9

Omega-Łużna3




37

1-8

Sandecja1-Sandecja3

2-0

26-24

25-11

38

2-7

Sandecja2-Łużna2

2-0

28-26

25-16

39

3-6

Krynica-Łużna1

2-0

25-17

25-22

40

4-5

Chełmiec1-Chełmiec2

2-0

25-19

26-24

41

5-10

Chełmiec2-Omega




42

6-4

Łużna1-Chełmiec1

1-1

25-18

18-25

43

7-3

Łużna2-Krynica

0-2

9-25

12-25

44

8-2

Sandecja3-Sandecja2




45

9-1

Łużna3-Sandecja1




















 
następny artykuł »